ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Zagospodarowanie terenu wokół wspólnot przy ul. Fabrycznej

Zamawiający Gmina Pakość (Pakość, Kujawsko-Pomorskie) prowadził postępowanie „Zagospodarowanie terenu wokół wspólnot przy ul. Fabrycznej”. Termin składania ofert minął 12 marca 2025, 08:00. Wadium: 5000 zł.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina PakośćPakość, Kujawsko-Pomorskie (powiat Inowrocławski →)opublikowano 25 lutego 2025
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podano
Wadium
5000 zł
Termin składania ofert
12 marca 2025, 08:00
Zakończone
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Okres udzielonej gwarancji40%

Przebieg postępowania

7 wpisów

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 60%, Okres udzielonej gwarancji 40%.

  • 2

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Zagospodarowanie terenu wokół wspólnot przy ul. Fabrycznej.

  • 3

    RyzykoWadium: 5 000,00 zł.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail