Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

„Przebudowa drogi powiatowej nr 1178F na odcinku Świdnica- Letnica”

Zamawiający Powiatowy Zielonogórski Zarząd Dróg (Sulechów, Lubuskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Przebudowa drogi powiatowej nr 1178F na odcinku Świdnica- Letnica”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Powiatowy Zielonogórski Zarząd DrógSulechów, Lubuskie (powiat Zielonogórski →)opublikowano 16 stycznia 2025
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 551 722 zł
Konkurencyjność
~4,2 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Powiatowy Zielonogórski Zarząd Dróg

1.2.)Oddział zamawiającego

Zamówienia Publiczne

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 97124700700011

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Górzykowo 1

1.4.2.)Miejscowość

Sulechów

1.4.3.)Kod pocztowy

66-100

1.4.4.)Województwo

lubuskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL432 - Zielonogórski

1.4.7.)Numer telefonu

68 385 95 00

1.4.8.)Numer faksu

68 385 95 07

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@bip.pzzd.zgo.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://bip.wrota.lubuskie.pl/pzzd_gorzykowo/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-053caa53-a0c4-11ee-953e-c2ea26915e21

2.2.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00038595

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2025-01-16

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2023/BZP 00572399

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

„Przebudowa drogi powiatowej nr 1178F na odcinku Świdnica- Letnica”

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest przebudowa drogi powiatowej nr 1178F na odcinku Świdnica- Letnica o długości 4,370 km zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia (załącznik nr 3 do SWZ), szczegółowymi specyfikacjami technicznymi (załącznik nr 3a do SWZ) oraz dokumentacją projektową (załącznik nr 10 do SWZ).
2. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności:
- przebudowę nawierzchni jezdni wraz z budową wyniesionego skrzyżowania,
- budowę i przebudowę poboczy,
- budowę zatok autobusowych,
- budowę i przebudowę chodników,
- budowę i przebudowę zjazdów i przejazdów,
- budowę kanału technologicznego,
- budowę obramowań jezdni (krawężniki, obrzeża, oporniki),
- budowę, przebudowę i likwidację przepustów drogowych,
- budowę i przebudowę rowów drogowych,
- budowę i przebudowę urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego (bariery drogowe),
- budowę sieci oświetleniowej wraz z lampami oświetleniowymi,
- regulację pokryw infrastruktury i ich odcinkowe zabezpieczenie,
- zagospodarowanie terenów zielonych

3.9.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

3.10.)Dodatkowy kod CPV

45233140-2 - Roboty drogowe

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

34996000-5 - Drogowe urządzenia kontrolne, bezpieczeństwa lub sygnalizacyjne

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2024-03-15

4.2.)Okres realizacji zamówienia

280 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Exalo Drilling Spółka Akcyjna

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5272681258

4.3.3.)Ulica

Plac Stanisława Staszica

4.3.4.)Miejscowość

Piła

4.3.5.)Kod pocztowy

64-920

4.3.6.)Województwo

wielkopolskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

14219855,11 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2024/BZP 00248606/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2024-12-20

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

14219855,11 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
551 722 zł
Próbka: 1588 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 256 zł1 828 171 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 594 915 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 256 zł
Mediana
551 722 zł
Górny kwartyl
1 828 171 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Powiatowy Zielonogórski Zarząd Dróg prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Sulechów.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.