Doposażenie pracowni stron www i baz danych dla zawodu technik informatyk, w ramach projektu Wykształcony absolwent - poszukiwany pracownik, nr FELD.08.08-IZ.00-001/23
Zamawiający Powiatowy Zespół Szkół w Złoczewie (Złoczew, Łódzkie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Doposażenie pracowni stron www i baz danych dla zawodu technik informatyk, w ramach…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 401 086 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=654, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,5 ofertywysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie
18 listopada 2024
Termin ofert: 26 listopada 2024 09:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
23 grudnia 2024
2 oferty1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
17 stycznia 2025
1 wykonawca
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Powiatowy Zespół Szkół w Złoczewie |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 731583719 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Szeroka 1/7 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Złoczew |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 98-270 |
| 1.4.4.) | Województwo | łódzkie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL714 - Sieradzki |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 43 820 22 12 |
| 1.4.8.) | Numer faksu | 43 820 20 35 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | lozloczew@tlen.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | https://zspzloczew.weebly.com |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-fd044ab5-160f-4058-a00a-9e783215e40b |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2025/BZP 00044902 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2025-01-17 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2024/BZP 00599977 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Tak |
| 3.4.) | Nazwa projektu lub programu | Projekt nr FELD.08.08-IZ.00-0075/23-00 pn. „Wykształcony absolwent - poszukiwany pracownik”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach programu Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027 |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Doposażenie pracowni stron www i baz danych dla zawodu technik informatyk, w ramach projektu Wykształcony absolwent - poszukiwany pracownik, nr FELD.08.08-IZ.00-001/23 |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa elementów wyposażenia pracowni stron www i baz danych dla zawodu technik informatyk, z przeznaczeniem dla osoby niepełnosprawnej, w związku z realizacją Projektu nr FELD.08.08-IZ.00-0048/23 pn. „Wykształcony absolwent - poszukiwany pracownik”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach programu Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027, zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia zawartym w zał. nr 1 do SWZ. Przedmiot zamówienia winien zostać dostarczony do siedziby Zamawiającego w stanie kompletnym, wolnym od wad fabrycznych, materiałowych, wykonawczych i konstrukcyjnych, a także prawnych, w nieuszkodzonym i nienaruszonym, oryginalnym opakowaniu. Oferowane urządzenia w dniu składania ofert nie mogą być przeznaczone do wycofania ze sprzedaży. |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 30200000-1 - Urządzenia komputerowe |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 30230000-0 - Sprzęt związany z komputerami 48300000-1 - Pakiety oprogramowania do tworzenia dokumentów, rysowania, odwzorowywania, tworzenia harmonogramów i produkowania |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2024-12-03 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 5 dni |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | Harpo Sp. z o.o. |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 004812597 |
| 4.3.3.) | Ulica | 27 Grudnia 7 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Poznań |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 61-737 |
| 4.3.6.) | Województwo | wielkopolskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 6740 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2024/BZP 00671827/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2024-12-06 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 6740 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.