Wynik częściowy: umowy w 2 z 3 części, 1 unieważniono3 części
Łączna wartość umów
424 999 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Unieważniona
    Część 1Implanty do rekonstrukcji piersi Implanty do rekonstrukcji piersi
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    16 848 zł
    1 oferta
  3. Umowa zawarta
    Część 3Ekspandery, implanty piersi, sizery Ekspandery, implanty piersi, sizery
    Wartość umowy
    408 151 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
2 oferty(łącznie na 3 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa implantów ekspanderów, markerów oraz macierzy do rekonstrukcji piersi dla Pleszewskiego Centrum Medycznego w Pleszewie Sp. z o.o.

Zamawiający "pleszewskie Centrum Medyczne w Pleszewie" Sp. z o.o. (Pleszew, Wielkopolskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Dostawa implantów ekspanderów, markerów oraz macierzy do rekonstrukcji piersi dla…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 424 999 zł. Złożono 2 oferty.

Łączna wartość umów
424 999 zł
Liczba ofert
2 ofertyłącznie, 3 części
Konkurencyjność
~4,0 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    12 grudnia 2024

    Termin ofert: 10 stycznia 2025 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: częściowo rozstrzygniętyBieżące

    27 stycznia 2025

    1 oferta2 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 3 części: w 2 wybrano wykonawcę, 1 unieważniono (podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy).

  • 2

    WykonawcyWybrano wykonawców: Becton Dickinson Polska Sp. z o.o. (część 2); ARTIMED s.c. Ewa Donde, Dominika Donde-Antepowicz (część 3).

  • 3

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 424 998,50 zł.

  • 4

    OfertyŁącznie złożono 2 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

"PLESZEWSKIE CENTRUM MEDYCZNE W PLESZEWIE" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 300770088

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Poznańska 125A

1.5.2.)Miejscowość

Pleszew

1.5.3.)Kod pocztowy

63-300

1.5.4.)Województwo

wielkopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL416 - Kaliski

1.5.7.)Numer telefonu

62 7420719

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@szpitalpleszew.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://szpitalpleszew.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://szpitalpleszew.ezamawiajacy.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa implantów ekspanderów, markerów oraz macierzy do rekonstrukcji piersi dla Pleszewskiego Centrum Medycznego w Pleszewie Sp. z o.o.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-9ad6c72e-4653-4c16-8899-44a8878433a1

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00064423

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-01-27

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00650165

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

Te 2300-55/2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Implanty do rekonstrukcji piersi
Implanty do rekonstrukcji piersi

4.5.3.)Główny kod CPV

33184400-7 - Protezy piersi

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

33184400-7 - Protezy piersi

33184410-0 - Wewnętrzne protezy piersi

4.5.5.)Wartość części

300000 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Markery
Markery

4.5.3.)Główny kod CPV

33184400-7 - Protezy piersi

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

33184400-7 - Protezy piersi

33184410-0 - Wewnętrzne protezy piersi

4.5.5.)Wartość części

16000 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Ekspandery, implanty piersi, sizery
Ekspandery, implanty piersi, sizery

4.5.3.)Główny kod CPV

33184400-7 - Protezy piersi

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

33184400-7 - Protezy piersi

33184410-0 - Wewnętrzne protezy piersi

4.5.5.)Wartość części

400000 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Art. 255 pkt 1 ustawy Pzp - Nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.

Sekcja 7

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 8

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

16848,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

16848,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

16848,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 9

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Becton Dickinson Polska Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5271055984

7.3.3)Ulica

ul. Osmańska nr 14

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

02-823

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 10

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-01-22

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

16848,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

16 miesiące

Sekcja 11

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 12

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

408150,50 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

408150,50 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

408150,50 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 13

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ARTIMED s.c. Ewa Donde, Dominika Donde-Antepowicz

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

118 209 39 81

7.3.3)Ulica

ul. Dzierżoniowska 5 b

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

01-985

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 14

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-01-23

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

408150,50 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

16 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

"pleszewskie Centrum Medyczne w Pleszewie" Sp. z o.o. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Pleszew.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 424 999 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33184400-7 (Protezy piersi). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Becton Dickinson Polska Sp. z o.o. (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.