Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
6740 zł
Umowa zawarta
3 grudnia 2024
Okres realizacji
5 dni
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 6740 zł – 7425 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Termin realizacji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Doposażenie pracowni stron www i baz danych dla zawodu technik informatyk, w ramach projektu Wykształcony absolwent - poszukiwany pracownik, nr FELD.08.08-IZ.00-001/23

Zamawiający Powiatowy Zespół Szkół w Złoczewie (Złoczew, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „Doposażenie pracowni stron www i baz danych dla zawodu technik informatyk, w ramach…”, wybierając ofertę wykonawcy Harpo Sp. z o.o. Wartość umowy: 6740 zł. Złożono 2 oferty.

Wartość umowy
6740 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~3,5 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Harpo Sp. z o.o. (Poznań), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 6 740,00 zł (umowę zawarto 3 grudnia 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 6 740,00 zł do 7 425,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 5 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Powiatowy Zespół Szkół w Złoczewie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 731583719

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Szeroka 1/7

1.5.2.)Miejscowość

Złoczew

1.5.3.)Kod pocztowy

98-270

1.5.4.)Województwo

łódzkie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL714 - Sieradzki

1.5.7.)Numer telefonu

43 820 22 12

1.5.8.)Numer faksu

43 820 20 35

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

lozloczew@tlen.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://zspzloczew.weebly.com

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-fd044ab5-160f-4058-a00a-9e783215e40b

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Doposażenie pracowni stron www i baz danych dla zawodu technik informatyk, w ramach projektu Wykształcony absolwent - poszukiwany pracownik, nr FELD.08.08-IZ.00-001/23

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-fd044ab5-160f-4058-a00a-9e783215e40b

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00671827

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-12-23

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00587930/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.5 Doposażenie pracowni stron www i baz danych dla zawodu technik informatyk, w ramach projektu Wykształcony absolwent - poszukiwany pracownik, nr FELD.08.08-IZ.00-001/23

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Projekt nr FELD.08.08-IZ.00-0075/23-00 pn. „Wykształcony absolwent - poszukiwany pracownik”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach programu Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00599977

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

1.2.5/2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

5663,96 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa elementów wyposażenia pracowni stron www i baz danych dla zawodu technik informatyk, z przeznaczeniem dla osoby niepełnosprawnej, w związku z realizacją Projektu nr FELD.08.08-IZ.00-0048/23 pn. „Wykształcony absolwent - poszukiwany pracownik”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach programu Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027, zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia zawartym w zał. nr 1 do SWZ. Przedmiot zamówienia winien zostać dostarczony do siedziby Zamawiającego w stanie kompletnym, wolnym od wad fabrycznych, materiałowych, wykonawczych i konstrukcyjnych, a także prawnych, w nieuszkodzonym i nienaruszonym, oryginalnym opakowaniu. Oferowane urządzenia w dniu składania ofert nie mogą być przeznaczone do wycofania ze sprzedaży.
2. Wykonawca oferuje elementy przedmiotu zamówienia wg parametrów wynikających z OPZ (zał. nr 1 do SWZ) oraz danych zawartych w SWZ i załącznikach, tj.:
a) mysz dla osób z niepełnosprawnością ręki – 1 szt.
b) oprogramowanie dla osoby z niepełnosprawnością – 1 szt.
c) klawiatura do obsługi jedną ręką dla osoby z niepełnosprawnością - 1 szt., Zamawiający doprecyzuje wariant dla ręki prawej lub lewej przed zawarciem umowy.
3. Wykonawca obligatoryjnie jednak wraz z ofertą składa oświadczenie o zgodności parametrów oferowanych elementów przedmiotu zamówienia z OPZ, wg załącznika nr 3 do SWZ – Formularz cenowy - wraz ze wskazaniem cen jednostkowych oraz ceny brutto ogółem.
4. Wszystkie parametry wskazane w OPZ mają charakter minimalny. W przypadku zaoferowania parametrów wyższych w odniesieniu do każdej z pozycji tabeli OPZ Wykonawca zaznacza w tabeli Formularza cenowego z OPZ- zał. nr 3 do SWZ, że oferuje wyższe parametry i wówczas dołącza do oferty informację o danych technicznych elementu przedmiotu umowy w zakresie, którego oferuje wyższe parametry niż wskazane w OPZ.
5. UWAGA. W przypadku uznania przez Zamawiającego, że parametry zaoferowane przez Wykonawcę mają charakter niższych niż wymagane w ramach OPZ, oferta będzie podlegała odrzuceniu z powodu jej niezgodności z warunkami zamówienia.

4.5.3.)Główny kod CPV

30200000-1 - Urządzenia komputerowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

30230000-0 - Sprzęt związany z komputerami

48300000-1 - Pakiety oprogramowania do tworzenia dokumentów, rysowania, odwzorowywania, tworzenia harmonogramów i produkowania

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

6740 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

7425 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

6740 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Harpo Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 004812597

7.3.3)Ulica

27 Grudnia 7

7.3.4)Miejscowość

Poznań

7.3.5)Kod pocztowy

61-737

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-12-03

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

6740 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

5 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

30200000-1Urządzenia komputerowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
401 086 zł
Próbka: 131 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
140 205 zł1 052 390 zł
Rozstęp międzykwartylowy
912 185 zł
Źródło próbki
CPV 30200000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
140 205 zł
Mediana
401 086 zł
Górny kwartyl
1 052 390 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Powiatowy Zespół Szkół w Złoczewie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Złoczew.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 6740 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 30200000-1 (Urządzenia komputerowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Harpo Sp. z o.o. (Poznań). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.