Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy

Zakup i dostawa pomocy dydaktycznych w ramach projektu „Edukacja równych szans – rozwój skutecznej edukacji włączającej na terenie Gminy Bojanowo!”

Zamawiający Gmina Bojanowo (Bojanowo, Wielkopolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Zakup i dostawa pomocy dydaktycznych w ramach projektu Edukacja równych szans – rozwój…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Zamawiający
Gmina Bojanowo
Data publikacji
opublikowano 24 lutego 2025

Status

Sprawozdanie z wykonania zawartej umowy. Nabór ofert w tym postępowaniu zakończył się wcześniej.

Zapis w Moich przetargach, bez maili.

Najważniejsze

Wartość zamówienia
nie podano w ogłoszeniu · podobne zamówienia zwykle ok. 220 tys. zł netto
Tryb
tryb podstawowy · bez negocjacji
Konkurencja
średnio 4 oferty w meblach i wyposażeniu w wielkopolskim · w 20% przetargów tylko jedna oferta (665 przetargów z 2 lat)
Realizacja
2025-02-11

Przebieg postępowania

  1. 8.01

    Publikacja

  2. 16.01, 08:00

    Składanie ofert

  3. 10.02

    Wynik

  4. 24.02

    Wykonanie umowy

Podobne przetargi na maila

Nowe postępowania z tej branży w tym województwie i zmiany w nich, w dni robocze o 7:00. Bez rejestracji i hasła, rezygnacja jednym kliknięciem.

  • Meble i wyposażenie
  • woj. Wielkopolskie

Wykonanie umowy

2025/BZP 00116942 · z 24 lutego 2025 · oryginał w BZP ↗

1

Zamawiający

1.1Nazwa zamawiającego

GMINA BOJANOWO

1.3Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 411050534

1.4Adres zamawiającego
1.4.1Ulica

Rynek 12

1.4.2Miejscowość

Bojanowo

1.4.3Kod pocztowy

63-940

1.4.4Województwo

wielkopolskie

1.4.5Kraj

Polska

1.4.6Lokalizacja NUTS 3

PL417 - Leszczyński

1.4.9Adres poczty elektronicznej

urzad@gminabojanowo.pl

1.4.10Adres strony internetowej zamawiającego

https://gminabojanowo.pl

1.5Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

2

Informacje podstawowe

2.1Identyfikator postępowania

ocds-148610-b94c178b-0bf2-4a29-8060-d1cf2605f4d3

2.2Numer ogłoszenia

2025/BZP 00116942

2.3Wersja ogłoszenia

01

2.4Data ogłoszenia

2025-02-24

3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

3.1Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00013509

3.3Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

3.4Nazwa projektu lub programu

2. Przedmiot zamówienia jest współfinansowany w ramach Działania 6.7 Edukacja przedszkolna, ogólna oraz kształcenie zawodowe, Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021-2027

3.5Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7Nazwa zamówienia

Zakup i dostawa pomocy dydaktycznych w ramach projektu „Edukacja równych szans – rozwój skutecznej edukacji włączającej na terenie Gminy Bojanowo!”

3.8Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa pomocy dydaktycznych w ramach projektu „Edukacja równych szans – rozwój skutecznej edukacji włączającej na terenie Gminy Bojanowo!”.
2. Przedmiot zamówienia jest współfinansowany w ramach Działania 6.7 Edukacja przedszkolna, ogólna oraz kształcenie zawodowe, Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021-2027.
3. Szczegółowy zakres zamówienia został określony w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ, natomiast sposób realizacji zamówienia został określony we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ.
4. Wspólny Słownik Zamówień CPV:
39162100-6 Pomoce dydaktyczne
39162200-7 Pomoce i artykuły szkoleniowe
31710000-6 Sprzęt elektroniczny
30190000-7 Różny sprzęt i materiały biurowe
5. Podział zamówienia na części:
Zamawiający podzielił przedmiot zamówienia na 3 części i dopuszcza składanie ofert częściowych. Ofertę można złożyć w odniesieniu do jednej, dwóch lub wszystkich części zgodnie z poniższym podziałem:
Część 1 - Przedszkole im. Misia Uszatka w Bojanowie
Część 2 - Szkoła Podstawowa im. bł. Edmunda Bojanowskiego w Bojanowie
Część 3 - Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w Golinie Wielkiej
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 4 w SWZ.

3.9Główny kod CPV

39162100-6 - Pomoce dydaktyczne

3.10Dodatkowy kod CPV

39162200-7 - Pomoce i artykuły szkoleniowe

31710000-6 - Sprzęt elektroniczny

30190000-7 - Różny sprzęt i artykuły biurowe

4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

4.1Data zawarcia umowy

2025-02-04

4.2Okres realizacji zamówienia

7 dni

4.3Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

NOWA SZKOŁA’ Sp. z o.o.

4.3.2Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 7250013378

4.3.4Miejscowość

Łódź

4.3.6Województwo

łódzkie

4.3.7Kraj

Polska

4.4Wartość umowy

41056,00 PLN

4.5Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00096744/01

5

Przebieg realizacji umowy

5.1Czy umowa została wykonana

Tak

5.2Termin wykonania umowy

2025-02-11

5.3Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4Informacje o zmianach umowy
5.4.1Liczba zmian

0

5.5Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

41056,00 PLN

5.6Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

6

Informacje dodatkowe

Informacje powyżej dotyczą części 1
Dotyczy części 2 zamówienia pod nazwą Szkoła Podstawowa im. bł. Edmunda Bojanowskiego w Bojanowie:
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-02-05
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
7 dni
4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Moje Bambino Sp. z o.o
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 725-193-34-48,
4.3.4.) Miejscowość: Łódź
4.3.6.) Województwo: łódzkie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 40 666,56 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00096744/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2025-02-12
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 40 666,56 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Dotyczy części 3 zamówienia pod nazwą Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w Golinie Wielkiej SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-02-04
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
7 dni
4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Wydawnictwo i Zaopatrzenie Szkolne KRULEX Leszek Krupiński
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 6561064118
4.3.4.) Miejscowość: Jędrzejów
4.3.6.) Województwo: łódzkie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 60 155,24 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00096744/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2025-02-12
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 1
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 60 155,24 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy

Informacje o zmianach umowy nr 1
Podstawa prawna zmiany: art. 455 ust. 1 pkt 1
Przyczyny dokonania zmian: Wykonawca wystąpił z prośbą o zmianę oprocentowania VAT na część dostarczonych produktów
Krótki opis zamówienia po zmianie :
Wartość podatku w wynagrodzeniu Wykonawcy : VAT 23% 9 546,17 zł 8% 674,37 zł
49 934,70 zł netto

Wartość zmiany umowy nr 1: 0

Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej (jeżeli dotyczy):
Nie

Analiza rynku

Typowa wartość takich zamówień, podobne postępowania, historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowa wartość takich zamówień

39162100-6•Pomoce dydaktyczne
Wszystkie przetargi w tej kategorii

Połowa podobnych przetargów ma wartość netto poniżej 220 tys. zł

Podobne przetargi z ostatnich 12 miesięcy (33 ogłoszenia) miały zwykle wartość netto od 95 tys. zł do 370 tys. zł.

zwykle10 tys.100 tys.1 mln zł
zwykle10 tys.100 tys.1 mln zł
Skąd te liczby?

Statystyki liczymy z wartości szacunkowej zamówienia, którą zamawiający podaje w ogłoszeniu. To kwota bez VAT (art. 28 Pzp) ustalona przed przetargiem, więc cena z umowy może się od niej różnić. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokładne kwartyle: dolny 95 482 zł, mediana 224 889 zł, górny 374 888 zł. Rozstęp międzykwartylowy: 279 406 zł.

Dopasowanie kodu CPV: dokładne dopasowanie (8 cyfr), CPV 39162100.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Widzisz błąd w danych? Zgłoś go · Rejestr poprawek · Dane dotyczą Ciebie? Jak przetwarzamy dane · Zgłoś sprostowanie, sprzeciw lub żądanie usunięcia

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Bojanowo prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Bojanowo.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 39162100-6 (Pomoce dydaktyczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
BZP