ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Przeprowadzenie usług wsparcia terapeutycznego dla Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Węgorzewie w ramach realizacji projektu pn. „Rodzina ponad wszystko” .

Zamawiający Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie (Węgorzewo, Warmińsko-Mazurskie) prowadził postępowanie „Przeprowadzenie usług wsparcia terapeutycznego dla Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w…”. Termin składania ofert minął 16 grudnia 2024, 12:00. Planowany budżet: 306 200 zł. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
306 200 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
16 grudnia 2024, 12:00
Zakończone
Konkurencyjność
~1,5 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%DOŚWIADCZENIE40%DOŚWADCZENIE40%

Przebieg postępowania

4 wpisy

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 60%, DOŚWIADCZENIE 40%, DOŚWADCZENIE 40%.

  • 2

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Przeprowadzenie usług wsparcia terapeutycznego dla Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Węgorzewie w ramach realizacji projektu pn. „Rodzina ponad wszystko.

  • 3

    WarunkiWadium nie jest wymagane.

  • 4

    ZakresSzacunkowa wartość zamówienia: 306 200,00 zł.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 511437589

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Generała Józefa Bema 16 A

1.5.2.)Miejscowość

Węgorzewo

1.5.3.)Kod pocztowy

11-600

1.5.4.)Województwo

warmińsko-mazurskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL623 - Ełcki

1.5.7.)Numer telefonu

+48874270640

1.5.8.)Numer faksu

+48874270643

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@pcprwegorzewo.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://wegorzewo.naszepcpr.pl/

1.6.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.7.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność

Pomoc społeczna, pomoc osobom niepełnosprawnym, piecza zastępcza itp.

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Przeprowadzenie usług wsparcia terapeutycznego dla Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Węgorzewie w ramach realizacji projektu pn. „Rodzina ponad wszystko” .

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-0151218b-4ad1-401f-8ab5-1fa1a17bce8d

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00640945

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-12-09

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy

Nie

2.14.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.15.)Nazwa projektu lub programu

Projekt dofinansowany w ramach programu Fundusze Europejskie dla Warmii i Mazur (FEWiM) 2021-2027, Priorytet 9.: Włączenie i integracja EFES+, Działanie 9.9: System pieczy zastępczej na realizację projektu nr wniosku:FEWM.09.09-IZ.00-0006/24 „Rodzina ponad wszystko”, w podziale na 4 części.

2.16.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 3

Udostępnianie dokumentów zamówienia i komunikacja

PunktPoleWartość
3.1.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-0151218b-4ad1-401f-8ab5-1fa1a17bce8d

3.2.)Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia

Nie

3.4.)Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej

Tak

3.5.)Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej

https://ezamowienia.gov.pl/

3.6.)Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej

pkt 10 SWZ

3.7.)Adres strony internetowej, pod którym są dostępne narzędzia, urządzenia lub formaty plików, które nie są ogólnie dostępne

https://ezamowienia.gov.pl/

3.8.)Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne

Nie

3.12.)Oferta - katalog elektroniczny

Nie dotyczy

3.14.)Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu

polski

3.15.)RODO (obowiązek informacyjny)

pkt. 10.16.SWZ

3.16.)RODO (ograniczenia stosowania)

pkt. 10.16.SWZ

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.1.1.)Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe

Nie

4.1.2.)Numer referencyjny

ZOA.4141.2-1.2024

4.1.3.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.1.4.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.1.5.)Wartość zamówienia

306200,00 PLN

4.1.8.)Możliwe jest składanie ofert częściowych

Tak

4.1.9.)Liczba części

4

4.1.10.)Ofertę można składać na wszystkie części
4.1.11.)Zamawiający ogranicza liczbę części zamówienia, którą można udzielić jednemu wykonawcy

Nie

4.1.13.)Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia

Nie

4.2.Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 1 - Seksuolog – wykłady

4.2.5.)Wartość części

20000,00 PLN

4.2.6.)Główny kod CPV

85121270-6 - Usługi psychiatryczne lub psychologiczne

4.2.7.)Dodatkowy kod CPV

85000000-9 - Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2027-12-31

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.1.)Sposób oceny ofert

OPIS KRYTERIÓW, KTÓRYMI ZAMAWIAJĄCY BĘDZIE SIĘ KIEROWAŁ PRZY WYBORZE OFERTY WRAZ Z PODANIEM WAG TYCH KRYTERIÓW I SPOSOBU OCENY OFERT
16.1 Przy dokonywaniu wyboru najkorzystniejszej oferty Zamawiający stosować będzie następujące kryteria oceny ofert:
16.1.1. Kryteria oceny ofert:
a) kryterium nr I w części od 1 do 4: cena (waga 60%)
Cmin
C = --------------------- x Zp x Wp
Co

Gdzie:
C min – cena brutto oferty najtańszej
Co – cena brutto oferty ocenianej
Zp – Znaczenie procentów kryterium, tu 60%
Wp – waga punktowa kryterium, tu 100 pkt.

b) kryterium II w części od 1 do 4: Doświadczenie powyżej doświadczenia wymaganego w warunkach udziału w postępowaniu” (waga 40%).
a. Posiadanie 4 - letniego doświadczenia w realizacji usług – 20 punktów;
b. Posiadanie 5 - letniego doświadczenia w realizacji usług – 30 punktów;
c. Posiadanie co najmniej 6 - letniego i więcej doświadczenia w realizacji usług – 40 punktów.

Ocena końcowa każdej oferty zostanie obliczona, jako suma punktów uzyskanych w poszczególnych kryteriach oceny ofert, na podstawie poniższego wzoru:
P = C + D
C – Cena
D – Doświadczenie osoby, która będzie świadczyła usługę powyżej doświadczenia wymaganego w warunku udziału w postępowaniu.

16.2. Zamawiający wybierze jako najkorzystniejszą ofertę, która otrzyma największą liczbę punktów spośród ofert niepodlegających odrzuceniu.
16.3. Niezwłocznie po wyborze najkorzystniejszej oferty zamawiający informuje równocześnie wykonawców, którzy złożyli oferty, o:
1) wyborze najkorzystniejszej oferty, podając nazwę albo imię i nazwisko, siedzibę albo miejsce zamieszkania, jeżeli jest miejscem wykonywania działalności wykonawcy, którego ofertę wybrano, oraz nazwy albo imiona i nazwiska, siedziby albo miejsca zamieszkania, jeżeli są miejscami wykonywania działalności wykonawców, którzy złożyli oferty, a także punktację przyznaną ofertom w każdym kryterium oceny ofert i łączną punktację,
2) wykonawcach, których oferty zostały odrzucone - podając uzasadnienie faktyczne i prawne.
16.4. Zamawiający udostępnia niezwłocznie informacje, o których mowa w pkt 16.3. ppkt. 1), na Platformie Przetargowej Zamawiającego.
16.5. Zamawiający może nie ujawniać informacji, o których mowa w ust. 1, jeżeli ich ujawnienie byłoby sprzeczne z ważnym interesem publicznym.

4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Punktowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

60

4.3.4.)Rodzaj kryterium

organizacja, kwalifikacje zawodowe i doświadczenie osób wyznaczonych do realizacji zamówienia

4.3.5.)Nazwa kryterium

DOŚWIADCZENIE

4.3.6.)Waga

40

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 2 – Terapia zaburzeń integracji sensorycznej

4.2.5.)Wartość części

79200,00 PLN

4.2.6.)Główny kod CPV

85121270-6 - Usługi psychiatryczne lub psychologiczne

4.2.7.)Dodatkowy kod CPV

85000000-9 - Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2028-09-30

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.1.)Sposób oceny ofert

OPIS KRYTERIÓW, KTÓRYMI ZAMAWIAJĄCY BĘDZIE SIĘ KIEROWAŁ PRZY WYBORZE OFERTY WRAZ Z PODANIEM WAG TYCH KRYTERIÓW I SPOSOBU OCENY OFERT
16.1 Przy dokonywaniu wyboru najkorzystniejszej oferty Zamawiający stosować będzie następujące kryteria oceny ofert:
16.1.1. Kryteria oceny ofert:
a) kryterium nr I w części od 1 do 4: cena (waga 60%)
Cmin
C = --------------------- x Zp x Wp
Co

Gdzie:
C min – cena brutto oferty najtańszej
Co – cena brutto oferty ocenianej
Zp – Znaczenie procentów kryterium, tu 60%
Wp – waga punktowa kryterium, tu 100 pkt.

b) kryterium II w części od 1 do 4: Doświadczenie powyżej doświadczenia wymaganego w warunkach udziału w postępowaniu” (waga 40%).
a. Posiadanie 4 - letniego doświadczenia w realizacji usług – 20 punktów;
b. Posiadanie 5 - letniego doświadczenia w realizacji usług – 30 punktów;
c. Posiadanie co najmniej 6 - letniego i więcej doświadczenia w realizacji usług – 40 punktów.

Ocena końcowa każdej oferty zostanie obliczona, jako suma punktów uzyskanych w poszczególnych kryteriach oceny ofert, na podstawie poniższego wzoru:
P = C + D
C – Cena
D – Doświadczenie osoby, która będzie świadczyła usługę powyżej doświadczenia wymaganego w warunku udziału w postępowaniu.

16.2. Zamawiający wybierze jako najkorzystniejszą ofertę, która otrzyma największą liczbę punktów spośród ofert niepodlegających odrzuceniu.
16.3. Niezwłocznie po wyborze najkorzystniejszej oferty zamawiający informuje równocześnie wykonawców, którzy złożyli oferty, o:
1) wyborze najkorzystniejszej oferty, podając nazwę albo imię i nazwisko, siedzibę albo miejsce zamieszkania, jeżeli jest miejscem wykonywania działalności wykonawcy, którego ofertę wybrano, oraz nazwy albo imiona i nazwiska, siedziby albo miejsca zamieszkania, jeżeli są miejscami wykonywania działalności wykonawców, którzy złożyli oferty, a także punktację przyznaną ofertom w każdym kryterium oceny ofert i łączną punktację,
2) wykonawcach, których oferty zostały odrzucone - podając uzasadnienie faktyczne i prawne.
16.4. Zamawiający udostępnia niezwłocznie informacje, o których mowa w pkt 16.3. ppkt. 1), na Platformie Przetargowej Zamawiającego.
16.5. Zamawiający może nie ujawniać informacji, o których mowa w ust. 1, jeżeli ich ujawnienie byłoby sprzeczne z ważnym interesem publicznym.

4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Punktowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

60

4.3.4.)Rodzaj kryterium

organizacja, kwalifikacje zawodowe i doświadczenie osób wyznaczonych do realizacji zamówienia

4.3.5.)Nazwa kryterium

DOŚWADCZENIE

4.3.6.)Waga

40

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Świadczenie usług w zakresie superwizji

4.2.5.)Wartość części

69000,00 PLN

4.2.6.)Główny kod CPV

85121270-6 - Usługi psychiatryczne lub psychologiczne

4.2.7.)Dodatkowy kod CPV

85000000-9 - Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2028-09-30

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.1.)Sposób oceny ofert

OPIS KRYTERIÓW, KTÓRYMI ZAMAWIAJĄCY BĘDZIE SIĘ KIEROWAŁ PRZY WYBORZE OFERTY WRAZ Z PODANIEM WAG TYCH KRYTERIÓW I SPOSOBU OCENY OFERT
16.1 Przy dokonywaniu wyboru najkorzystniejszej oferty Zamawiający stosować będzie następujące kryteria oceny ofert:
16.1.1. Kryteria oceny ofert:
a) kryterium nr I w części od 1 do 4: cena (waga 60%)
Cmin
C = --------------------- x Zp x Wp
Co

Gdzie:
C min – cena brutto oferty najtańszej
Co – cena brutto oferty ocenianej
Zp – Znaczenie procentów kryterium, tu 60%
Wp – waga punktowa kryterium, tu 100 pkt.

b) kryterium II w części od 1 do 4: Doświadczenie powyżej doświadczenia wymaganego w warunkach udziału w postępowaniu” (waga 40%).
a. Posiadanie 4 - letniego doświadczenia w realizacji usług – 20 punktów;
b. Posiadanie 5 - letniego doświadczenia w realizacji usług – 30 punktów;
c. Posiadanie co najmniej 6 - letniego i więcej doświadczenia w realizacji usług – 40 punktów.

Ocena końcowa każdej oferty zostanie obliczona, jako suma punktów uzyskanych w poszczególnych kryteriach oceny ofert, na podstawie poniższego wzoru:
P = C + D
C – Cena
D – Doświadczenie osoby, która będzie świadczyła usługę powyżej doświadczenia wymaganego w warunku udziału w postępowaniu.

16.2. Zamawiający wybierze jako najkorzystniejszą ofertę, która otrzyma największą liczbę punktów spośród ofert niepodlegających odrzuceniu.
16.3. Niezwłocznie po wyborze najkorzystniejszej oferty zamawiający informuje równocześnie wykonawców, którzy złożyli oferty, o:
1) wyborze najkorzystniejszej oferty, podając nazwę albo imię i nazwisko, siedzibę albo miejsce zamieszkania, jeżeli jest miejscem wykonywania działalności wykonawcy, którego ofertę wybrano, oraz nazwy albo imiona i nazwiska, siedziby albo miejsca zamieszkania, jeżeli są miejscami wykonywania działalności wykonawców, którzy złożyli oferty, a także punktację przyznaną ofertom w każdym kryterium oceny ofert i łączną punktację,
2) wykonawcach, których oferty zostały odrzucone - podając uzasadnienie faktyczne i prawne.
16.4. Zamawiający udostępnia niezwłocznie informacje, o których mowa w pkt 16.3. ppkt. 1), na Platformie Przetargowej Zamawiającego.
16.5. Zamawiający może nie ujawniać informacji, o których mowa w ust. 1, jeżeli ich ujawnienie byłoby sprzeczne z ważnym interesem publicznym.

4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Punktowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

60

4.3.4.)Rodzaj kryterium

organizacja, kwalifikacje zawodowe i doświadczenie osób wyznaczonych do realizacji zamówienia

4.3.5.)Nazwa kryterium

DOŚWIADCZENIE

4.3.6.)Waga

40

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Świadczenie usług w zakresie prowadzenia terapii rodziny

4.2.5.)Wartość części

138000,00 PLN

4.2.6.)Główny kod CPV

85121270-6 - Usługi psychiatryczne lub psychologiczne

4.2.7.)Dodatkowy kod CPV

85000000-9 - Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2028-09-30

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.1.)Sposób oceny ofert

OPIS KRYTERIÓW, KTÓRYMI ZAMAWIAJĄCY BĘDZIE SIĘ KIEROWAŁ PRZY WYBORZE OFERTY WRAZ Z PODANIEM WAG TYCH KRYTERIÓW I SPOSOBU OCENY OFERT
16.1 Przy dokonywaniu wyboru najkorzystniejszej oferty Zamawiający stosować będzie następujące kryteria oceny ofert:
16.1.1. Kryteria oceny ofert:
a) kryterium nr I w części od 1 do 4: cena (waga 60%)
Cmin
C = --------------------- x Zp x Wp
Co

Gdzie:
C min – cena brutto oferty najtańszej
Co – cena brutto oferty ocenianej
Zp – Znaczenie procentów kryterium, tu 60%
Wp – waga punktowa kryterium, tu 100 pkt.

b) kryterium II w części od 1 do 4: Doświadczenie powyżej doświadczenia wymaganego w warunkach udziału w postępowaniu” (waga 40%).
a. Posiadanie 4 - letniego doświadczenia w realizacji usług – 20 punktów;
b. Posiadanie 5 - letniego doświadczenia w realizacji usług – 30 punktów;
c. Posiadanie co najmniej 6 - letniego i więcej doświadczenia w realizacji usług – 40 punktów.

Ocena końcowa każdej oferty zostanie obliczona, jako suma punktów uzyskanych w poszczególnych kryteriach oceny ofert, na podstawie poniższego wzoru:
P = C + D
C – Cena
D – Doświadczenie osoby, która będzie świadczyła usługę powyżej doświadczenia wymaganego w warunku udziału w postępowaniu.

16.2. Zamawiający wybierze jako najkorzystniejszą ofertę, która otrzyma największą liczbę punktów spośród ofert niepodlegających odrzuceniu.
16.3. Niezwłocznie po wyborze najkorzystniejszej oferty zamawiający informuje równocześnie wykonawców, którzy złożyli oferty, o:
1) wyborze najkorzystniejszej oferty, podając nazwę albo imię i nazwisko, siedzibę albo miejsce zamieszkania, jeżeli jest miejscem wykonywania działalności wykonawcy, którego ofertę wybrano, oraz nazwy albo imiona i nazwiska, siedziby albo miejsca zamieszkania, jeżeli są miejscami wykonywania działalności wykonawców, którzy złożyli oferty, a także punktację przyznaną ofertom w każdym kryterium oceny ofert i łączną punktację,
2) wykonawcach, których oferty zostały odrzucone - podając uzasadnienie faktyczne i prawne.
16.4. Zamawiający udostępnia niezwłocznie informacje, o których mowa w pkt 16.3. ppkt. 1), na Platformie Przetargowej Zamawiającego.
16.5. Zamawiający może nie ujawniać informacji, o których mowa w ust. 1, jeżeli ich ujawnienie byłoby sprzeczne z ważnym interesem publicznym.

4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Punktowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

60

4.3.4.)Rodzaj kryterium

organizacja, kwalifikacje zawodowe i doświadczenie osób wyznaczonych do realizacji zamówienia

4.3.5.)Nazwa kryterium

DOŚWIADCZENIE

4.3.6.)Waga

40

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

Sekcja 5

Kwalifikacja wykonawców

PunktPoleWartość
5.1.)Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia

Nie

5.3.)Warunki udziału w postępowaniu

Tak

5.4.)Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu

5. WARUNKI UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU
5.1. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki udziału w postępowaniu, o których mowa w art. 112 ust. 2 ustawy Pzp.
5.1.1 Warunek zdolności do występowania w obrocie gospodarczym – wpis do odpowiedniego rejestru.
Zamawiający nie określa warunku udziału w postępowaniu dotyczącego zdolności do występowania w obrocie gospodarczym.
5.1.2 Warunek posiadania uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej – zezwolenia, licencje, koncesje lub wpis do rejestru:
Zamawiający nie określa warunku udziału w postępowaniu dotyczącego posiadania uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej.
5.1.3 Warunek dotyczący określonej sytuacji finansowej lub ekonomicznej:
Zamawiający nie określa warunku udziału w postępowaniu dotyczącego określonej sytuacji finansowej lub ekonomicznej Wykonawcy.
5.1.4 Warunek, dotyczący zdolności technicznej i zawodowej:
Część nr 1 - Seksuolog
Wykonawca spełni niniejszy warunek jeżeli wykaże że:
a) posiada wyższe wykształcenie na kierunku psychologicznym,
b) posiada ukończone, odbyte minimum jedno szkolenie z zakresu seksuologii i uzyskaną specjalizację w tej dziedzinie,
c) posiada udokumentowane doświadczenie w prowadzeniu szkoleń z zakresu seksuologii,
d) posiada dokument potwierdzający zatrudnienie na stanowisku psychologa,
e) osoba czynna zawodowo.

Ocena spełnienia tego warunku odbywać się będzie według formuły „spełnia/nie spełnia” przy czym dokument ten powinien zawierać co najmniej informacje o posiadanym wykształceniu i doświadczeniu (Załącznik nr 10).

Część nr 2 – Terapia zaburzeń integracji sensorycznej
Wykonawca spełni niniejszy warunek jeżeli wykaże że:
a) posiada wyższe wykształcenie na kierunku logopedia lub psychologia lub fizjoterapia lub pedagogika,
b) posiada ukończone studia podyplomowe z zakresu integracji sensorycznej lub posiada certyfikat Terapeuty zaburzeń integracji sensorycznej,
c) posiada udokumentowane minimum trzy letnie doświadczenie w terapii integracji sensorycznej u dzieci lub na podobnym stanowisku (Zamawiający zsumuje okresy doświadczenia odnoszące się do danego warunku),
d) osoba czynna zawodowo.
Ocena spełnienia tego warunku odbywać się będzie według formuły „spełnia/nie spełnia” przy czym dokument ten powinien zawierać co najmniej informacje o posiadanym wykształceniu i doświadczeniu (Załącznik nr 10).
Część nr 3 - Superwizje
Wykonawca spełni niniejszy warunek jeżeli wykaże że:
a) posiada wyższe wykształcenie na kierunku psychologicznym,
b) posiada ukończone studia podyplomowe z zakresu superwizji lub posiada certyfikat jako Specjalista Superwizor,
c) posiada udokumentowane minimum trzy letnie doświadczenie w pracy w prowadzeniu superwizji (Zamawiający zsumuje okresy doświadczenia odnoszące się do danego warunku),
d) osoba czynna zawodowo.

Ocena spełnienia tego warunku odbywać się będzie według formuły „spełnia/nie spełnia” przy czym dokument ten powinien zawierać co najmniej informacje o posiadanym wykształceniu i doświadczeniu (Załącznik nr 10).

Część nr 4 – Terapia rodziny
Wykonawca spełni niniejszy warunek jeżeli wykaże że:
a) posiada wyższe wykształcenie na kierunku psychologicznym bądź pedagogicznym,
b) posiada udokumentowane minimum trzy letnie doświadczenie w prowadzeniu terapii indywidualnych, rodzinnych (Zamawiający zsumuje okresy doświadczenia odnoszące się do danego warunku),
c) osoba czynna zawodowo.
Ocena spełnienia tego warunku odbywać się będzie według formuły „spełnia/nie spełnia” przy czym dokument ten powinien zawierać co najmniej informacje o posiadanym wykształceniu i doświadczeniu (Załącznik nr 10).

5.5.)Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy

Tak

5.9.)Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych

Nie

Sekcja 6

Warunki zamówienia

PunktPoleWartość
6.1.)Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe

Nie

6.3.)Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną

Nie

6.4.)Zamawiający wymaga wadium

Nie

6.5.)Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy

Nie

6.7.)Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane

Tak

Sekcja 7

Projektowane postanowienia umowy

PunktPoleWartość
7.1.)Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek

Nie

7.3.)Zamawiający przewiduje zmiany umowy

Nie

7.5.)Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia

Nie

Sekcja 8

Procedura

PunktPoleWartość
8.1.)Termin składania ofert

2024-12-16 12:00

8.2.)Miejsce składania ofert

https://ezamowienia.gov.pl PLATFORMA

8.3.)Termin otwarcia ofert

2024-12-16 12:00

8.4.)Termin związania ofertą

do 2025-01-16

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

85121270-6Usługi psychiatryczne lub psycholog…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
61 925 zł
Próbka: 46 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
29 821 zł197 500 zł
Rozstęp międzykwartylowy
167 679 zł
Źródło próbki
CPV 85121270· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Ten
Dolny kwartyl
29 821 zł
Mediana
61 925 zł
Górny kwartyl
197 500 zł
Ten przetarg (306 200 zł) znajduje się w górnym kwartylu planowanych budżetów.
75% podobnych postępowań ma niższy budżet. Prawdopodobnie większy zakres lub wyższe wymagania. +394% względem mediany.
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 16.12.2024, 12:00. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Węgorzewo.
Nie. Wadium nie jest wymagane w tym postępowaniu.
Szacunkowa wartość zamówienia wynosi 306 200 zł. To kwota bez VAT, służąca m.in. do ustalenia właściwej procedury (krajowa/unijna).
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 85121270-6 (Usługi psychiatryczne lub psychologiczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.