Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

zakup wraz z dostawą produktów żywnościowych

Zamawiający Świętokrzyskie Centrum Rehabilitacji w Czarnieckiej Górze (Czarniecka Góra, Świętokrzyskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „zakup wraz z dostawą produktów żywnościowych”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 263 392 zł
Konkurencyjność
~2,7 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

5 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

ŚWIĘTOKRZYSKIE CENTRUM REHABILITACJI W CZARNIECKIEJ GÓRZE

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 003689775

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Czarniecka Góra, 43

1.4.2.)Miejscowość

Czarniecka Góra

1.4.3.)Kod pocztowy

26-220

1.4.4.)Województwo

świętokrzyskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL721 - Kielecki

1.4.7.)Numer telefonu

41 372 18 06

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

techniczny@rehabilitacjascr.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.rehabilitacjascr.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-c1c6f25a-9358-11ee-ba3b-4e891c384685

2.2.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00089679

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2025-02-05

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2023/BZP 00535233

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

zakup wraz z dostawą produktów żywnościowych

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

wędliny, mięso, drób - załącznik nr 4 do SWZ
Kiełbasa szynkowa wieprzowa kg 330, Kiełbasa wiejska cienka kg 680
Krakowska parzona kg 250 Szynka wieprzowa kg 250 Baton drobiowy kg 200 Szynka delikatesowa drobiowa kg 350 Filet z indyka pieczony kg 200 Szynka konserwowa kg 380 Parówki cienkie kg 360 Ogonówka kg 280 Żywiecka kanapkowa kg 300 Udziec wołowy bez kości kg. 680 Schab z kością kg 830 Łopatka wieprzowa b/k kg 950 Kurczak kg 1000 udziec z kurczaka kg 400 Pierś z kurczaka kg 700 Mięso gulaszowe drobiowe kg 500 Szynka wieprzowa bez kości kg 300

3.9.)Główny kod CPV

15100000-9 - Produkty zwierzęce, mięso i produkty mięsne

3.10.)Dodatkowy kod CPV

15110000-2 - Mięso

15112000-6 - Drób

15131130-5 - Wędliny

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2023-12-29

4.2.)Okres realizacji zamówienia

12 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

P.P.H.U. Publima Lichota&Lichota Sp.k

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6611002540

4.3.3.)Ulica

Kilińskiego 49

4.3.4.)Miejscowość

Ostrowiec Świętokrzyski

4.3.5.)Kod pocztowy

27-400

4.3.6.)Województwo

świętokrzyskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

174454,40 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2024/BZP 00015257/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-01-29

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Nie

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

2

5.4.2.)Numer zmiany

1

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

niewykorzystanie wartości umowy w pierwotnym terminie

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

Umowa została przedłużona do 29.01.2025 r

5.4.6.)Wartość zmiany

0

5.4.7.)Kod waluty

PLN

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Nie

5.4.2.)Numer zmiany

2

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 2 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

Ustawowa zmiana podatku VAT z 0% na 5%

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

zmiana podatku VAT na artykuły żywnościowe

5.4.6.)Wartość zmiany

7181,25

5.4.7.)Kod waluty

PLN

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Tak

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

178883,09 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

15100000-9Produkty zwierzęce, mięso i produkt…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
263 392 zł
Próbka: 72 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
160 732 zł482 373 zł
Rozstęp międzykwartylowy
321 642 zł
Źródło próbki
CPV 15100000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
160 732 zł
Mediana
263 392 zł
Górny kwartyl
482 373 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Świętokrzyskie Centrum Rehabilitacji w Czarnieckiej Górze prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Czarniecka Góra.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 15100000-9 (Produkty zwierzęce. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.