Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Przewozy Pasażerskie Arkadiusz Gietek· Piszmała firma
Wartość umowy
89 024 zł
Umowa zawarta
24 grudnia 2024
Okres realizacji
170 dni
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 89 024 zł – 105 048 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Czas podstawienia autobusu40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Świadczenie usług w zakresie dowozu uczniów niepełnosprawnych na terenie gminy Pisz w roku szkolnym 2024/2025

Zamawiający Zespół Ekonomicznej Obsługi Szkół i Przedszkoli w Piszu (Pisz, Warmińsko-Mazurskie) rozstrzygnął postępowanie „Świadczenie usług w zakresie dowozu uczniów niepełnosprawnych na terenie gminy Pisz w…”, wybierając ofertę wykonawcy Przewozy Pasażerskie Arkadiusz Gietek. Wartość umowy: 89 024 zł. Złożono 2 oferty.

Wartość umowy
89 024 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~2,8 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    05 grudnia 2024

    Termin ofert: 13 grudnia 2024 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    24 stycznia 2025

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Przewozy Pasażerskie Arkadiusz Gietek (Pisz), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 89 024,00 zł (umowę zawarto 24 grudnia 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 89 024,00 zł do 105 048,32 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 170 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail