Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 3 częściach3 części
Łączna wartość wybranych ofert
182 292 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Botwinka 50 kg, Brokuły 490 kg ,Cebula zielona 1160 szt, Czosnek 34 kg, Fasola Jaś karłowy140 kg, Groch łuskany 85 kg… Szczegóły zamówienia w zał. nr 3.1 do SWZ
    Wartość umowy
    110 223 zł
    3 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2Ziemniaki 14500 kg, Marchewka 2900 kg , Pietruszka korzeń 480 kg, Cebula 720 kg ,Cebula czerwona 170 kg... Szczegóły zamówienia w zał. nr 3.2 do SWZ
    Cena wybranej oferty
    46 757 zł
    3 oferty
  3. Umowa zawarta
    Część 3Banany 550 kg, Clementynka/mandarynka 500 kg , Cytryny 430 kg , Grapefruit 420 kg , Kiwi 2180 szt, Pomarańcze 330 kg... Szczegóły zamówienia w zał. nr 3.3 do SWZ
    Wartość umowy
    25 312 zł
    2 oferty
Oferty w postępowaniu
8 ofert(łącznie na 3 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Wartość minimalnej dostawy jednorazowej10%Termin realizacji składanych zamówień10%Termin załatwienia reklamacji10%Termin płatności10%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawy warzyw, ziemniaków jadalnych, owoców cytrusowych

Zamawiający "uzdrowisko Rabka" S.A. (Rabka-Zdrój, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawy warzyw, ziemniaków jadalnych, owoców cytrusowych”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość ofert: 182 292 zł. Złożono 8 ofert.

Zamawiający: "uzdrowisko Rabka" S.A.Rabka-Zdrój, Małopolskie (powiat Nowotarski →)opublikowano 10 marca 2025
Łączna wartość ofert
182 292 zł
Liczba ofert
8 ofertłącznie, 3 części
Konkurencyjność
~2,7 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

5 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: P.P.H.U. „ZZ”Sp.J. Czoch Zbigniew, Bałuszyński Zdzisław (części 1, 3); P.H.U. PROGRES Łukasz Syguła (część 2).

  • 2

    UmowaŁączna wartość wybranych ofert: 182 292,16 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 8 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

"UZDROWISKO RABKA" SPÓŁKA AKCYJNA

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 491971074

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Orkana 49

1.5.2.)Miejscowość

Rabka-Zdrój

1.5.3.)Kod pocztowy

34-700

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL219 - Nowotarski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@uzdrowisko-rabka.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.uzdrowisko-rabka.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-581aabd7-c447-41e3-8b80-ef5a3113fcdf

1.7.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Spółka Akcyjna z udziałem Skarbu Państwa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawy warzyw, ziemniaków jadalnych, owoców cytrusowych

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-581aabd7-c447-41e3-8b80-ef5a3113fcdf

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00138618

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-03-10

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00104276/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.1 dostawy warzyw, ziemniaków, owoców cytrusowych

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00105471

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP.01.TP.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

180669,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Botwinka 50 kg, Brokuły 490 kg ,Cebula zielona 1160 szt, Czosnek 34 kg, Fasola Jaś karłowy140 kg, Groch łuskany 85 kg…
Szczegóły zamówienia w zał. nr 3.1 do SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

03221000-6 - Warzywa

4.5.5.)Wartość części

120790 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Ziemniaki 14500 kg, Marchewka 2900 kg , Pietruszka korzeń 480 kg, Cebula 720 kg ,Cebula czerwona 170 kg...
Szczegóły zamówienia w zał. nr 3.2 do SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

03221100-7 - Warzywa korzeniowe i bulwiaste

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

03212100-1 - Ziemniaki

4.5.5.)Wartość części

37825,50 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Banany 550 kg, Clementynka/mandarynka 500 kg , Cytryny 430 kg , Grapefruit 420 kg , Kiwi 2180 szt, Pomarańcze 330 kg...
Szczegóły zamówienia w zał. nr 3.3 do SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

03222200-5 - Owoce cytrusowe

4.5.5.)Wartość części

22053,50 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

110222,81 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

157011,75 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

110222,81 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

P.P.H.U. „ZZ”Sp.J. Czoch Zbigniew, Bałuszyński Zdzisław

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7342830085

7.3.3)Ulica

ul. Kilińskiego 58

7.3.4)Miejscowość

33-300 Nowy Sącz

7.3.5)Kod pocztowy

33-300

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-03-04

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

110222,81 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-03-04 do 2025-05-31

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

46757 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

57487,50 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

46757,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

P.H.U. PROGRES Łukasz Syguła

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6591485014

7.3.3)Ulica

Falniów 37

7.3.4)Miejscowość

32-200 Miechów

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-03-04

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

46757,03 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-03-04 do 2025-05-31

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

25312,35 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

36267,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

25312,35 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

P.P.H.U. „ZZ”Sp.J. Czoch Zbigniew, Bałuszyński Zdzisław

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7342830085

7.3.3)Ulica

ul. Kilińskiego 58

7.3.4)Miejscowość

33-300 Nowy Sącz

7.3.5)Kod pocztowy

33-300

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-03-04

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

25312,35 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-03-04 do 2025-05-31

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

03221000-6Warzywa
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
216 140 zł
Próbka: 15 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
66 861 zł469 019 zł
Rozstęp międzykwartylowy
402 158 zł
Źródło próbki
CPV 03221· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
66 861 zł
Mediana
216 140 zł
Górny kwartyl
469 019 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

"uzdrowisko Rabka" S.A. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Rabka-Zdrój.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 182 292 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 03221000-6 (Warzywa). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: P.P.H.U. „ZZ”Sp.J. Czoch Zbigniew, Bałuszyński Zdzisław (33-300 Nowy Sącz). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.