Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Rozwój infrastruktury drogowej na terenie Gminy Goraj

Zamawiający Gmina Goraj (Goraj, Lubelskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Rozwój infrastruktury drogowej na terenie Gminy Goraj”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina GorajGoraj, Lubelskieopublikowano 15 stycznia 2025
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 761 443 zł
Konkurencyjność
~5,3 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gmina Goraj

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 950369209

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Bednarska 1

1.4.2.)Miejscowość

Goraj

1.4.3.)Kod pocztowy

23-450

1.4.4.)Województwo

lubelskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL812 - Chełmsko-zamojski

1.4.7.)Numer telefonu

846858002

1.4.8.)Numer faksu

846858118

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

poczta@goraj.eurzad.eu

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.uggoraj.bip.lubelskie.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-2395ca9a-1352-11ef-9381-e6cc5d6d04e5

2.2.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00034770

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2025-01-15

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2024/BZP 00326432

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

Rozwój infrastruktury drogowej na terenie Gminy Goraj

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Wykonanie robót budowlanych na drogach o nawierzchni z betonu cementowego. Zakres tej części obejmuje wykonanie 5 zadań:
Zadanie 1: Utwardzenie drogi gminnej nr 113307L w miejscowości Gilów.
Zadanie obejmuje utwardzenie odcinka drogi gminnej o długości 0,300 km. Zakres tego zadania obejmuje następujący asortyment robót:
- roboty przygotowawcze,
- podbudowa,
- wykonanie nawierzchni z betonu cementowego klasy C 25/30,
- pobocze,
- roboty wykończeniowe;
Zadanie 2: Utwardzenie drogi gminnej nr 113310L w miejscowościach Gilów i Hosznia Ordynacka. Zadanie obejmuje utwardzenie dwóch odcinków drogi o łącznej długości 0,950 km. Zakres tego zadania obejmuje następujący asortyment robót::
- roboty przygotowawcze,
- podbudowa,
- wykonanie nawierzchni z betonu cementowego klasy C 25/30,
- pobocze,
- roboty wykończeniowe;
Zadanie 3: Utwardzenie drogi gminnej nr 113338L w miejscowości Wólka Abramowska.
Zadanie obejmuje utwardzenie odcinka drogi gminnej o długości 0,360 km. Zakres tego zadania obejmuje następujący asortyment robót:
- roboty przygotowawcze,
- podbudowa,
- wykonanie nawierzchni z betonu cementowego klasy C 25/30,
- pobocze,
- roboty wykończeniowe;
Zadanie 4: Utwardzenie drogi gminnej nr 113347L w miejscowości Zastawie
Zadanie obejmuje utwardzenie odcinka drogi gminnej o długości 0,535 km. Zakres tego zadania obejmuje następujący asortyment robót:
- roboty przygotowawcze,
- podbudowa,
- wykonanie nawierzchni z betonu cementowego klasy C 25/30,
- pobocze,
- roboty wykończeniowe;
Zadanie 5: Przebudowa drogi gminnej nr 113320L w miejscowości Hosznia Ordynacka i Kondratach. Zadanie obejmuje przebudowę odcinka drogi gminnej o długości 0,990 km. Zakres tego zadania obejmuje następujący asortyment robót:
- roboty przygotowawcze,
- roboty ziemne
- podbudowa,
- wykonanie nawierzchni z betonu cementowego klasy C 25/30,
- roboty wykończeniowe,
- remont przepustu.

3.9.)Główny kod CPV

45233140-2 - Roboty drogowe

3.10.)Dodatkowy kod CPV

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2024-06-28

4.2.)Okres realizacji zamówienia

6 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

TOMTRANS Tomasz Wojciechowski 23-304 Dzwola

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 8621543505

4.3.3.)Ulica

Kocudza Trzecia 1B

4.3.4.)Miejscowość

Dzwola

4.3.5.)Kod pocztowy

23-304

4.3.6.)Województwo

lubelskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

1834729,50 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2024/BZP 00393644/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2024-12-20

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

1

5.4.2.)Numer zmiany

1

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 2 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

Wykonanie robót dodatkowych, nie ujętych w projektach budowlanych, które są konieczne do prawidłowego wykonania przedmiotu umowy

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

Poza pracami wskazanymi w Specyfikacji Warunków Zamówienia wraz z załącznikami, Wykonawca wykonał następujące roboty dodatkowe:
1) w zakresie Zadania 1:
a) wykonanie dodatkowej nawierzchni do szerokości jezdni 3,5 m (w miejscach gdzie pozwala na to szerokość pasa drogowego,
2) w zakresie Zadania 2:
a) wykonanie dodatkowej nawierzchni do szerokości jezdni 3,5 m (w miejscach gdzie pozwala na to szerokość pasa drogowego,
b) wykonania robót ziemnych
3) w zakresie Zadania 3:
a) wykonanie dodatkowej nawierzchni do szerokości jezdni 3 m w miejscach gdzie pozwala na to szerokość pasa drogowego oraz warunki terenowe,
b) wykonanie remontu przepustu,
4) w zakresie Zadania 4:
a) wykonanie dodatkowej nawierzchni do szerokości jezdni 3,5 m w miejscach gdzie pozwala na to szerokość pasa drogowego oraz warunki terenowe,
b) wykonanie remontu przepustu,
5) w zakresie Zadanie 5:
a) wykonanie dodatkowej nawierzchni.

5.4.6.)Wartość zmiany

199629,00

5.4.7.)Kod waluty

PLN

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Tak

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

2034358,50 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45233140-2Roboty drogowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
761 443 zł
Próbka: 217 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
363 017 zł2 249 489 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 886 472 zł
Źródło próbki
CPV 45233140· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
363 017 zł
Mediana
761 443 zł
Górny kwartyl
2 249 489 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Goraj prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Goraj.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45233140-2 (Roboty drogowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.