Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
132 840 zł
Umowa zawarta
17 lutego 2025
Okres realizacji
do 20 marca 2025
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 132 840 zł – 147 575 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji20%Termin dostawy20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zwiększenie poziomu cyberbezpieczeństwa Gminy Skulsk - Zakup sprzętu.

Zamawiający Gmina Skulsk (Skulsk, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Zwiększenie poziomu cyberbezpieczeństwa Gminy Skulsk - Zakup sprzętu”, wybierając ofertę wykonawcy NEO-SYSTEM Marcin Krajewski. Wartość umowy: 132 840 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Gmina SkulskSkulsk, Wielkopolskieopublikowano 17 lutego 2025
Wartość umowy
132 840 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~2,8 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy NEO-SYSTEM Marcin Krajewski (Brodnica), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 132 840,00 zł (umowę zawarto 17 lutego 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 132 840,00 zł do 147 575,40 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 20 marca 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail