Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 3 częściach3 części
Łączna wartość umów
93 477 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    11 177 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    63 000 zł
    1 oferta
  3. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    19 300 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
3 oferty(łącznie na 3 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Termin płatności faktury40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Podniesienie poziomu cyberbezpieczeństwa w UG Ceranów przez wdrożenie SZBI, podniesienie świadomości pracowników oraz zakup sprzętu i usług zwiększających cyberbezpieczeństwo

Zamawiający Gmina Ceranow (Ceranów, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Podniesienie poziomu cyberbezpieczeństwa w UG Ceranów przez wdrożenie SZBI, podniesienie…”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 93 477 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Gmina CeranowCeranów, Mazowieckie (powiat Sokołowski →)opublikowano 24 lutego 2025
Łączna wartość umów
93 477 zł
Liczba ofert
3 ofertyłącznie, 3 części
Konkurencyjność
~2,5 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

5 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: IT Bezpieczeństwo Przemysław Kisała (części 1, 2); NATICOM Usługi IT Łukasz Kiryluk (część 3).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 93 477,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 3 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Ceranow

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 711582842

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Ceranów 140

1.5.2.)Miejscowość

Ceranów

1.5.3.)Kod pocztowy

08-322

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL925 - Siedlecki

1.5.7.)Numer telefonu

257870779

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

urzad@ceranow.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.ceranow.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-049e51ca-6f20-4d6c-8bd1-a8a98b8dc5ac

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Podniesienie poziomu cyberbezpieczeństwa w UG Ceranów przez wdrożenie SZBI, podniesienie świadomości pracowników oraz zakup sprzętu i usług zwiększających cyberbezpieczeństwo

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-049e51ca-6f20-4d6c-8bd1-a8a98b8dc5ac

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00117660

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-02-24

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00030086/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.1 Podniesienie poziomu cyberbezpieczeństwa w UG Ceranów przez wdrożenie SZBI, podniesienie świadomości pracowników oraz zakup sprzętu i usług zwiększających cyberbezpieczeństwo

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

"Cyberbezpieczny samorząd"

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00031912

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

IR.271.1.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

93477 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Przedmiotem zamówienia jest dostawa i wdrożenie sprzętu, oprogramowania informatycznego oraz innych rozwiązań cyberbezpieczeństwa w ramach konkursu grantowego „Cyberbezpieczny Samorząd” dla Gminy Ceranów Dostawa realizowana będzie pod adresem: Urząd Gminy Ceranów, Ceranów 140, 08-322 Ceranów.
Część I – „Dostawa UTM, tokenów, AP, przełączników”
2) Szczegółowo przedmiot zamówienia i sposób jego wykonania określają:
− opis przedmiotu zamówienia – załącznik nr 1 do SWZ,
− projektowane postanowienia umowy – załącznik nr 5 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

32420000-3 - Urządzenia sieciowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

48219100-7 - Pakiety oprogramowania bramowego

72514200-3 - Usługi rozbudowy systemów komputerowych

4.5.5.)Wartość części

11177 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Przedmiotem zamówienia jest dostawa i wdrożenie sprzętu, oprogramowania informatycznego oraz innych rozwiązań cyberbezpieczeństwa w ramach konkursu grantowego „Cyberbezpieczny Samorząd” dla Gminy Ceranów Dostawa realizowana będzie pod adresem: Urząd Gminy Ceranów, Ceranów 140, 08-322 Ceranów.
Część II – „Dostawa serwera do cyberbezpieczeństwa, oprogramowania systemowego, dysków do NAS”
2) Szczegółowo przedmiot zamówienia i sposób jego wykonania określają:
− opis przedmiotu zamówienia – załącznik nr 1 do SWZ,
− projektowane postanowienia umowy – załącznik nr 5 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

48820000-2 - Serwery

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

72514200-3 - Usługi rozbudowy systemów komputerowych

72263000-6 - Usługi wdrażania oprogramowania

30233141-1 - Nadmiarowa macierz niezależnych dysków (RAID)

48620000-0 - Systemy operacyjne

4.5.5.)Wartość części

63000 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Przedmiotem zamówienia jest dostawa i wdrożenie sprzętu, oprogramowania informatycznego oraz innych rozwiązań cyberbezpieczeństwa w ramach konkursu grantowego „Cyberbezpieczny Samorząd” dla Gminy Ceranów Dostawa realizowana będzie pod adresem: Urząd Gminy Ceranów, Ceranów 140, 08-322 Ceranów.
Część III – „Backup w chmurze, EDR/XDR, centralny system logowania”
2) Szczegółowo przedmiot zamówienia i sposób jego wykonania określają:
− opis przedmiotu zamówienia – załącznik nr 1 do SWZ,
− projektowane postanowienia umowy – załącznik nr 5 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

48218000-9 - Pakiety oprogramowania zarządzającego licencjami

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

48761000-0 - Pakiety oprogramowania antywirusowego

48700000-5 - Pakiety oprogramowania użytkowego

4.5.5.)Wartość części

19300 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

11177 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

11177 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

11177 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

IT Bezpieczeństwo Przemysław Kisała

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7952028699

7.3.4)Miejscowość

Orły

7.3.5)Kod pocztowy

37-716

7.3.6.)Województwo

podkarpackie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-02-24

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

11177 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

45 dni

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

63000 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

63000 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

63000 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

IT Bezpieczeństwo Przemysław Kisała

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7952028699

7.3.4)Miejscowość

Orły

7.3.5)Kod pocztowy

37-716

7.3.6.)Województwo

podkarpackie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-02-24

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

63000 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

45 dni

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

19300 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

19300 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

19300 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

NATICOM Usługi IT Łukasz Kiryluk

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8231584270

7.3.4)Miejscowość

Sokołów Podlaski

7.3.5)Kod pocztowy

08-300

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-02-18

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

19300 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

45 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

32420000-3Urządzenia sieciowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
905 683 zł
Próbka: 67 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
325 725 zł2 882 806 zł
Rozstęp międzykwartylowy
2 557 081 zł
Źródło próbki
CPV 32420000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
325 725 zł
Mediana
905 683 zł
Górny kwartyl
2 882 806 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Ceranow prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Ceranów.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 93 477 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 32420000-3 (Urządzenia sieciowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: IT Bezpieczeństwo Przemysław Kisała (Orły). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.