Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
869 685 zł
Umowa zawarta
24 kwietnia 2024
Okres realizacji
120 dni
Oferty w postępowaniu
6 ofertceny: 869 685 zł – 1 100 000 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Długość okresu gwarancji na wykonane roboty budowlane oraz zamontowane urządzenia i wbudow40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Remont drogi gminnej Nr 190421W w miejscowości Rzeczniów Kolonia

Zamawiający Gmina Rzeczniów (Rzeczniów, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Remont drogi gminnej Nr 190421W w miejscowości Rzeczniów Kolonia”, wybierając ofertę wykonawcy BUDROMOST - STARACHOWICE Sp. z o.o. Wartość umowy: 869 685 zł. Złożono 6 ofert.

Zamawiający: Gmina RzeczniówRzeczniów, Mazowieckie (powiat Lipski →)opublikowano 17 stycznia 2025
Wartość umowy
869 685 zł
Liczba ofert
6 ofert
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy BUDROMOST - STARACHOWICE Sp. z o.o. (Wąchock), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 869 684,54 zł (umowę zawarto 24 kwietnia 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 6 ofert; ceny wahały się od 869 684,54 zł do 1 100 000,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 120 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA RZECZNIÓW

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 670223971

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

-

1.5.2.)Miejscowość

Rzeczniów

1.5.3.)Kod pocztowy

27-353

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL921 - Radomski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

urzad@rzeczniow.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.rzeczniow.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://rzeczniow.ezamawiajacy.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Remont drogi gminnej Nr 190421W w miejscowości Rzeczniów Kolonia

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-8a8bcfb3-e604-11ee-a01e-f641a8763d5f

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00045191

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-01-17

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00046939/07/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.4 Remont drogi gminnej Nr 190421W w miejscowości Rzeczniów Kolonia

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00251741

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

UGR.271.03.2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem inwestycji jest remont drogi gminnej nr 190421W w miejscowości Rzeczniów Kolonia, o długości 900m., polegający na frezowaniu profilującym istniejącej nawierzchni bitumicznej wraz z wywozem i złożeniem w miejscu wskazanym przez zamawiającego, ułożeniu nowych warstw nawierzchni, wyrównaniu i utwardzeniu poboczy oraz wymianie przepustów pod koroną drogi.

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

6

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

6

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

869684,54 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

1100000,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

869684,54 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

BUDROMOST - STARACHOWICE Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6641936388

7.3.3)Ulica

Św. Rocha

7.3.4)Miejscowość

Wąchock

7.3.5)Kod pocztowy

27-215

7.3.6.)Województwo

świętokrzyskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-04-24

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

869684,54 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

120 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 599 zł
Próbka: 1592 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 256 zł1 828 171 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 594 915 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 256 zł
Mediana
550 599 zł
Górny kwartyl
1 828 171 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Rzeczniów prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Rzeczniów.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 869 685 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: BUDROMOST - STARACHOWICE Sp. z o.o. (Wąchock). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 6 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.