Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Cena wybranej oferty
85 360 zł
Umowa zawarta
17 września 2024
Okres realizacji
do 30 listopada 2024
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 85 360 zł – 85 360 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena40%Doświadczenie osób skierowanych do realizacji przedmiotu zamówienia w zakresie ilości godz30%Doświadczenie osób skierowanych do realizacji przedmiotu zamówienia w zakresie realizacji30%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Usługa przeprowadzenia szkolenia z zakresu transformacji MŚP w kierunku Przemysłu 4.0 w ramach projektu "Budowa regionalnego ekosystemu innowacji w LPNT S.A."

Zamawiający Lubelski Park Naukowo -technologiczny S.A. (Lublin, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „Usługa przeprowadzenia szkolenia z zakresu transformacji MŚP w kierunku Przemysłu 4.0 w…”, wybierając ofertę wykonawcy Fundacja Międzynarodowy Instytut Outsourcingu. Cena wybranej oferty: 85 360 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Lubelski Park Naukowo -technologiczny S.A.Lublin, Lubelskieopublikowano 19 września 2024
Cena wybranej oferty
85 360 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~2,9 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Fundacja Międzynarodowy Instytut Outsourcingu (Elbląg), mikrofirma.

  • 2

    UmowaCena wybranej oferty: 85 360,00 zł.

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 85 360,00 zł do 85 360,30 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 30 listopada 2024 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

LUBELSKI PARK NAUKOWO -TECHNOLOGICZNY SPÓŁKA AKCYJNA

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 060005172

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Bohdana Dobrzańskiego 3

1.5.2.)Miejscowość

Lublin

1.5.3.)Kod pocztowy

20-262

1.5.4.)Województwo

lubelskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL814 - Lubelski

1.5.7.)Numer telefonu

48 789 435 877

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@lpnt.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://www.lpnt.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/lpnt

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Nauka i Technologia

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Tak

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Usługa przeprowadzenia szkolenia z zakresu transformacji MŚP w kierunku Przemysłu 4.0 w ramach projektu "Budowa regionalnego ekosystemu innowacji w LPNT S.A."

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-ace4aef1-e369-4394-892c-858659877203

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00507153

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-09-19

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00024833/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.3 Usługa przeprowadzenia szkoleń pn. Transformacje technologiczne MŚP w kierunku Przemysłu 4.0 w ramach projektu "Budowa regionalnego ekosystemu innowacji w LPNT S.A."

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej „Budowa regionalnego ekosystemu innowacji w LPNT S.A.” realizowany w ramach programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego na lata 2021-2027, nabór nr FELU.01.06-IP.01-001/23, Działanie 1.6 Wsparcie regionalnych ekosystemów innowacji, Priorytetu I Badania naukowe i innowacje.

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00443887

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP-272/TP/04/2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

45300 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest usługa przeprowadzenia szkolenia z zakresu transformacji MŚP w kierunku Przemysłu 4.0 w ramach projektu "Budowa regionalnego ekosystemu innowacji w LPNT S.A." Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ. 3. Usługi realizowane będą w ramach podniesienia kompetencji zawodowych pracowników Zamawiającego mające na celu realizację głównego celu działania 1.6. Celem działania rozwój umiejętności oraz tworzenie
i rozwój usług świadczonych na rzecz transformacji technologicznej gospodarki w kierunku Przemysłu 4.0 i GOZ, w szczególności w modelu kompleksowej obsługi przedsiębiorców.

4.5.3.)Główny kod CPV

80500000-9 - Usługi szkoleniowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

80510000-2 - Usługi szkolenia specjalistycznego

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

85360,30 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

85360,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

85360 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Fundacja Międzynarodowy Instytut Outsourcingu

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5782967692

7.3.3)Ulica

Zofii Nałkowskiej 21

7.3.4)Miejscowość

Elbląg

7.3.5)Kod pocztowy

82-300

7.3.6.)Województwo

warmińsko-mazurskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-09-17

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

85360,30 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2024-11-30

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

80500000-9Usługi szkoleniowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
87 474 zł
Próbka: 131 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
39 734 zł288 514 zł
Rozstęp międzykwartylowy
248 781 zł
Źródło próbki
CPV 80500000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
39 734 zł
Mediana
87 474 zł
Górny kwartyl
288 514 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Lubelski Park Naukowo -technologiczny S.A. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Lublin.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 85 360 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 80500000-9 (Usługi szkoleniowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Fundacja Międzynarodowy Instytut Outsourcingu (Elbląg). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.