Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
377 188 zł
Umowa zawarta
31 grudnia 2024
Okres realizacji
7 miesiące
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 377 188 zł – 512 256 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%OKRES RĘKOJMI40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

DOSTAWA I MONTAŻ WYPOSAŻENIA SPORTOWEGO NA HALI SPORTOWEJ

Zamawiający Powiat Łańcucki (Łańcut, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „DOSTAWA I MONTAŻ WYPOSAŻENIA SPORTOWEGO NA HALI SPORTOWEJ”, wybierając ofertę wykonawcy FHU MICHAŁ SZYMAŃSKI. Wartość umowy: 377 188 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Powiat ŁańcuckiŁańcut, Podkarpackie (powiat Łańcucki →)opublikowano 16 stycznia 2025
Wartość umowy
377 188 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~3,9 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    04 grudnia 2024

    Termin ofert: 16 grudnia 2024 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    16 stycznia 2025

    4 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy FHU MICHAŁ SZYMAŃSKI (Rzeszów), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 377 187,62 zł (umowę zawarto 31 grudnia 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 377 187,62 zł do 512 255,61 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 7 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

POWIAT ŁAŃCUCKI

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 690581376

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Adama Mickiewicza 2

1.5.2.)Miejscowość

Łańcut

1.5.3.)Kod pocztowy

37-100

1.5.4.)Województwo

podkarpackie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL823 - Rzeszowski

1.5.7.)Numer telefonu

172256971

1.5.8.)Numer faksu

172256970

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

biuro@powiatlancut.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.powiatlancut.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-136f92d6-9d82-47f6-a210-6a8f6e37e9b1

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

DOSTAWA I MONTAŻ WYPOSAŻENIA SPORTOWEGO NA HALI SPORTOWEJ

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-136f92d6-9d82-47f6-a210-6a8f6e37e9b1

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00040529

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-01-16

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00067060/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.1 Dostawa wyposażenia hali sportowej przy Zespole Szkół nr 1 w Łańcucie i Zespole Szkół nr 3 w Łańcucie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00632994

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

OR.272.1.11.2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

530873,91 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż wyposażenia sportowego na hali sportowej w Łańcucie, na który składają się:
a) dostawa i montaż wyposażenia do:
Koszykówka - boisko główne.; Koszykówka - 3 boiska treningowe.; Siatkówka - boisko główne + stanowisko sędziowskie.; Siatkówka - 3 boiska treningowe (poprzeczne).; Piłka ręczna - boisko główne.; Piłka nożna - boisko główne.; Drabinki gimnastyczne H=3,0 m na długości 2,7 m - 7 kompletów, L=3,6 m - 1 komplet; Drabinki gimnastyczne H=3,0 m na długości 2,3 m - 14 kompletów; Piłkochwyty na ściany szczytowe.; Siatki ochronne na okna.; Siatka ochronna na sufit.; Kotara grodząca z napędem elektrycznym - 2 sztuki (podział na 3 sektory).; Tablica wyników sportowych profesjonalna - ETW 130-60 PRO; Materace ochronne na słupy; (wyposażenie podlegające dostawie i montażowi opisują pozycje 1 do 14 Formularza cenowego)
b) oraz dostawa wyposażenia ruchomego typu: skrzynie, materace, piłki itp. (opisane w pozycji 15 Formularza cenowego).

Szczegółowy wykaz wraz z opisem zawiera załącznik nr 5 do SWZ – FORMULARZ CENOWY.

4.5.3.)Główny kod CPV

37400000-2 - Artykuły i sprzęt sportowy

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

37440000-4 - Sprzęt do ćwiczeń fizycznych

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

377187,62 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

512255,61 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

377187,62 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

FHU MICHAŁ SZYMAŃSKI

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5170416423

7.3.3)Ulica

Myśliwska 119

7.3.4)Miejscowość

Rzeszów

7.3.5)Kod pocztowy

35-212

7.3.6.)Województwo

podkarpackie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-12-31

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

377187,62 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

7 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

37400000-2Artykuły i sprzęt sportowy
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Powiat Łańcucki prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Łańcut.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 377 188 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 37400000-2 (Artykuły i sprzęt sportowy). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: FHU MICHAŁ SZYMAŃSKI (Rzeszów). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.