Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
443 114 zł
Umowa zawarta
25 lutego 2025
Okres realizacji
24 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Czas reakcji na zgłoszoną awarię od 2 godzin do 4 godzin – 15 pkt, przy czym: do 2 godzin15%Okres gwarancji na wykonanie naprawy – 25 pkt, przy czym: 12 miesięcy – 5 pkt, 24 miesiące25%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Konserwacja i naprawy zasilaczy UPS umiejscowionych na terenie kompleksów wojskowych administrowanych przez JW. Nr 2063

Zamawiający Jednostka Wojskowa Nr 2063 (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Konserwacja i naprawy zasilaczy UPS umiejscowionych na terenie kompleksów wojskowych…”, wybierając ofertę wykonawcy SLIDER TECHNOLOGIES SP. Z O.O. Wartość umowy: 443 114 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Jednostka Wojskowa Nr 2063Warszawa, Mazowieckieopublikowano 26 lutego 2025
Wartość umowy
443 114 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,5 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    30 stycznia 2025

    Termin ofert: 10 lutego 2025 08:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    26 lutego 2025

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy SLIDER TECHNOLOGIES SP. Z O.O. (Przedpole 1), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 443 113,66 zł (umowę zawarto 25 lutego 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 24 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Jednostka Wojskowa Nr 2063

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 010210333

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Stefana Banacha 2

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

02-097

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

ozdgw.zamowienia@ron.mil.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://ozdgw.wp.mil.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/jednostkawojskowa_2063

1.7.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Jednostka Wojskowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Obrona

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Konserwacja i naprawy zasilaczy UPS umiejscowionych na terenie kompleksów wojskowych administrowanych przez JW. Nr 2063

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-f7d74cc0-660f-4b99-b0d0-51fac6ce3f6d

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00120648

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-02-26

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00650102/13/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.9 Konserwacja i naprawy zasilaczy UPS w obiektach administrowanych przez JW2063

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00078845

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

2/25

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

387495,68 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia w prowadzonym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego jest konserwacja i naprawy zasilaczy UPS umiejscowionych na terenie kompleksów wojskowych administrowanych przez JW. Nr 2063 (kod CPV: 50711000-2).

4.5.3.)Główny kod CPV

50711000-2 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji elektrycznych instalacji budynkowych

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

443113,66 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

443113,66 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

443113,66 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

SLIDER TECHNOLOGIES SP. Z O.O.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 5222995227

7.3.4)Miejscowość

Przedpole 1

7.3.5)Kod pocztowy

02-241

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-02-25

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

443113,66 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

50711000-2Usługi w zakresie napraw i konserwa…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Jednostka Wojskowa Nr 2063 prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 443 114 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 50711000-2 (Usługi w zakresie napraw i konserwacji elektrycznych instalacji budynkowych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: SLIDER TECHNOLOGIES SP. Z O.O. (Przedpole 1). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.