Zmiana ogłoszenia · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie ogłoszenia
Zmiana ogłoszenia

Dostawa kruszywa dolomitowego w ilości 3000 Mg wraz z wbudowaniem

Zamawiający Gmina Jastków (Jastków, Lubelskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Dostawa kruszywa dolomitowego w ilości 3000 Mg wraz z wbudowaniem”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina JastkówJastków, Lubelskieopublikowano 28 lutego 2025
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 549 477 zł
Konkurencyjność
~5,3 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana ogłoszenia

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gmina Jastków

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 431019744

1.4.)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Chmielowa 3

1.4.2.)Miejscowość

Jastków

1.4.3.)Kod pocztowy

21-002

1.4.4.)Województwo

lubelskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL814 - Lubelski

1.4.7.)Numer telefonu

+48 81 50 20 425

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@jastkow.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.jastkow.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.6.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00124762

2.2.)Data ogłoszenia

2025-02-28

Sekcja 3

Zmiana ogłoszenia

PunktPoleWartość
3.1.)Nazwa zmienianego ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu

3.2.)Numer zmienianego ogłoszenia w BZP

2025/BZP 00103961

3.3.)Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia

01

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA VIII - PROCEDURA

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.1.Termin składania ofert Przed zmianą

2025-03-03 10:00 Po zmianie: 2025-03-05 10:00

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.3.Termin otwarcia ofert Przed zmianą

2025-03-03 11:00 Po zmianie: 2025-03-05 11:00

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.4.Termin związania ofertą Przed zmianą

2025-04-01 Po zmianie: 2025-04-03

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45233142-6Roboty w zakresie naprawy dróg
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
549 477 zł
Próbka: 84 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
305 535 zł1 739 058 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 433 523 zł
Źródło próbki
CPV 45233142· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
305 535 zł
Mediana
549 477 zł
Górny kwartyl
1 739 058 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Jastków prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Jastków.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45233142-6 (Roboty w zakresie naprawy dróg). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.