Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
546 858 zł
Umowa zawarta
20 lutego 2025
Okres realizacji
do 31 grudnia 2025
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 546 858 zł – 663 339 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Czas reakcji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Bieżące utrzymanie dróg gminnych na terenie Gminy Kulesze Kościelne w roku 2025”

Zamawiający Gmina Kulesze Kościelne (Kulesze Kościelne, Podlaskie) rozstrzygnął postępowanie „Bieżące utrzymanie dróg gminnych na terenie Gminy Kulesze Kościelne w roku 2025”, wybierając ofertę wykonawcy FORMA Grzegorz Stypułkowski. Wartość umowy: 546 858 zł. Złożono 2 oferty.

Wartość umowy
546 858 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy FORMA Grzegorz Stypułkowski (Kulesze Kościelne), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 546 858,00 zł (umowę zawarto 20 lutego 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 546 858,00 zł do 663 339,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 31 grudnia 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Kulesze Kościelne

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 450670203

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Główna 6

1.5.2.)Miejscowość

Kulesze Kościelne

1.5.3.)Kod pocztowy

18-208

1.5.4.)Województwo

podlaskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL842 - Łomżyński

1.5.7.)Numer telefonu

864769010

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@kuleszek.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://kuleszek.bip.gmina.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://kuleszekoscielne.ezamowienia.com/

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„Bieżące utrzymanie dróg gminnych na terenie Gminy Kulesze Kościelne w roku 2025”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-3c11b168-a327-41c0-8177-2f8dbfb46801

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00112907

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-02-20

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00044854/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.1 Bieżące utrzymanie dróg gminnych na terenie gm. Kulesze Kościelne w 2025 r.

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00059655

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

RIZ.271.2.2025.AP

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

444600,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie następujących robót:
- dostawa oraz rozplantowanie kruszywa naturalnego (pospółka) w celu likwidacji ubytków o głębokości średnio 10 cm
(zadanie dotyczyć będzie zakupu i dostarczenia kruszywa samochodem ciężarowym, przewiezienia na remontowaną drogę,
niwelacja terenu równiarką samojezdną przed dostawą kruszywa oraz maszynowego równania dostarczonego kruszywa
równiarką samojezdną na drodze gruntowej w miejscach dostarczenia tego kruszywa, zagęszczenie kruszywa metodą
wibracyjną),
- dostawa oraz rozplantowanie gruzu betonowego mielonego 0 – 50,0 mm w celu likwidacji ubytków o głębokości średnio 10
cm (zadanie dotyczyć będzie zakupu i dostarczenia gruzu betonowego mielonego samochodem ciężarowym, przewiezienia
na remontowaną drogę, niwelacja terenu równiarką samojezdną przed dostawą gruzu betonowego mielonego oraz
maszynowego równania dostarczonego gruzu betonowego mielonego równiarką samojezdną na drodze gruntowej w
miejscach dostarczenia tego gruzu, zagęszczenie gruzu betonowego mielonego metodą wibracyjną),
- zbieranie poboczy do szerokości 1 metra (zadanie dotyczy dostarczenia zarówno koparki jak i samochodu do wywożenia
urobku ziemi z pobocza – do wysokości istniejącej nawierzchni jezdni, w określonych lokalizacjach ustalonych w ciągu
trwania umowy),
- konserwacja i udrożnienie rowów przydrożnych (zadanie będzie dotyczyło oczyszczenia istniejących rowów przydrożnych
z nadmiaru ziemi, ewentualnego wykarczowania i usunięcia krzewów, przy użyciu maszyn i pojazdów),
- naprawa przepustu drogowego (w przypadku konieczności wymiany kręgów, Zamawiający zobowiązuje się do ich
dostarczenia dla Wykonawcy),
- profilowanie nawierzchni dróg gruntowych równiarką samojezdną, szerokość profilowania średnio do 5,0 m (zadanie
dotyczy profilowania drogi gruntowej po obu stronach jezdni wraz z możliwym zacięciem na poboczu rowka odwadniającego
i wcinek w celu uregulowania gospodarki wodnej – możliwe różne głębokości niwelowania)praca koparko-ładowarki – przy pracach nieokreślonych powyżej,
- usługi transportowe samochodami ciężarowymi – przy pracach nieokreślonych powyżej.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik Nr 7 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

45233140-2 - Roboty drogowe

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

546858,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

663339,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

546858,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

FORMA Grzegorz Stypułkowski

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7221463191

7.3.3)Ulica

Nowa 8

7.3.4)Miejscowość

Kulesze Kościelne

7.3.5)Kod pocztowy

18-208

7.3.6.)Województwo

podlaskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-02-20

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

546858,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-12-31

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45233140-2Roboty drogowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
754 551 zł
Próbka: 216 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
362 593 zł2 278 094 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 915 502 zł
Źródło próbki
CPV 45233140· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
362 593 zł
Mediana
754 551 zł
Górny kwartyl
2 278 094 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Kulesze Kościelne prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kulesze Kościelne.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 546 858 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45233140-2 (Roboty drogowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: FORMA Grzegorz Stypułkowski (Kulesze Kościelne). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.