Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 3 częściach3 części
Łączna wartość umów
204 783 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Wykonanie i dostawa odznak, „Honorowy Dawca krwi- Zasłużony dla Zdrowia Narodu” w liczbie 7450 sztuk
    Wartość umowy
    117 751 zł
    2 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2Wykonanie i dostawa legitymacji, „Honorowy Dawca krwi- Zasłużony dla Zdrowia Narodu” w liczbie 7800 sztuk
    Wartość umowy
    19 956 zł
    4 oferty
  3. Umowa zawarta
    Część 3Wykonanie i dostawa pudełek do odznak, „Honorowy Dawca krwi- Zasłużony dla Zdrowia Narodu” w liczbie 7450 sztuk
    Wartość umowy
    67 077 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
7 ofert(łącznie na 3 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Termin realizacji I dostawy20%Rodzaj metalu do wykonania odznak ,,HDK-ZdZN”20%Termin realizacji I dostawy40%Termin realizacji Idostawy40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Wykonanie i dostawa odznak, legitymacji i pudełek do odznak „Honorowy Dawca krwi- Zasłużony dla Zdrowia Narodu” Części 1÷3; ZZP.ZP.411.88.2024

Zamawiający Zakład Zamówień Publicznych przy Ministrze Zdrowia (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Wykonanie i dostawa odznak, legitymacji i pudełek do odznak Honorowy Dawca krwi-…”, wybierając 3 wykonawców. Łączna wartość umów: 204 783 zł. Złożono 7 ofert.

Łączna wartość umów
204 783 zł
Liczba ofert
7 ofertłącznie, 3 części
Konkurencyjność
~4,5 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    10 maja 2024

    Termin ofert: 17 maja 2024 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    11 lutego 2025

    2 oferty3 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Constellation Aneta Piluch (część 1); FIRMA POLIGRAFICZNO-INTROLIGATORSKA UDZIAŁOWIEC Sp. z o.o. (część 2); Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Goldstone (część 3).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 204 783,32 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 7 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Zakład Zamówień Publicznych przy Ministrze Zdrowia

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 010705939

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Aleje Jerozolimskie 155

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

02-326

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

k.pierzchala@zzpprzymz.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.zzpprzymz.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f5467257-0dde-11ef-9b7e-467806a93518

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Wykonanie i dostawa odznak, legitymacji i pudełek do odznak „Honorowy Dawca krwi- Zasłużony dla Zdrowia Narodu”
Części 1÷3; ZZP.ZP.411.88.2024

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-f5467257-0dde-11ef-9b7e-467806a93518

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00099249

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-02-11

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00318307

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZZP.ZP.411.88.2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

166490,50 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Wykonanie i dostawa odznak, „Honorowy Dawca krwi- Zasłużony dla Zdrowia Narodu” w liczbie 7450 sztuk

4.5.3.)Główny kod CPV

39294100-0 - Artykuły informacyjne i promocyjne

4.5.5.)Wartość części

95732,50 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Wykonanie i dostawa legitymacji, „Honorowy Dawca krwi- Zasłużony dla Zdrowia Narodu” w liczbie 7800 sztuk

4.5.3.)Główny kod CPV

39294100-0 - Artykuły informacyjne i promocyjne

4.5.5.)Wartość części

16224,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Wykonanie i dostawa pudełek do odznak, „Honorowy Dawca krwi- Zasłużony dla Zdrowia Narodu” w liczbie 7450 sztuk

4.5.3.)Główny kod CPV

39294100-0 - Artykuły informacyjne i promocyjne

4.5.5.)Wartość części

54534,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

117750,98 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

146616,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

117750,98 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Constellation Aneta Piluch

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

PL 1251116522

7.3.3)Ulica

Reymonta 25

7.3.4)Miejscowość

Radzymin

7.3.5)Kod pocztowy

05-250

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-06-17

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

117750,98 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

20 dni

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

19955,52 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

21106,80 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

19955,52 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

FIRMA POLIGRAFICZNO-INTROLIGATORSKA UDZIAŁOWIEC Sp. z o.o.,

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

PL 5730208537

7.3.3)Ulica

Narcyzowa 2

7.3.4)Miejscowość

Olsztyn

7.3.5)Kod pocztowy

42-256

7.3.6.)Województwo

warmińsko-mazurskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-06-11

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

19955,52 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

20 dni

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

67076,82 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

67076,82 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

67076,82 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Goldstone

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

PL 5210447359

7.3.3)Ulica

Kuratowskiego 6

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

02-747

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-06-10

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

67076,82 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

20 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

39294100-0Artykuły informacyjne i promocyjne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
156 605 zł
Próbka: 28 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
71 581 zł289 667 zł
Rozstęp międzykwartylowy
218 086 zł
Źródło próbki
CPV 39294100· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
71 581 zł
Mediana
156 605 zł
Górny kwartyl
289 667 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zakład Zamówień Publicznych przy Ministrze Zdrowia prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 204 783 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 39294100-0 (Artykuły informacyjne i promocyjne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Constellation Aneta Piluch (Radzymin). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.