Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
246 600 zł
Umowa zawarta
11 lutego 2025
Okres realizacji
48 miesiące
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup świadczenia usług dystrybucji energii elektrycznej

Zamawiający Miasto Radomsko (Radomsko, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup świadczenia usług dystrybucji energii elektrycznej”, wybierając ofertę wykonawcy PGE DYSTRYBUCJA S.A. Wartość umowy: 246 600 zł.

Zamawiający: Miasto RadomskoRadomsko, Łódzkie (powiat Radomszczański →)opublikowano 21 lutego 2025
Wartość umowy
246 600 zł
Liczba ofert
Brak danych
Konkurencyjność
~1,4 oferta
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    21 lutego 2025

    1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy PGE DYSTRYBUCJA S.A. (Lublin).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 246 600,38 zł (umowę zawarto 11 lutego 2025 r.).

  • 3

    TerminOkres realizacji umowy: 48 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail