Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
159 692 zł
Umowa zawarta
12 grudnia 2022
Okres realizacji
do 20 grudnia 2022
Oferty w postępowaniu
2 ofertyodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena80%Okres gwarancji20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup i dostawa grzejników stalowych typ C 22 z wyposażeniem

Zamawiający Szkoła Podstawowa nr 1 Im.henryka Sienkiewicza w Olecku (Olecko, Warmińsko-Mazurskie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup i dostawa grzejników stalowych typ C 22 z wyposażeniem”, wybierając ofertę wykonawcy Zakład Usług Technicznych WODAR Jacek Bobrowski. Wartość umowy: 159 692 zł. Złożono 2 oferty.

Wartość umowy
159 692 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~3,0 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Zakład Usług Technicznych WODAR Jacek Bobrowski (Gliwice).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 159 692,00 zł (umowę zawarto 12 grudnia 2022 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 20 grudnia 2022 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM.HENRYKA SIENKIEWICZA W OLECKU

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 001154679

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

KOŚCIUSZKI 20

1.5.2.)Miejscowość

Olecko

1.5.3.)Kod pocztowy

19-400

1.5.4.)Województwo

warmińsko-mazurskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL623 - Ełcki

1.5.7.)Numer telefonu

875230497

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat.sp1.olecko@wp.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://sp1olecko.edupage.org/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-2b937c6b-6996-11ed-abdb-a69c1593877c

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zakup i dostawa grzejników stalowych typ C 22 z wyposażeniem

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-2b937c6b-6996-11ed-abdb-a69c1593877c

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00082699

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-01-31

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2022/BZP 00446096/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.1 Grzejniki stalowe typ C22 z wyposażeniem

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Nie

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

SP1.26.1.2022

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

159692 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Grzejniki stalowe typ C 22 z wyposażeniem

4.5.3.)Główny kod CPV

44620000-2 - Grzejniki centralnego ogrzewania i kotły grzewcze, i ich części

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

159692 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

159692 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

159692 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Zakład Usług Technicznych WODAR Jacek Bobrowski

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

271669262

7.3.4)Miejscowość

Gliwice

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-12-12

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

159692 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2022-12-20

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Szkoła Podstawowa nr 1 Im.henryka Sienkiewicza w Olecku prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Olecko.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 159 692 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 44620000-2 (Grzejniki centralnego ogrzewania i kotły grzewcze. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Zakład Usług Technicznych WODAR Jacek Bobrowski (Gliwice). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.