Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
157 932 zł
Umowa zawarta
19 lutego 2025
Okres realizacji
129 dni
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 157 932 zł – 162 311 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa oleju opałowego lekkiego na I półrocze 2025r.

Zamawiający Zespół Szkół im. Batalionów Chłopskich (Zielona, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa oleju opałowego lekkiego na I półrocze 2025r”, wybierając ofertę wykonawcy P.H.U. TRANS-OLL JAROSŁAW KWIATKOWSKI. Wartość umowy: 157 932 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Zespół Szkół im. Batalionów ChłopskichZielona, Mazowieckieopublikowano 11 marca 2025
Wartość umowy
157 932 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~3,5 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy P.H.U. TRANS-OLL JAROSŁAW KWIATKOWSKI (Felicjanów), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 157 932,00 zł (umowę zawarto 19 lutego 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 157 932,00 zł do 162 310,80 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 129 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Zespół Szkół im. Batalionów Chłopskich

1.3.)Oddział zamawiającego

w Zielonej

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000861825

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

1 Maja 8C

1.5.2.)Miejscowość

Zielona

1.5.3.)Kod pocztowy

09-310

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL922 - Ciechanowski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zsp_zielona@poczta.onet.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://zspzielona.szkolnastrona.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://zamowienia.sidaspzp.pl/zamawiajacy/zespol-szkol-im-batalionow-chlopskich-w-zielonej

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa oleju opałowego lekkiego na I półrocze 2025r.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-5cf80c32-2f75-4248-b129-f8a77cfdc587

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00140177

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-03-11

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00010333/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.1 Dostawa oleju opałowego lekkiego w ilości ok. 40 000l na I półrocze 2025r.

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00081554

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZS.26.02.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Sukcesywna dostawa oleju opałowego lekkiego w łącznej ilości ok. 40.000 litrów, w systemie sprzedaży bezgotówkowej dla potrzeb Zespołu Szkół im. Batalionów Chłopskich w Zielonej do celów opałowych.

4.5.3.)Główny kod CPV

09135100-5 - Olej opałowy

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

157932 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

162310,80 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

157932,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

P.H.U. TRANS-OLL JAROSŁAW KWIATKOWSKI

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6680010583

7.3.4)Miejscowość

Felicjanów

7.3.5)Kod pocztowy

62-710

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-02-19

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

157932 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

129 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

09135100-5Olej opałowy
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
261 938 zł
Próbka: 80 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
166 988 zł465 281 zł
Rozstęp międzykwartylowy
298 293 zł
Źródło próbki
CPV 09135100· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
166 988 zł
Mediana
261 938 zł
Górny kwartyl
465 281 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zespół Szkół im. Batalionów Chłopskich prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Zielona.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 157 932 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 09135100-5 (Olej opałowy). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: P.H.U. TRANS-OLL JAROSŁAW KWIATKOWSKI (Felicjanów). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.