Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
869 403 zł
Umowa zawarta
18 lutego 2025
Okres realizacji
do 31 grudnia 2027
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 869 403 zł – 1 067 230 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Termin płatności faktur20%Ilość pojazdów spełniających normę emisji spalin20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Sprzątanie i utrzymanie czystości na terenie miejscowości Łazy oraz na plaży i wejściach na plażę w granicach administracyjnych tej miejscowości w sezonie letnim i poza sezonem w latach 2025-2027.

Zamawiający Gmina Sianów (Sianów, Zachodniopomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Sprzątanie i utrzymanie czystości na terenie miejscowości Łazy oraz na plaży i wejściach…”, wybierając ofertę wykonawcy Eco Solution spółka z o.o. Wartość umowy: 869 403 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Gmina SianówSianów, Zachodniopomorskie (powiat Koszaliński →)opublikowano 12 marca 2025
Wartość umowy
869 403 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~3,0 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    13 stycznia 2025

    Termin ofert: 21 stycznia 2025 11:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    12 marca 2025

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Eco Solution spółka z o.o. (Koszalin), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 869 402,70 zł (umowę zawarto 18 lutego 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 869 402,70 zł do 1 067 230,08 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 31 grudnia 2027 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail