Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
292 690 zł
Umowa zawarta
28 sierpnia 2026
Okres realizacji
od 2 września 2026 do 24 czerwca 2027
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

"Świadczenie usług transportowych w zakresie dowozu i opieki (w czasie dowozu) uczniów do Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Dziekanowie Leśnym.

Zamawiający Gmina Łomianki (Łomianki, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „"Świadczenie usług transportowych w zakresie dowozu i opieki (w czasie dowozu) uczniów do…”, wybierając ofertę wykonawcy Komunikacja Miejska Łomianki Sp. z o. o. Wartość umowy: 292 690 zł.

Zamawiający: Gmina ŁomiankiŁomianki, Mazowieckie (powiat Warszawski zachodni →)opublikowano 4 września 2026
Wartość umowy
292 690 zł
Liczba ofert
Brak danych
Konkurencyjność
~3,0 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Komunikacja Miejska Łomianki Sp. z o. o. (Kiełpin).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 292 690,20 zł (umowę zawarto 28 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    TerminOkres realizacji umowy: od 2 września 2026 r. do 24 czerwca 2027 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail