Dostawa oraz nadzór nad uruchomieniem dmuchawy do napowietrzania reaktorów C-TECH na terenie Oczyszczalni Ścieków Tychy-Urbanowice
Zamawiający Regionalne Centrum Gospodarki Wodno-Ściekowej S.A. (Tychy, Śląskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa oraz nadzór nad uruchomieniem dmuchawy do napowietrzania reaktorów C-TECH na…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=330, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,9 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie
07 maja 2024
Termin ofert: 21 maja 2024 09:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
30 lipca 2024
3 oferty1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
14 lutego 2025
1 wykonawca
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Regionalne Centrum Gospodarki Wodno-Ściekowej S.A. |
| 1.2.) | Oddział zamawiającego | RCGW S.A. |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 273340260 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Al. Marszałka Piłsudskiego 12 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Tychy |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 43-100 |
| 1.4.4.) | Województwo | śląskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL22C - Tyski |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | rcgw@rcgw.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | https://bip.rcgw.pl/przetargi-zapytania-ofertowe |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - inny zamawiający
|
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-7761e7e3-02f6-11ef-b81b-aebd110f5279 |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2025/BZP 00105015 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2025-02-14 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2024/BZP 00313305 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Dostawa oraz nadzór nad uruchomieniem dmuchawy do napowietrzania reaktorów C-TECH na terenie Oczyszczalni Ścieków Tychy-Urbanowice |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Przedmiotem zamówienia jest jednorazowa dostawa oraz nadzór nad uruchomieniem dmuchawy do napowietrzania reaktorów C-TECH na terenie Oczyszczalni Ścieków Tychy-Urbanowice. |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 42996600-0 - Urządzenia natleniające |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2024-07-25 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 240 dni |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | Conces Przedsiębiorstwo Produkcyjno Remontowe s.c. Monika Mykicka, Mariusz Mykicki |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 8971569422 |
| 4.3.3.) | Ulica | Rzemieślnicza 6 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Zębice |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 55-010 |
| 4.3.6.) | Województwo | dolnośląskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 184869,00 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2024/BZP 00435690/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2025-01-30 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 184869,00 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →