Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
284 333 zł
Umowa zawarta
31 stycznia 2025
Okres realizacji
do 17 maja 2026
Oferty w postępowaniu
5 ofertceny: 284 333 zł – 293 970 złodrzucone: 3wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Doświadczenie Inspektora Nadzoru Inwestorskiego40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Pełnienie funkcji Inwestora Zastępczego w tym sprawowanie kompleksowego nadzoru inwestorskiego nad rozbudową ulicy Wiślanej

Zamawiający Gmina Łomianki (Łomianki, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Pełnienie funkcji Inwestora Zastępczego w tym sprawowanie kompleksowego nadzoru…”, wybierając ofertę wykonawcy BEL-KONSULTING Belicki Krzysztof. Wartość umowy: 284 333 zł. Złożono 5 ofert.

Zamawiający: Gmina ŁomiankiŁomianki, Mazowieckie (powiat Warszawski zachodni →)opublikowano 12 lutego 2025
Wartość umowy
284 333 zł
Liczba ofert
5 ofert
Konkurencyjność
~3,9 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy BEL-KONSULTING Belicki Krzysztof (Grójec), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 284 333,00 zł (umowę zawarto 31 stycznia 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert; ceny wahały się od 284 333,00 zł do 293 970,00 zł. Odrzucono 3 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 17 maja 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail