Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Dostawa żywności na potrzeby Szkoły Podstawowej nr 1 im. Władysława Reymonta w Sieradzu

Zamawiający Szkoła Podstawowa nr 1 im. Władysława Reymonta (Sieradz, Łódzkie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa żywności na potrzeby Szkoły Podstawowej nr 1 im. Władysława Reymonta w Sieradzu”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~2,9 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

10 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Władysława Reymonta

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000734989

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Kościuszki 14

1.4.2.)Miejscowość

Sieradz

1.4.3.)Kod pocztowy

98-200

1.4.4.)Województwo

łódzkie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL714 - Sieradzki

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@sp1.sieradz.eu

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.sp1sieradz.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-a4ad6a86-8a02-11ee-9fb5-3edbb70f45bd

2.2.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00050719

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2025-01-21

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2023/BZP 00510844

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Dostawa żywności na potrzeby Szkoły Podstawowej nr 1 im. Władysława Reymonta
w Sieradzu

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa ryb dla Szkoły Podstawowej nr 1 im. Władysława Reymonta w Sieradzu w ilości określonej szczegółowo w formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ

3.9.)Główny kod CPV

03311000-2 - Ryby

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2023-12-28

4.2.)Okres realizacji zamówienia

12 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „SER-WIKA” Sp. j.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 8270005402

4.3.3.)Ulica

Kamionka 48

4.3.4.)Miejscowość

Burzenin

4.3.5.)Kod pocztowy

98-260

4.3.6.)Województwo

łódzkie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

74280,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2024/BZP 00061765/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2024-12-31

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

1

5.4.2.)Numer zmiany

1

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

Zmiana stawki podatku od towarów
W związku z upływem w dniu 31.03.2024 r. obowiązywania obniżonej do wysokości 0% stawki podatku VAT dla towarów spożywczych (§ 10 rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 9 grudnia 2023 r. w sprawie obniżonych stawek podatku od towarów i usług Dz. U. z 2023 r. poz. 2670 z późniejszymi zmianami), ulega zmianie formularz cenowy do umowy, określający nowe ceny jednostkowe produktów objętych ww. regulacją. Ceny jednostkowe wskazane
w formularzu mają bowiem wpływ na łączną wysokość wynagrodzenia należnego Wykonawcy, a formularz cenowy stanowi integralną część umowy.

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

§ 4 umowy otrzymuje brzmienie:
„Za wykonanie przedmiotu umowy Wykonawcy przysługuje wynagrodzenie według faktycznej ilości dostarczonej żywności, przy czym wartość tego wynagrodzenia za cały okres obowiązywania umowy nie może przekroczyć wysokości: 77.490,29 złotych brutto (słownie złotych: siedemdziesiąt siedem tysięcy, czterysta dziewięćdziesiąt 29/100)

kwota netto - 74.280,00 złotych
kwota podatku VAT - 3.210,29 złotych
kwota brutto - 77.490,29 złotych”

5.4.6.)Wartość zmiany

3210,29

5.4.7.)Kod waluty

PLN

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Tak

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

28906,03 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

03311000-2Ryby
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Władysława Reymonta prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Sieradz.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 03311000-2 (Ryby). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.