ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

7/2025 Dostawa oleju napędowego

Zamawiający Szpital Rejonowy w Raciborzu (Racibórz, Śląskie) prowadził postępowanie „7/2025 Dostawa oleju napędowego”. Termin składania ofert minął 13 marca 2025, 10:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Szpital Rejonowy w RaciborzuRacibórz, Śląskie (powiat Raciborski →)opublikowano 4 marca 2025
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 366 550 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
13 marca 2025, 10:00
Zakończone
Konkurencyjność
~3,6 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena95%Udzielony rabat5%

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. OgłoszenieBieżące

    04 marca 2025

    Termin ofert: 13 marca 2025 10:00
  2. Wynik: wybrano wykonawcę

    02 kwietnia 2025

    1 oferta1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 95%, Udzielony rabat 5%.

  • 2

    ZakresPrzedmiot zamówienia: 7/2025 Dostawa oleju napędowego.

  • 3

    WarunkiWadium nie jest wymagane.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail