Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Prace samojezdną ładowarką o pojemności łyżki powyżej 1 m³ z możliwością skarpowania

Zamawiający Gmina Kąty Wrocławskie - Urząd Miasta i Gminy Kąty Wrocławskie (Kąty Wrocławskie, Dolnośląskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Prace samojezdną ładowarką o pojemności łyżki powyżej 1 m³ z możliwością skarpowania”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~4,0 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gmina Kąty Wrocławskie - Urząd Miasta i Gminy Kąty Wrocławskie

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000528698

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Rynek - Ratusz 1

1.4.2.)Miejscowość

Kąty Wrocławskie

1.4.3.)Kod pocztowy

55-080

1.4.4.)Województwo

dolnośląskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL518 - Wrocławski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zp@katywroclawskie.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.katywroclawskie.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-1a03bcc8-a560-11ee-948d-82b0c04ef850

2.2.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00097520

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2025-02-10

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2023/BZP 00575240

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

Prace samojezdną ładowarką o pojemności łyżki powyżej 1 m³ z możliwością skarpowania

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie przez Wykonawcę prac samojezdną ładowarką o pojemności łyżki powyżej 1 m3 z możliwością skarpowania.
Zakres prac składających się na przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności:
- rozgarnianie tłucznia, kruszyw granitowych na odcinkach dróg gruntowych,
- załadunek samochodów ciężarowych o ładowności powyżej 3,5 ton,
- roboty ziemne a w szczególności równanie, profilowanie i korytowanie odcinków dróg gruntowych,
- odśnieżanie dróg gminnych (usuwanie zasp, udrażnianie jezdni).
2. Do realizacji prac składających się na przedmiot umowy Wykonawca zobowiązuje się przygotować do dyspozycji Zamawiającego w całym okresie obowiązywania umowy samojezdną ładowarkę o pojemności łyżki powyżej 1 m³ z możliwością skarpowania, wraz z jej obsługą - operatorem maszyny.
3. Wykonawca będzie świadczył usługi sprzętowe każdorazowo na podstawie odrębnego zlecenia cząstkowego składanego przez Zamawiającego.
4. Zamawiający szacuje, że łączna liczba roboczogodzin w okresie wykonywania przedmiotu zamówienia wyniesie do 350 roboczogodzin, przy czym Zamawiający zastrzega możliwość ograniczenia tej liczby do 50%.

3.9.)Główny kod CPV

45500000-2 - Wynajem maszyn i urządzeń wraz z obsługą operatorską do prowadzenia robót z zakresu budownictwa oraz inżynierii wodnej i lądowej

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2024-02-08

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2024-12-15

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Ekojar Krzysztof Jarzębowski

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8951804995

4.3.4.)Miejscowość

Smolec

4.3.5.)Kod pocztowy

55-040

4.3.6.)Województwo

dolnośląskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

59409,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2024/BZP 00209439/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2024-12-15

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

31826,25 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45500000-2Wynajem maszyn i urządzeń wraz z ob…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Kąty Wrocławskie - Urząd Miasta i Gminy Kąty Wrocławskie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kąty Wrocławskie.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45500000-2 (Wynajem maszyn i urządzeń wraz z obsługą operatorską do prowadzenia robót z zakresu budownictwa oraz inżynierii wodnej i lądowej). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.