- Umowa zawartaCzęść 2URTICA· WrocławCena wybranej oferty6 970 718 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 7URTICA· WrocławCena wybranej oferty40 996 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 13URTICA· WrocławCena wybranej oferty211 317 zł2 oferty
- Umowa zawartaCzęść 14URTICA· WrocławCena wybranej oferty6614 zł2 oferty
- Umowa zawartaCzęść 17URTICA· WrocławCena wybranej oferty1 252 313 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 21URTICA· WrocławCena wybranej oferty1 409 610 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 26URTICA· WrocławCena wybranej oferty73 529 zł2 oferty
- Umowa zawartaCzęść 29URTICA· WrocławCena wybranej oferty1 724 979 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 3Bialmed· WarszawaCena wybranej oferty181 262 zł2 oferty
- Umowa zawartaCzęść 4Roche Polska Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty7 431 451 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 5ASTRAZENECA KFT· BudapesztCena wybranej oferty376 395 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 18ASTRAZENECA KFT· BudapesztCena wybranej oferty10 043 134 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 6Salus International Sp. z o.o.· KatowiceCena wybranej oferty425 389 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 11Salus International Sp. z o.o.· KatowiceCena wybranej oferty205 898 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 12Salus International Sp. z o.o.· KatowiceCena wybranej oferty363 362 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 28Salus International Sp. z o.o.· KatowiceCena wybranej oferty5 303 846 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 8AMGEN Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty1 441 868 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 8AMGEN Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty1 441 868 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 9Janssen-Cilag Polska Sp. o.o.· WarszawaCena wybranej oferty11 264 479 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 10Komtur Polska Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty6 350 156 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 31Komtur Polska Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty64 427 zł5 ofert
- Umowa zawartaCzęść 15NEUCA S.A.· ToruńCena wybranej oferty66 091 zł2 oferty
- Umowa zawartaCzęść 19BAXTER Polska Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty11 128 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 20Genesis Pharm Sp. z o. o. SP. K.,· ŁódźCena wybranej oferty23 999 zł5 ofert
- Umowa zawartaCzęść 23ASCLEPIOS S.A.· WrocławCena wybranej oferty118 142 zł2 oferty
- Umowa zawartaCzęść 22ASCLEPIOS S.A.· WrocławCena wybranej oferty2 014 201 zł2 oferty
- Umowa zawartaCzęść 24ABBVIE SP. ZO.O.· WARSZAWACena wybranej oferty1 920 502 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 25Servier Polska Services Sp. z o.o.· WARSZAWACena wybranej oferty989 528 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 27Takeda Pharma Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty2 261 776 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 30ASTELLAS PHARMA SP. Z O. O.· WarszawaCena wybranej oferty2 055 591 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 32CENTRALA FARMACEUTYCZNA CEFARM SA,· WarszawaCena wybranej oferty16 274 zł6 ofert
- UnieważnionaCzęść 1
- UnieważnionaCzęść 16
Dostawa leków onkologicznych i wspomagających.
Zamawiający Pleszewskie Centrum Medyczne (Pleszew, Wielkopolskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Dostawa leków onkologicznych i wspomagających”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość ofert: 66 060 846 zł. Złożono 51 ofert.
- Łączna wartość ofert
- 66 060 846 zł
- Liczba ofert
- 51 ofertłącznie, 33 części
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=2290, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,0 ofertyograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
04 czerwca 2026
Termin ofert: 7 lipca 2026 10:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcówBieżące
02 września 2026
51 ofert17 wykonawców
Analiza wyniku postępowania
- 1
DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Powód: Nie otrzymano ofert.
- 2
OfertyW postępowaniu złożono 51 ofert.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Pleszewskie Centrum Medyczne |
| NIP | 6080074563 |
| Adres | 63-300 Pleszew |
| Region (NUTS) | PL416 – Wielkopolskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Dostawa leków onkologicznych i wspomagających. |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 33600000-6 - Produkty farmaceutyczne |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Część LOT-0002 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0002 – Wybrany wykonawca | URTICA, Wrocław (NIP: 8942556799) |
| Część LOT-0002 – Wartość wybranej oferty | 6 970 718 PLN |
| Część LOT-0002 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0002 – Data wyboru wykonawcy | 2026-07-17+02:00 |
| Część LOT-0007 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0007 – Wybrany wykonawca | URTICA, Wrocław (NIP: 8942556799) |
| Część LOT-0007 – Wartość wybranej oferty | 40 996 PLN |
| Część LOT-0007 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0007 – Data wyboru wykonawcy | 2026-07-17+02:00 |
| Część LOT-0013 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0013 – Wybrany wykonawca | URTICA, Wrocław (NIP: 8942556799) |
| Część LOT-0013 – Wartość wybranej oferty | 211 317 PLN |
| Część LOT-0013 – Liczba złożonych ofert | 2 |
| Część LOT-0013 – Data wyboru wykonawcy | 2026-07-17+02:00 |
| Część LOT-0014 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0014 – Wybrany wykonawca | URTICA, Wrocław (NIP: 8942556799) |
| Część LOT-0014 – Wartość wybranej oferty | 6 614 PLN |
| Część LOT-0014 – Liczba złożonych ofert | 2 |
| Część LOT-0014 – Data wyboru wykonawcy | 2026-07-17+02:00 |
| Część LOT-0017 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0017 – Wybrany wykonawca | URTICA, Wrocław (NIP: 8942556799) |
| Część LOT-0017 – Wartość wybranej oferty | 1 252 313 PLN |
| Część LOT-0017 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0017 – Data wyboru wykonawcy | 2026-07-17+02:00 |
| Część LOT-0021 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0021 – Wybrany wykonawca | URTICA, Wrocław (NIP: 8942556799) |
| Część LOT-0021 – Wartość wybranej oferty | 1 409 610 PLN |
| Część LOT-0021 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0021 – Data wyboru wykonawcy | 2026-07-17+02:00 |
| Część LOT-0026 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0026 – Wybrany wykonawca | URTICA, Wrocław (NIP: 8942556799) |
| Część LOT-0026 – Wartość wybranej oferty | 73 529 PLN |
| Część LOT-0026 – Liczba złożonych ofert | 2 |
| Część LOT-0026 – Data wyboru wykonawcy | 2026-07-17+02:00 |
| Część LOT-0029 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0029 – Wybrany wykonawca | URTICA, Wrocław (NIP: 8942556799) |
| Część LOT-0029 – Wartość wybranej oferty | 1 724 979 PLN |
| Część LOT-0029 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0029 – Data wyboru wykonawcy | 2026-07-17+02:00 |
| Część LOT-0003 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0003 – Wybrany wykonawca | Bialmed, Warszawa (NIP: 8490000039) |
| Część LOT-0003 – Wartość wybranej oferty | 181 262 PLN |
| Część LOT-0003 – Liczba złożonych ofert | 2 |
| Część LOT-0003 – Data wyboru wykonawcy | 2026-07-17+02:00 |
| Część LOT-0004 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0004 – Wybrany wykonawca | Roche Polska Sp. z o.o., Warszawa (NIP: 5220014461) |
| Część LOT-0004 – Wartość wybranej oferty | 7 431 451 PLN |
| Część LOT-0004 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0004 – Data wyboru wykonawcy | 2026-07-17+02:00 |
| Część LOT-0005 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0005 – Wybrany wykonawca | ASTRAZENECA KFT, Budapeszt (NIP: 5263446902) |
| Część LOT-0005 – Wartość wybranej oferty | 376 395 PLN |
| Część LOT-0005 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0005 – Data wyboru wykonawcy | 2026-07-17+02:00 |
| Część LOT-0018 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0018 – Wybrany wykonawca | ASTRAZENECA KFT, Budapeszt (NIP: 5263446902) |
| Część LOT-0018 – Wartość wybranej oferty | 10 043 134 PLN |
| Część LOT-0018 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0018 – Data wyboru wykonawcy | 2026-07-17+02:00 |
| Część LOT-0006 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0006 – Wybrany wykonawca | Salus International Sp. z o.o., Katowice (NIP: 6340125442) |
| Część LOT-0006 – Wartość wybranej oferty | 425 389 PLN |
| Część LOT-0006 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0006 – Data wyboru wykonawcy | 2026-07-17+02:00 |
| Część LOT-0011 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0011 – Wybrany wykonawca | Salus International Sp. z o.o., Katowice (NIP: 6340125442) |
| Część LOT-0011 – Wartość wybranej oferty | 205 898 PLN |
| Część LOT-0011 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0011 – Data wyboru wykonawcy | 2026-07-17+02:00 |
| Część LOT-0012 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0012 – Wybrany wykonawca | Salus International Sp. z o.o., Katowice (NIP: 6340125442) |
| Część LOT-0012 – Wartość wybranej oferty | 363 362 PLN |
| Część LOT-0012 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0012 – Data wyboru wykonawcy | 2026-07-17+02:00 |
| Część LOT-0028 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0028 – Wybrany wykonawca | Salus International Sp. z o.o., Katowice (NIP: 6340125442) |
| Część LOT-0028 – Wartość wybranej oferty | 5 303 846 PLN |
| Część LOT-0028 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0028 – Data wyboru wykonawcy | 2026-07-17+02:00 |
| Część LOT-0008 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0008 – Wybrany wykonawca | AMGEN Sp. z o.o., Warszawa (NIP: 5272420782) |
| Część LOT-0008 – Wartość wybranej oferty | 1 441 868 PLN |
| Część LOT-0008 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0008 – Data wyboru wykonawcy | 2026-07-17+02:00 |
| Część LOT-0009 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0009 – Wybrany wykonawca | Janssen-Cilag Polska Sp. o.o., Warszawa (NIP: 5222665719) |
| Część LOT-0009 – Wartość wybranej oferty | 11 264 479 PLN |
| Część LOT-0009 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0009 – Data wyboru wykonawcy | 2026-07-17+02:00 |
| Część LOT-0010 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0010 – Wybrany wykonawca | Komtur Polska Sp. z o.o., Warszawa (NIP: 5222749770) |
| Część LOT-0010 – Wartość wybranej oferty | 6 350 156 PLN |
| Część LOT-0010 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0010 – Data wyboru wykonawcy | 2026-07-17+02:00 |
| Część LOT-0031 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0031 – Wybrany wykonawca | Komtur Polska Sp. z o.o., Warszawa (NIP: 5222749770) |
| Część LOT-0031 – Wartość wybranej oferty | 64 427 PLN |
| Część LOT-0031 – Liczba złożonych ofert | 5 |
| Część LOT-0031 – Data wyboru wykonawcy | 2026-07-17+02:00 |
| Część LOT-0015 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0015 – Wybrany wykonawca | NEUCA S.A., Toruń (NIP: 8790017162) |
| Część LOT-0015 – Wartość wybranej oferty | 66 091 PLN |
| Część LOT-0015 – Liczba złożonych ofert | 2 |
| Część LOT-0015 – Data wyboru wykonawcy | 2026-07-17+02:00 |
| Część LOT-0019 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0019 – Wybrany wykonawca | BAXTER Polska Sp. z o.o., Warszawa (NIP: 8271818828) |
| Część LOT-0019 – Wartość wybranej oferty | 11 128 PLN |
| Część LOT-0019 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0019 – Data wyboru wykonawcy | 2026-07-17+02:00 |
| Część LOT-0020 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0020 – Wybrany wykonawca | Genesis Pharm Sp. z o. o. SP. K.,, Łódź (NIP: 7282721552) |
| Część LOT-0020 – Wartość wybranej oferty | 23 999 PLN |
| Część LOT-0020 – Liczba złożonych ofert | 5 |
| Część LOT-0020 – Data wyboru wykonawcy | 2026-07-17+02:00 |
| Część LOT-0023 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0023 – Wybrany wykonawca | ASCLEPIOS S.A., Wrocław (NIP: 6481008230) |
| Część LOT-0023 – Wartość wybranej oferty | 118 142 PLN |
| Część LOT-0023 – Liczba złożonych ofert | 2 |
| Część LOT-0023 – Data wyboru wykonawcy | 2026-07-17+02:00 |
| Część LOT-0022 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0022 – Wybrany wykonawca | ASCLEPIOS S.A., Wrocław (NIP: 6481008230) |
| Część LOT-0022 – Wartość wybranej oferty | 2 014 201 PLN |
| Część LOT-0022 – Liczba złożonych ofert | 2 |
| Część LOT-0022 – Data wyboru wykonawcy | 2026-07-17+02:00 |
| Część LOT-0024 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0024 – Wybrany wykonawca | ABBVIE SP. ZO.O., WARSZAWA (NIP: 5252515835) |
| Część LOT-0024 – Wartość wybranej oferty | 1 920 502 PLN |
| Część LOT-0024 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0024 – Data wyboru wykonawcy | 2026-07-17+02:00 |
| Część LOT-0025 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0025 – Wybrany wykonawca | Servier Polska Services Sp. z o.o., WARSZAWA (NIP: 5272367467) |
| Część LOT-0025 – Wartość wybranej oferty | 989 528 PLN |
| Część LOT-0025 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0025 – Data wyboru wykonawcy | 2026-07-17+02:00 |
| Część LOT-0027 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0027 – Wybrany wykonawca | Takeda Pharma Sp. z o.o., Warszawa (NIP: 5262108132) |
| Część LOT-0027 – Wartość wybranej oferty | 2 261 776 PLN |
| Część LOT-0027 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0027 – Data wyboru wykonawcy | 2026-07-17+02:00 |
| Część LOT-0030 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0030 – Wybrany wykonawca | ASTELLAS PHARMA SP. Z O. O., Warszawa (NIP: 1131828467) |
| Część LOT-0030 – Wartość wybranej oferty | 2 055 591 PLN |
| Część LOT-0030 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0030 – Data wyboru wykonawcy | 2026-07-17+02:00 |
| Część LOT-0032 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0032 – Wybrany wykonawca | CENTRALA FARMACEUTYCZNA CEFARM SA,, Warszawa (NIP: 5250004220) |
| Część LOT-0032 – Wartość wybranej oferty | 16 274 PLN |
| Część LOT-0032 – Liczba złożonych ofert | 6 |
| Część LOT-0032 – Data wyboru wykonawcy | 2026-07-17+02:00 |
| Część LOT-0001 – Wynik postępowania | Zamknięte bez wyboru |
| Część LOT-0016 – Wynik postępowania | Zamknięte bez wyboru |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.