Zmiana ogłoszenia · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie ogłoszenia
Zmiana ogłoszenia

Budowa obiektów: budynku edukacyjno-warsztatowego oraz budynku wystawienniczego

Zamawiający Muzeum Zbrojownia na Zamku w Liwie (Liw, Mazowieckie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Budowa obiektów: budynku edukacyjno-warsztatowego oraz budynku wystawienniczego”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Muzeum Zbrojownia na Zamku w LiwieLiw, Mazowieckieopublikowano 12 lutego 2025
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 550 599 zł
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana ogłoszenia

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Muzeum Zbrojownia na Zamku w Liwie

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 711665166

1.4.)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Stefana Batorego 2

1.4.2.)Miejscowość

Liw

1.4.3.)Kod pocztowy

07-100

1.4.4.)Województwo

mazowieckie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL925 - Siedlecki

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zbrojownia@liw-zamek.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.liw-zamek.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury

1.6.)Przedmiot działalności zamawiającego

Rekreacja, kultura i religia

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00101004

2.2.)Data ogłoszenia

2025-02-12

Sekcja 3

Zmiana ogłoszenia

PunktPoleWartość
3.2.)Numer zmienianego ogłoszenia w BZP

2025/BZP 00083524

3.3.)Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia

01

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
4.2.2.Krótki opis przedmiotu zamówienia Przed zmianą

1. Przedmiotem zamówienia jest budowa budynku edukacyjno- warsztatowego z miejscami noclegowymi i budynku wystawienniczo-magazynowego, zbiornika na nieczystości ciekłe oraz przyłącza agregatu prądotwórczego. Wykonawca zobowiązany jest również do ustanowienia nadzoru archeologicznego i poniesienia kosztów badań archeologicznych wynikających z załączonej Decyzji Mazowieckiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków nr 203/DS/2023 z dnia 24 kwietnia 2023r. Wykonawca zobowiązany jest uzyskać w imieniu i na rzecz Muzeum Zbrojowni na Zamku w Liwie prawomocne pozwolenie na użytkowanie wraz z poprzedzającymi je dokumentami wymaganymi prawem jeśli takowe będą wymagane. Wykonawca jest zobowiązany do opracowania projektu technicznego, do opracowania i uzgodnienia instrukcji współpracy ruchowej agregatu prądotwórczego z siecią elektroenergetyczną oraz wszystkich niezbędnych dokumentów do odbioru technicznego z dostawcą energii PGE Dystrybucja. Wykonawca jest zobowiązany do uzgodnienia lokalizacji agregatu prądotwórczego z Wojewódzkim Urzędem Ochrony Zabytków w Warszawie. Delegatura w Siedlcach. Szczegółowy zakres opracowania opisuje załączona dokumentacja wraz z przedmiarami robót. Po zmianie: Przedmiotem zamówienia jest budowa budynku edukacyjno- warsztatowego z miejscami noclegowymi i budynku wystawienniczo-magazynowego, zbiornika na nieczystości ciekłe oraz przyłącza agregatu prądotwórczego. Wykonawca zobowiązany jest również do wykonania i poniesienia kosztów, wszystkich prac oraz badań wynikających z załączonej Decyzji Mazowieckiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków nr 203/DS/2023 z dnia 24 kwietnia 2023r. Zobowiązany jest także uzyskania wszelkich uzgodnień, pozwoleń, postanowień itp. wynikających z w/w decyzji Wykonawca zobowiązany jest uzyskać w imieniu i na rzecz Muzeum Zbrojowni na Zamku w Liwie prawomocne pozwolenie na użytkowanie wraz z poprzedzającymi je dokumentami wymaganymi prawem jeśli takowe będą wymagane. Wykonawca jest zobowiązany do opracowania projektu technicznego, do opracowania i uzgodnienia instrukcji współpracy ruchowej agregatu prądotwórczego z siecią elektroenergetyczną oraz wszystkich niezbędnych dokumentów do odbioru technicznego z dostawcą energii PGE Dystrybucja. Wykonawca jest zobowiązany do uzgodnienia lokalizacji agregatu prądotwórczego z Wojewódzkim Urzędem Ochrony Zabytków w Warszawie. Delegatura w Siedlcach. Szczegółowy zakres opracowania opisuje załączona dokumentacja wraz z przedmiarami robót.

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA VIII - PROCEDURA

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.1.Termin składania ofert Przed zmianą

2025-02-19 11:00 Po zmianie: 2025-02-24 11:00

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.3.Termin otwarcia ofert Przed zmianą

2025-02-19 11:30 Po zmianie: 2025-02-24 11:30

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.4.Termin związania ofertą Przed zmianą

2025-03-20 Po zmianie: 2025-03-25

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 599 zł
Próbka: 1592 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 256 zł1 828 171 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 594 915 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 256 zł
Mediana
550 599 zł
Górny kwartyl
1 828 171 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Muzeum Zbrojownia na Zamku w Liwie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Liw.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.