Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Usługa przeprowadzenia szkolenia z zakresu transformacji MŚP w kierunku Przemysłu 4.0 w ramach projektu "Budowa regionalnego ekosystemu innowacji w LPNT S.A."

Zamawiający Lubelski Park Naukowo -technologiczny S.A. (Lublin, Lubelskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Usługa przeprowadzenia szkolenia z zakresu transformacji MŚP w kierunku Przemysłu 4.0 w…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Lubelski Park Naukowo -technologiczny S.A.Lublin, Lubelskieopublikowano 20 stycznia 2025
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 84 422 zł
Konkurencyjność
~2,9 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

LUBELSKI PARK NAUKOWO -TECHNOLOGICZNY SPÓŁKA AKCYJNA

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 060005172

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Bohdana Dobrzańskiego 3

1.4.2.)Miejscowość

Lublin

1.4.3.)Kod pocztowy

20-262

1.4.4.)Województwo

lubelskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL814 - Lubelski

1.4.7.)Numer telefonu

48 789 435 877

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@lpnt.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://www.lpnt.pl/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-ace4aef1-e369-4394-892c-858659877203

2.2.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00046274

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2025-01-20

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2024/BZP 00443887

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

3.4.)Nazwa projektu lub programu

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej „Budowa regionalnego ekosystemu innowacji w LPNT S.A.” realizowany w ramach programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego na lata 2021-2027, nabór nr FELU.01.06-IP.01-001/23, Działanie 1.6 Wsparcie regionalnych ekosystemów innowacji, Priorytetu I Badania naukowe i innowacje.

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

Usługa przeprowadzenia szkolenia z zakresu transformacji MŚP w kierunku Przemysłu 4.0 w ramach projektu "Budowa regionalnego ekosystemu innowacji w LPNT S.A."

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest usługa przeprowadzenia szkolenia z zakresu transformacji MŚP w kierunku Przemysłu 4.0 w ramach projektu "Budowa regionalnego ekosystemu innowacji w LPNT S.A." Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ. 3. Usługi realizowane będą w ramach podniesienia kompetencji zawodowych pracowników Zamawiającego mające na celu realizację głównego celu działania 1.6. Celem działania rozwój umiejętności oraz tworzenie
i rozwój usług świadczonych na rzecz transformacji technologicznej gospodarki w kierunku Przemysłu 4.0 i GOZ, w szczególności w modelu kompleksowej obsługi przedsiębiorców.

3.9.)Główny kod CPV

80500000-9 - Usługi szkoleniowe

3.10.)Dodatkowy kod CPV

80510000-2 - Usługi szkolenia specjalistycznego

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2024-09-17

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2024-11-30

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Fundacja Międzynarodowy Instytut Outsourcingu

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5782967692

4.3.3.)Ulica

Zofii Nałkowskiej 21

4.3.4.)Miejscowość

Elbląg

4.3.5.)Kod pocztowy

82-300

4.3.6.)Województwo

warmińsko-mazurskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

85360,30 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2024/BZP 00507153/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2024-10-30

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

85306,3 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

80500000-9Usługi szkoleniowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
84 422 zł
Próbka: 130 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
38 867 zł271 271 zł
Rozstęp międzykwartylowy
232 405 zł
Źródło próbki
CPV 80500000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
38 867 zł
Mediana
84 422 zł
Górny kwartyl
271 271 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Lubelski Park Naukowo -technologiczny S.A. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Lublin.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 80500000-9 (Usługi szkoleniowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.