Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
464 815 zł
Umowa zawarta
12 lutego 2025
Okres realizacji
do 28 lutego 2026
Oferty w postępowaniu
9 ofertceny: 383 110 zł – 1 001 195 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano ofertę droższą o 21% od najtańszej złożonej — zdecydowały kryteria pozacenowe
Kryteria wyboru
Cena40%Ocena techniczna50%Termin realizacji druku i dostawy publikacji w oprawie twardej10%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

ŚWIADCZENIE USŁUGI DRUKU CYFROWEGO I OPRAWY PUBLIKACJI DLA WYDAWNICTWA NAUKOWEGO UKSW

Zamawiający Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „ŚWIADCZENIE USŁUGI DRUKU CYFROWEGO I OPRAWY PUBLIKACJI DLA WYDAWNICTWA NAUKOWEGO UKSW”, wybierając ofertę wykonawcy Volumina.pl Sp z o.o. Wartość umowy: 464 815 zł. Złożono 9 ofert.

Wartość umowy
464 815 zł
Liczba ofert
9 ofert
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Volumina.pl Sp z o.o. (Szczecin), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 464 815,00 zł (umowę zawarto 12 lutego 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 9 ofert; ceny wahały się od 383 110,00 zł do 1 001 195,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 28 lutego 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail