Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
126 444 zł
Umowa zawarta
21 lutego 2025
Okres realizacji
5 miesiące
Oferty w postępowaniu
12 ofertceny: 126 444 zł – 278 456 złodrzucone: 2wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena90%Okres gwarancji10%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Budowa, rozbudowa sieci oświetlenia ulicznego dz.1738 i 1739 w miejscowości Krzyszkowice

Zamawiający Gmina Myślenice (Myślenice, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Budowa, rozbudowa sieci oświetlenia ulicznego dz.1738 i 1739 w miejscowości Krzyszkowice”, wybierając ofertę wykonawcy Instalatorstwo Elektryczne Telemechanika Andrzej Gawrych. Wartość umowy: 126 444 zł. Złożono 12 ofert.

Zamawiający: Gmina MyśleniceMyślenice, Małopolskie (powiat Myślenicki →)opublikowano 28 lutego 2025
Wartość umowy
126 444 zł
Liczba ofert
12 ofert
Konkurencyjność
~3,5 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Instalatorstwo Elektryczne Telemechanika Andrzej Gawrych (Łukowica), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 126 444,00 zł (umowę zawarto 21 lutego 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 12 ofert; ceny wahały się od 126 444,00 zł do 278 456,00 zł. Odrzucono 2 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 5 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Myślenice

1.3.)Oddział zamawiającego

Gmina Myślenice - Urząd Miasta i Gminy Myślenice

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 351555418

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Rynek 8/9

1.5.2.)Miejscowość

Myślenice

1.5.3.)Kod pocztowy

32-400

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL214 - Krakowski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

bzp@myslenice.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.myslenice.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-eeba5eb4-19e3-4794-863a-56398dd6a9ea

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Budowa, rozbudowa sieci oświetlenia ulicznego dz.1738 i 1739 w miejscowości Krzyszkowice

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-eeba5eb4-19e3-4794-863a-56398dd6a9ea

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00125069

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-02-28

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00016486

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

BZP/271/8/2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

240864,07 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakres budowy sieci oświetlenia drogowego obejmuje:
• wytyczenie trasy kablowej oraz stanowisk posadowienia fundamentów słupów
• wykonanie wykopów dla kabli zasilających i fundamentów słupów
• ułożenie rur osłonowych
• ułożenia kabli zasilających
• wykonanie uziemień ochronnych
• montaż fundamentów i latarni
• budowa szafki oświetleniowej
• montaż opraw oświetleniowych
• pomiary elektryczne wykonanej instalacji oświetlenia drogowego
• przywrócenie terenu do stanu zastanego
Wymagany okres gwarancji to minimum 60 miesięcy

Szczegółowy opis w załączniku nr 2 Opis przedmiotu zamówienia

4.5.3.)Główny kod CPV

31520000-7 - Lampy i oprawy oświetleniowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

12

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

12

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

126444 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

278456 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

126444 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Instalatorstwo Elektryczne Telemechanika Andrzej Gawrych

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 490100905

7.3.4)Miejscowość

Łukowica

7.3.5)Kod pocztowy

34-606

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-02-21

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

126444 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

5 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Myślenice prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Myślenice.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 126 444 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 31520000-7 (Lampy i oprawy oświetleniowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Instalatorstwo Elektryczne Telemechanika Andrzej Gawrych (Łukowica). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 12 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.