Wynik częściowy: umowy w 2 z 4 części, 2 unieważniono4 części
Łączna wartość umów
163 504 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Seksuolog – wykłady
    Wartość umowy
    19 504 zł
    2 oferty
  2. Unieważniona
    Część 2Terapia zaburzeń integracji sensorycznej
    Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy
    2 oferty
  3. Unieważniona
    Część 3Świadczenie usług w zakresie superwizji
    Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy
    1 oferta
  4. Umowa zawarta
    Część 4Świadczenie usług w zakresie prowadzenia terapii rodziny
    Wartość umowy
    144 000 zł
    2 oferty
Oferty w postępowaniu
7 ofert(łącznie na 4 części)
Kryteria wyboru
Cena60%DOŚWIADCZENIE40%DOŚWADCZENIE40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przeprowadzenie usług wsparcia terapeutycznego dla Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Węgorzewie w ramach realizacji projektu pn. „Rodzina ponad wszystko” .

Zamawiający Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie (Węgorzewo, Warmińsko-Mazurskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Przeprowadzenie usług wsparcia terapeutycznego dla Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 163 504 zł. Złożono 7 ofert.

Łączna wartość umów
163 504 zł
Liczba ofert
7 ofertłącznie, 4 części
Konkurencyjność
~1,5 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 4 części: w 2 wybrano wykonawcę, 2 unieważniono (podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy).

  • 2

    WykonawcyWybrano wykonawców: BPR Consulting Paulina Rydz (część 1); Grzegorz Slomkowski Psychoterapia (część 4).

  • 3

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 163 504,00 zł.

  • 4

    OfertyŁącznie złożono 7 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 511437589

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Generała Józefa Bema 16 A

1.5.2.)Miejscowość

Węgorzewo

1.5.3.)Kod pocztowy

11-600

1.5.4.)Województwo

warmińsko-mazurskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL623 - Ełcki

1.5.7.)Numer telefonu

+48874270640

1.5.8.)Numer faksu

+48874270643

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@pcprwegorzewo.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://wegorzewo.naszepcpr.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-0151218b-4ad1-401f-8ab5-1fa1a17bce8d

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Pomoc społeczna, pomoc osobom niepełnosprawnym, piecza zastępcza itp.

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Przeprowadzenie usług wsparcia terapeutycznego dla Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Węgorzewie w ramach realizacji projektu pn. „Rodzina ponad wszystko” .

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-0151218b-4ad1-401f-8ab5-1fa1a17bce8d

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00108845

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-02-18

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Projekt dofinansowany w ramach programu Fundusze Europejskie dla Warmii i Mazur (FEWiM) 2021-2027, Priorytet 9.: Włączenie i integracja EFES+, Działanie 9.9: System pieczy zastępczej na realizację projektu nr wniosku:FEWM.09.09-IZ.00-0006/24 „Rodzina ponad wszystko”, w podziale na 4 części.

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00640945

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZOA.4141.2-1.2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

306200,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 1 - Seksuolog – wykłady

4.5.3.)Główny kod CPV

85121270-6 - Usługi psychiatryczne lub psychologiczne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

85000000-9 - Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej

4.5.5.)Wartość części

20000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 2 – Terapia zaburzeń integracji sensorycznej

4.5.3.)Główny kod CPV

85121270-6 - Usługi psychiatryczne lub psychologiczne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

85000000-9 - Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej

4.5.5.)Wartość części

79200,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Świadczenie usług w zakresie superwizji

4.5.3.)Główny kod CPV

85121270-6 - Usługi psychiatryczne lub psychologiczne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

85000000-9 - Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej

4.5.5.)Wartość części

69000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Świadczenie usług w zakresie prowadzenia terapii rodziny

4.5.3.)Główny kod CPV

85121270-6 - Usługi psychiatryczne lub psychologiczne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

85000000-9 - Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej

4.5.5.)Wartość części

138000,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

19504,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

20000,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

19504,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

BPR Consulting Paulina Rydz

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7632055973

7.3.3)Ulica

ul. Radwańska 27/2U

7.3.4)Miejscowość

Łódź

7.3.5)Kod pocztowy

90-540

7.3.6.)Województwo

łódzkie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-02-07

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

19504,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-02-07 do 2027-12-31

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Zgodnie z art. 255 pkt 3) ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych Zamawiający unieważnia postępowanie jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

124320,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

124320,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Zgodnie z art. 255 pkt 3) ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych Zamawiający unieważnia postępowanie jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

Sekcja 13

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

108000,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

108000,00 PLN

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

119520,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

144000,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

144000,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Grzegorz Slomkowski Psychoterapia

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8471415986

7.3.3)Ulica

Bolesława Chrobrego 6e/12

7.3.4)Miejscowość

Węgorzewo

7.3.5)Kod pocztowy

11-600

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-01-27

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

144000,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-01-27 do 2028-09-30

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

85121270-6Usługi psychiatryczne lub psycholog…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
61 925 zł
Próbka: 46 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
29 821 zł189 900 zł
Rozstęp międzykwartylowy
160 079 zł
Źródło próbki
CPV 85121270· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
29 821 zł
Mediana
61 925 zł
Górny kwartyl
189 900 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Węgorzewo.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 163 504 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 85121270-6 (Usługi psychiatryczne lub psychologiczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: BPR Consulting Paulina Rydz (Łódź). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.