Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Dostawa pomocy dydaktycznych oraz wyposażenia do Szkoły Podstawowej w Tucznej w ramach projektu „Uczymy się razem, przełamujemy bariery – realizacja programu rozwojowego SP w Tucznej”

Zamawiający Gmina Tuczna (Tuczna, Lubelskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa pomocy dydaktycznych oraz wyposażenia do Szkoły Podstawowej w Tucznej w ramach…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina TucznaTuczna, Lubelskieopublikowano 12 lutego 2025
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~3,0 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

5 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

GMINA TUCZNA

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 030237730

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

191A

1.4.2.)Miejscowość

Tuczna

1.4.3.)Kod pocztowy

21-523

1.4.4.)Województwo

lubelskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL811 - Bialski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@gminatuczna.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://ugtuczna.bip.lubelskie.pl/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-f753ffa2-5bbd-41c5-b3f6-cf1bc569801f

2.2.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00101334

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2025-02-12

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2024/BZP 00461189

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

3.4.)Nazwa projektu lub programu

Zamówienie dofinansowane jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027 na realizację projektu pt.: „Uczymy się razem, przełamujemy bariery – realizacja programu rozwojowego SP w Tucznej”.

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Dostawa pomocy dydaktycznych oraz wyposażenia do Szkoły Podstawowej w Tucznej w ramach projektu „Uczymy się razem, przełamujemy bariery – realizacja programu rozwojowego SP w Tucznej”

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa wyposażenia komputerowego oraz elektronicznego.

Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności:

a) dostawę fabrycznie nowego, tzn. nieużywanego przed dniem dostarczenia, z wyłączeniem używania niezbędnego dla przeprowadzenia testu poprawnej pracy, pochodzącego z oficjalnych kanałów dystrybucyjnych producenta, zapewniających w szczególności realizację uprawnień gwarancyjnych sprzętu, wyposażenia oraz oprogramowania w zakresie określonym w Załączniku nr 1.1 do SWZ wraz z ich transportem, wniesieniem, ustawieniem i montażem oraz instalacją (jeśli dotyczy) w miejscu wskazanym przez Zamawiającego w Szkole Podstawowej w Tucznej,
b) dostarczenie wraz z zamówieniem wymaganej do obsługi instrukcji w języku polskim (jeśli dotyczy),
c) dostarczenie dokumentacji technicznej, użytkowej związanej z przedmiotem zamówienia,
d) dostarczenie wraz z zamówieniem dokumentów gwarancyjnych wystawionych przez producenta, a także wszelkich niezbędnych do prawidłowego działania przewodów, kabli, złącz, itd. (jeżeli są wymagane do prawidłowego działania produktu)

3.9.)Główny kod CPV

32322000-6 - Urządzenia multimedialne

3.10.)Dodatkowy kod CPV

30200000-1 - Urządzenia komputerowe

30231300-0 - Monitory ekranowe

30213100-6 - Komputery przenośne

48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

42962000-7 - Urządzenia drukujące i graficzne

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2024-10-21

4.2.)Okres realizacji zamówienia

25 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

F.H.U."HORYZONT" Krzysztof Lech

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6851656241

4.3.4.)Miejscowość

Gorlice

4.3.6.)Województwo

małopolskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

91996,20 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2024/BZP 00593292/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2024-11-15

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

91996,20 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Tuczna prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Tuczna.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 32322000-6 (Urządzenia multimedialne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.