ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Zakup usług towarzyszących podczas wyjazdowego szkolenia na potrzeby Sądu Najwyższego.

Zamawiający Sąd Najwyższy (Warszawa, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Zakup usług towarzyszących podczas wyjazdowego szkolenia na potrzeby Sądu Najwyższego”. Termin składania ofert minął 31 marca 2025, 11:00. Wadium: 1500 zł.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Sąd NajwyższyWarszawa, Mazowieckieopublikowano 21 marca 2025
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podano
Wadium
1500 zł
Termin składania ofert
31 marca 2025, 11:00
Zakończone
Konkurencyjność
~3,4 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofertDecyduje wyłącznie cena

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. OgłoszenieBieżące

    21 marca 2025

    Termin ofert: 31 marca 2025 11:00
  2. Wynik postępowania

    29 kwietnia 2025

    2 oferty
    Otwórz ogłoszenie →

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 100%.

  • 2

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Zakup usług towarzyszących podczas wyjazdowego szkolenia na potrzeby Sądu Najwyższego.

  • 3

    RyzykoWadium: 1 500,00 zł.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

SĄD NAJWYŻSZY

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000000224

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Plac Krasińskich 2/4/6

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

00-951

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zp@sn.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.sn.pl

1.6.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ kontroli państwowej i ochrony prawa oraz sąd i trybunał

1.7.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność

Wymiar Sprawiedliwości

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Tak

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zakup usług towarzyszących podczas wyjazdowego szkolenia na potrzeby Sądu Najwyższego.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-608699e8-3980-415e-9ca0-5fd9ec580768

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00157608

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-03-21

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00122314/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.9 Kompleksowa usługa konferencyjna podczas wyjazdowego szkolenia na potrzeby Sądu Najwyższego

2.11.)O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy

Nie

2.13.)O zamówienie mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, którzy spełniają warunki określone w art. 361 ustawy – usługi społeczne

Nie

2.14.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.16.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 3

Udostępnianie dokumentów zamówienia i komunikacja

PunktPoleWartość
3.1.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-608699e8-3980-415e-9ca0-5fd9ec580768

3.2.)Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia

Nie

3.4.)Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej

Tak

3.5.)Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej

https://ezamowienia.gov.pl

3.6.)Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej

Zgodnie z Rozdziałem III SWZ.

3.8.)Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne

Nie

3.12.)Oferta - katalog elektroniczny

Nie dotyczy

3.14.)Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu

polski

3.15.)RODO (obowiązek informacyjny)

Zgodnie z Rozdziałem I SWZ.

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.1.1.)Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe

Nie

4.1.2.)Numer referencyjny

KPP V.2611.4.2025

4.1.3.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.1.4.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.1.8.)Możliwe jest składanie ofert częściowych

Nie

4.1.13.)Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia

Nie

4.2.Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest organizacja zakupu usług towarzyszących podczas wyjazdowego szkolenia na potrzeby Sądu Najwyższego w terminie 6 - 7 czerwca 2025 r., w tym zapewnienie noclegu, wyżywienia, sali szkoleniowej/konferencyjnej – zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia – Załącznikiem Nr 1 do SWZ.

4.2.6.)Główny kod CPV

55120000-7 - Usługi hotelarskie w zakresie spotkań i konferencji

4.2.7.)Dodatkowy kod CPV

55100000-1 - Usługi hotelarskie

55110000-4 - Hotelarskie usługi noclegowe

55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

od 2025-06-06 do 2025-06-07

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Punktowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Wyłącznie kryterium ceny

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

100

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

Sekcja 5

Kwalifikacja wykonawców

PunktPoleWartość
5.1.)Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia

Tak

5.2.)Fakultatywne podstawy wykluczenia

Art. 109 ust. 1 pkt 4

Art. 109 ust. 1 pkt 5

Art. 109 ust. 1 pkt 7

5.3.)Warunki udziału w postępowaniu

Nie

5.5.)Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy

Tak

5.6.)Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu

Oświadczenie Wykonawcy w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 Ustawy o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów (tekst jednolity: Dz. U. z 2024 r. poz. 1616), z innym Wykonawcą, który złożył odrębną ofertę, albo oświadczenie o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty niezależnie od innego wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej – wzór oświadczenia stanowi Załącznik Nr 5 do SWZ.

5.11.)Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów

Wykonawca zobowiązany jest składając ofertę załączyć do niej na Platformie zakupowej następujące oświadczenia i/lub dokumenty podpisane kwalifikowanym podpisem elektronicznym, podpisem zaufanym lub podpisem osobistym przez właściwy podmiot:
1) wypełniony Formularz ofertowy, którego wzór stanowi Załącznik Nr 2 do SWZ, zawierający wszelkie informacje zawarte w tym wzorze, w szczególności: cenę oferty brutto, zobowiązania dotyczące terminu realizacji zamówienia, oświadczenie o okresie związania ofertą oraz o akceptacji wszystkich postanowień SWZ i projektowanych postanowień Umowy bez zastrzeżeń - składany w oryginale w postaci dokumentu elektronicznego;
2) oświadczenie Wykonawcy składane na podstawie art. 125 ust. 1 Ustawy – zgodnie z Załącznikiem Nr 3 do SWZ;
3) oświadczenie Wykonawcy, o którym mowa w art. 117 ust. 4 Ustawy, dotyczące Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia (jeżeli dotyczy) – zgodnie z Załącznikiem Nr 4 do SWZ;
4) dokumenty potwierdzające, że ofertę podpisała osoba do tego umocowana (pełnomocnictwo – jeżeli podpisuje pełnomocnik oraz odpis z rejestru, z którego wynika kto jest upoważniony do reprezentacji, z zastrzeżeniem postanowień
Rozdziału IV ust. 3 pkt 3.6 SWZ). Pełnomocnictwo należy złożyć w formie określonej zgodnie z zasadami zawartymi w ust. 2 pkt 18 - 20;
5) w przypadku Wykonawców składających wspólną ofertę, do oferty należy dołączyć pełnomocnictwo do reprezentowania wszystkich Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia (wystawione zgodnie z art. 58 ust. 2 Ustawy). Treść pełnomocnictwa musi jednoznacznie wskazywać czynności, do wykonywania których pełnomocnik jest upoważniony
(zakres umocowania). Pełnomocnictwo należy złożyć w formie określonej zgodnie z zasadami zawartymi w ust. 2 pkt 18-20;
6) w przypadku wniesienia wadium w formie gwarancji lub poręczenia – zgodnie z Rozdziałem V SWZ oryginał gwarancji lub
poręczenia w postaci elektronicznej.

Sekcja 6

Warunki zamówienia

PunktPoleWartość
6.1.)Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe

Nie

6.3.)Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną

Nie

6.4.)Zamawiający wymaga wadium

Tak

6.4.1)Informacje dotyczące wadium

1. Zamawiający wymaga wniesienia wadium na okres związania ofertą. Wadium będzie utrzymane nieprzerwanie do dnia upływu terminu związania ofertą, z wyjątkiem przypadków, o których mowa w art. 98 ust. 1 pkt 2 i 3 oraz ust. 2 Ustawy.
2. Wadium powinno być wniesione przed upływem terminu składania ofert. Oferta Wykonawcy, który nie wniesie wadium lub wniesie je w sposób nieprawidłowy, zostanie odrzucona.
3. Wadium ustala się w wysokości: 1 500,00 zł (słownie: jeden tysiąc pięćset złotych 00/100). Wadium wnoszone w formie określonej w ust. 8 należy dołączyć do oferty.
4. Wadium może być wniesione w formach określonych w art. 97 ust. 7 Ustawy.
5. Wadium w formie pieniądza należy wnieść przelewem na konto w Banku Gospodarstwa Krajowego, nr rachunku 10 1130 1017 0020 0800 5120 0003 z dopiskiem: „Wadium – KPP V.2611.4.2025”.
UWAGA: Za termin wniesienia wadium w formie pieniężnej zostanie przyjęty termin uznania rachunku Zamawiającego.
6. Wadium wnoszone w formie innej niż w pieniądzu musi w szczególności określać bezwarunkowy, nieodwołalny obowiązek zapłaty na pierwsze żądanie Zamawiającego w przypadkach określonych w art. 98 ust. 6 pkt 1-3 Ustawy oraz być ważne przez okres związania ofertą, określony w niniejszej SWZ. Wadium nie może mieć postanowień ograniczających obowiązek zapłaty wadium.
7. Wadium wniesione w formach określonych w art. 97 ust. 7 pkt 2 - 4 Ustawy należy wnieść za pośrednictwem platformy eZamówienia w formie elektronicznej – Zamawiający wymaga złożenia dokumentu wadium poprzez wczytanie na platformie oryginału dokumentu wadialnego, tj. opatrzonego kwalifikowanym podpisem elektronicznym osób upoważnionych do jego
wystawienia ze strony gwaranta/poręczyciela. Dokument wadium winien zostać przekazany Zamawiającemu w takiej formie, w jakiej został on ustanowiony przez gwaranta lub poręczyciela (w oryginale).
8. Wadium wniesione w formach określonych w art. 97 ust. 7 pkt 2 - 4 Ustawy, w przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, musi obejmować swą treścią wszystkich Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia lub z treści wadium musi wynikać, że zabezpiecza ofertę Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia (konsorcjum).
9. Dokument wadialny musi zawierać informację, iż stanowi zabezpieczenie wadium na rzecz Sądu Najwyższego, w postępowaniu na ,,Zakup usług towarzyszących podczas wyjazdowego szkolenia na potrzeby Sądu Najwyższego” postępowanie nr KPP V.2611.4.2025.

6.5.)Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy

Nie

6.6.)Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia

1) Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia. W takim przypadku Wykonawcy ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania ich w Postępowaniu albo do reprezentowania i zawarcia Umowy w sprawie zamówienia publicznego. Pełnomocnictwo winno być załączone do oferty.
2) W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, oświadczenia i dokumenty, składa każdy z Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia. Oświadczenia te potwierdzają na dzień składania ofert brak podstaw do wykluczenia z Postępowania.
3) Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia, na podstawie art. 117 ust. 4 Ustawy, składają wraz z ofertą Oświadczenie, którego wzór stanowi - Załącznik Nr 4 do SWZ.

6.7.)Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane

Tak

Sekcja 7

Projektowane postanowienia umowy

PunktPoleWartość
7.1.)Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek

Nie

7.3.)Zamawiający przewiduje zmiany umowy

Tak

7.4.)Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia

Zamawiający przewiduje możliwość zmiany terminu realizacji przedmiotu Umowy, w przypadku:
1) wystąpienia okoliczności mających wpływ na realizację przedmiotu Umowy, a okoliczności te nie leżą po stronie Wykonawcy;
2) przedłużającej się procedury Postępowania, w szczególności na skutek wniesienia środków ochrony prawnej.
3) Zmiana Umowy może być dokonana za porozumieniem Stron i wymaga formy pisemnego aneksu.

7.5.)Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia

Nie

Sekcja 8

Procedura

PunktPoleWartość
8.1.)Termin składania ofert

2025-03-31 11:00

8.2.)Miejsce składania ofert

Oferty należy składać za pośrednictwem Platformy zakupowej pod adresem: https://ezamowienia.gov.pl/

8.3.)Termin otwarcia ofert

2025-03-31 12:00

8.4.)Termin związania ofertą

30 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

55120000-7Usługi hotelarskie w zakresie spotk…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 31.03.2025, 11:00. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
Sąd Najwyższy prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Tak. Wadium określono na 1500 zł. Należy je wnieść przed upływem terminu składania ofert w formie dopuszczonej przez zamawiającego (najczęściej przelew na rachunek lub gwarancja bankowa/ubezpieczeniowa).
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 55120000-7 (Usługi hotelarskie w zakresie spotkań i konferencji). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.