Zmiana ogłoszenia · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie ogłoszenia
Zmiana ogłoszenia

Rozbudowa i przebudowa budynku przedszkola o żłobek

Zamawiający Gmina Krasnosielc (Krasnosielc, Mazowieckie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Rozbudowa i przebudowa budynku przedszkola o żłobek”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina KrasnosielcKrasnosielc, Mazowieckieopublikowano 11 marca 2025
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 640 430 zł
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana ogłoszenia

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gmina Krasnosielc

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 550668315

1.4.)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Rynek 40

1.4.2.)Miejscowość

Krasnosielc

1.4.3.)Kod pocztowy

06-212

1.4.4.)Województwo

mazowieckie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL924 - Ostrołęcki

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

ugkrasnosielc@post.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.ugkrasnosielc-bip.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.6.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00140270

2.2.)Data ogłoszenia

2025-03-11

Sekcja 3

Zmiana ogłoszenia

PunktPolePrzed zmianąPo zmianie
9.1.Informacje dodatkowe Przed zmianą

Brak danych

Odpowiedzi na zapytania Wykonawców stanowią zmianę treści SWZ, stąd również zmiana terminu składania i otwarcia ofert

Sekcja 4

Informacje dodatkowe

Odpowiedzi na zapytania Wykonawców stanowią zmianę treści SWZ, stąd również zmiana terminu składania i otwarcia ofert.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45210000-2Roboty budowlane w zakresie budynkó…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
640 430 zł
Próbka: 93 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
301 991 zł2 800 000 zł
Rozstęp międzykwartylowy
2 498 009 zł
Źródło próbki
CPV 45210000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
301 991 zł
Mediana
640 430 zł
Górny kwartyl
2 800 000 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Krasnosielc prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Krasnosielc.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45210000-2 (Roboty budowlane w zakresie budynków). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.