Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
56 580 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    47 430 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    9150 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
2 oferty(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Dostawa benzyny bezołowiowej Pb95 oraz gazu LPG.”

Zamawiający Powiatowy Zarząd Dróg i Transportu w Łowiczu (Łowicz, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa benzyny bezołowiowej Pb95 oraz gazu LPG”, wybierając ofertę wykonawcy MW STAROIL Sp. z o.o. Łączna wartość umów: 56 580 zł. Złożono 2 oferty.

Łączna wartość umów
56 580 zł
Liczba ofert
2 ofertyłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~4,1 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    07 listopada 2024

    Termin ofert: 15 listopada 2024 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    15 stycznia 2025

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    CzęściZamówienie podzielono na 2 części; we wszystkich wybrano wykonawców.

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma MW STAROIL Sp. z o.o. za łącznie 56 580,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 2 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

POWIATOWY ZARZĄD DRÓG I TRANSPORTU W ŁOWICZU

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 750152189

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Jana Pawła II 173/175

1.5.2.)Miejscowość

Łowicz

1.5.3.)Kod pocztowy

99-400

1.5.4.)Województwo

łódzkie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL713 - Piotrkowski

1.5.7.)Numer telefonu

46 837 22 47 wew. 32

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@pzdit.lowicz.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://biuletyn.abip.pl/pzdit.lowicz.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://pzditlowicz.ezamawiajacy.pl/pn/PZDLOWICZ/demand/182237/notice/public/details

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„Dostawa benzyny bezołowiowej Pb95 oraz gazu LPG.”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-07bd8c15-826d-47ba-9feb-4e675b36a1d7

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00034270

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-01-15

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00214882/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.1 Dostawa paliw płynnych.

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00583864

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

PZDiT.3421.09.2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

46788,50 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

„Dostawa benzyny bezołowiowej Pb95.”
a) Sukcesywna dostawa benzyny bezołowiowej Pb95 odpowiadającej wymaganiom jakościowym według normy PN-EN 228 oraz Rozporządzeniu Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 26 czerwca 2024r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych (Dz.U.2024.1018 z dnia 2024.07.10).
b) Wykonawca musi dysponować co najmniej 1 stacją paliw, wyposażoną w dystrybutor paliwa dla benzyny bezołowiowej 95-oktanowej, zlokalizowaną w odległości nie większej niż 5 km od siedziby Zamawiającego (ul. Jana Pawła II 173/175, Łowicz).
c) Przewidywana ilość zamawianej benzyny bezołowiowej wynosi do 8 500 litrów (ilość maksymalna) w okresie obowiązywania umowy.
d) Zamawiający zastrzega sobie prawo do zmniejszenia wymienionej ilości zamówienia w zależności od potrzeb. Nie zrealizowanie zamówienia w całości przez Zamawiającego nie może być podstawą do roszczeń finansowych Wykonawcy.
e) Wykonawca jest odpowiedzialny za jakość benzyny bezołowiowej, określoną w Rozporządzeniu Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 26 czerwca 2024r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych (Dz.U.2024.1018 z dnia 2024.07.10), oraz za warunki techniczne.

4.5.3.)Główny kod CPV

09132100-4 - Benzyna bezołowiowa

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

09132100-4 - Benzyna bezołowiowa

4.5.5.)Wartość części

39108,50 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

„Dostawa gazu LPG.”
a) Sukcesywna dostawa gazu skroplonego propan – butan LPG spełniającego wszystkie wymagania jakościowe określone w przepisach wydanych na podstawie Art. 3 ust. 2 pkt 3 Ustawy z dnia 25.08.2006r. o systemie monitorowania i kontrolowania jakości paliw (Dz.U.2024.1209 t.j. z dnia 2024.08.08), a w szczególności w Rozporządzeniu Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 28 maja 2021r. w sprawie wymagań jakościowych dla gazu skroplonego (LPG) (Dz.U.2024.744 t.j. z dnia 2024.05.17) i normie PN-EN 589 Paliwa do pojazdów samochodowych – LPG.
b) Wykonawca musi dysponować co najmniej 1 stacją paliw, wyposażoną w dystrybutor paliwa dla gazu skroplonego propan-butan LPG, zlokalizowaną w odległości nie większej niż 5 km od siedziby Zamawiającego (ul. Jana Pawła II 173/175, Łowicz).
c) Przewidywana ilość zamawianego gazu LPG wynosi do 3 000 litrów (ilość maksymalna) w okresie obowiązywania umowy.
d) Zamawiający zastrzega sobie prawo do zmniejszenia wymienionej ilości zamówienia w zależności od potrzeb. Nie zrealizowanie zamówienia w całości przez Zamawiającego nie może być podstawą do roszczeń finansowych Wykonawcy.
e) Wykonawca jest odpowiedzialny za jakość gazu LPG określoną w Rozporządzeniu Ministra Energii z dnia 14 kwietnia 2016r. w sprawie wymagań jakościowych dla gazu skroplonego (LPG) (Dz.U.2024.744 t.j. z dnia 2024.05.17) oraz za warunki techniczne.

4.5.3.)Główny kod CPV

09133000-0 - Skroplony gaz ropopochodny (LPG)

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

09133000-0 - Skroplony gaz ropopochodny (LPG)

4.5.5.)Wartość części

7680,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

47430,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

47430,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

47430,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

MW STAROIL Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7272847748

7.3.3)Ulica

ul. Łąkowa 7B

7.3.4)Miejscowość

Łódź

7.3.5)Kod pocztowy

90-562

7.3.6.)Województwo

łódzkie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-12-30

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

47430,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-12-31

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

9150,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

9150,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

9150,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

MW STAROIL Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7272847748

7.3.3)Ulica

ul. Łąkowa 7B

7.3.4)Miejscowość

Łódź

7.3.5)Kod pocztowy

90-562

7.3.6.)Województwo

łódzkie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-12-30

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

9150,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-12-31

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

09132100-4Benzyna bezołowiowa
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
318 667 zł
Próbka: 21 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
136 585 zł455 000 zł
Rozstęp międzykwartylowy
318 415 zł
Źródło próbki
CPV 09132100· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
136 585 zł
Mediana
318 667 zł
Górny kwartyl
455 000 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Powiatowy Zarząd Dróg i Transportu w Łowiczu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Łowicz.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 56 580 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 09132100-4 (Benzyna bezołowiowa). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: MW STAROIL Sp. z o.o. (Łódź). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.