Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
367 770 zł
Umowa zawarta
20 lutego 2025
Okres realizacji
do 16 maja 2025
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena70%Okres gwarancji30%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Aplikacje TV 35mm.online – natywne aplikacje telewizyjne platformy streamingowej 35mm.online (Android, Apple TV, Tizen, Hisense)

Zamawiający Wytwórnia Filmów Dokumentalnych i Fabularnych (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Aplikacje TV 35mm.online – natywne aplikacje telewizyjne platformy streamingowej…”, wybierając ofertę wykonawcy Redge Technologies Sp. z o.o. Wartość umowy: 367 770 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Wytwórnia Filmów Dokumentalnych i FabularnychWarszawa, Mazowieckieopublikowano 17 marca 2025
Wartość umowy
367 770 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,1 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Redge Technologies Sp. z o.o. (Warszawa).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 367 770,00 zł (umowę zawarto 20 lutego 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 16 maja 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Wytwórnia Filmów Dokumentalnych i Fabularnych

1.3.)Oddział zamawiającego

WFDiF

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 384561270

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Chełmska 21

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

00-724

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia.publiczne@wfdif.com.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.wfdif.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://wfdif.ezamawiajacy.pl/

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Rekreacja, kultura i religia

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Aplikacje TV 35mm.online – natywne aplikacje telewizyjne platformy streamingowej 35mm.online (Android, Apple TV, Tizen, Hisense)

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-ba49ab0d-baff-42ad-a012-bc4eb4773939

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00149528

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-03-17

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00058897/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.9 Aplikacje TV 35mm.online – natywne aplikacje telewizyjne platformy streamingowej 35mm.online (Android, Apple TV, Tizen, Hisense)

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00095678

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

P/1/2025/DZP

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie, wykonanie oraz wdrożenie natywnych Aplikacji telewizyjnych.

4.5.3.)Główny kod CPV

72421000-7 - Usługi w zakresie rozwijania internetowych lub intranetowych aplikacji klienckich

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

72212520-0 - Usługi opracowywania oprogramowania multimedialnego

72253200-5 - Usługi w zakresie wsparcia systemu

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

367770 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

367770 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

367770 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Redge Technologies Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

1132687365

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-02-20

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

367770 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-05-16

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

72421000-7Usługi w zakresie rozwijania intern…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Historia zamawiającego

Najnowsze postępowania tego podmiotu

Profil →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Wytwórnia Filmów Dokumentalnych i Fabularnych prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 367 770 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 72421000-7 (Usługi w zakresie rozwijania internetowych lub intranetowych aplikacji klienckich). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Redge Technologies Sp. z o.o. (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.