ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Zakup i dostawy paliwa B7, E5 do pojazdów, urządzeń porządkowych i agregatu prądotwórczego oraz dostawy materiałów eksploatacyjnych do pojazdów

Zamawiający Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej (Lębork, Pomorskie) prowadził postępowanie „Zakup i dostawy paliwa B7, E5 do pojazdów, urządzeń porządkowych i agregatu…”. Termin składania ofert minął 3 września 2026, 10:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 411 738 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
3 września 2026, 10:00
Zakończone
Konkurencyjność
~3,3 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofertDecyduje wyłącznie cena

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. OgłoszenieBieżące

    26 sierpnia 2026

    Termin ofert: 3 września 2026 10:00

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 100%.

  • 2

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Zakup i dostawy paliwa B7, E5 do pojazdów, urządzeń porządkowych i agregatu prądotwórczego oraz dostawy materiałów eksploatacyjnych do pojazdów.

  • 3

    WarunkiWadium nie jest wymagane.

Kontekst Atlasu

  • To zamówienie wraca cyklicznie, podobne postępowania tego zamawiającego pojawiały się już w latach 2021 i 2024. Ostatnią rozstrzygniętą edycję (2024) wygrał ARKADA M. i T. Kwidzińscy Sp. jawna, który złożył jedyną ofertę.
  • Konkurencja u tego zamawiającego jest niewielka: średnio 1,7 oferty na postępowanie przy 56 rozstrzygnięciach z ostatnich 3 lat, a 59% z nich miało jednego oferenta (w kraju: 32%).

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 770901505

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Juliana Węgrzynowicza 13

1.5.2.)Miejscowość

Lębork

1.5.3.)Kod pocztowy

84-300

1.5.4.)Województwo

pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL636 - Słupski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zampub@szpital-lebork.com.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.szpital-lebork.com.pl

1.6.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.7.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zakup i dostawy paliwa B7, E5 do pojazdów, urządzeń porządkowych i agregatu prądotwórczego oraz dostawy materiałów eksploatacyjnych do pojazdów

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-5fbd2af4-80e6-4200-883a-6adf98604107

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00407938

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-26

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00042189/09/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.10 Paliwo

2.11.)O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy

Nie

2.14.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.16.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 3

Udostępnianie dokumentów zamówienia i komunikacja

PunktPoleWartość
3.1.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1363426

3.2.)Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia

Nie

3.4.)Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej

Tak

3.5.)Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej

Postępowanie prowadzone jest w języku polskim za pośrednictwem platformy
zakupowej (dalej jako „Platforma”) pod adresem https://platformazakupowa.pl/transakcja/1363426
W wyjątkowych sytuacjach, w szczególności w przypadku niedostępności Platformy, Zamawiający dopuszcza komunikację za
pomocą poczty elektronicznej pod adresem: zampub@szpital-lebork.com.pl, z wyłączeniem składania ofert, oświadczenia, o którym
mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp, oraz przedmiotowych środków dowodowych składanych wraz z ofertą.

3.6.)Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej

3. Komunikacja między Zamawiającym
a Wykonawcami, odbywa się przy użyciu Platformy, w szczególności w zakresie:
• składania pytań dotyczących treści SWZ;
• przekazywania oświadczeń, wyjaśnień, wniosków i innych dokumentów składanych w toku postępowania;
• udzielania odpowiedzi na wezwania Zamawiającego;
• przekazywania informacji związanych z prowadzonym postępowaniem.
Komunikacja odbywa się za pośrednictwem formularza „Wyślij wiadomość do Zamawiającego”. Za datę przekazania dokumentów
uznaje się datę ich przesłania za pośrednictwem Platformy.
4. Zamawiający zamieszcza na Platformie informacje dotyczące postępowania, w szczególności odpowiedzi na pytania, wyjaśnienia
treści SWZ, zmiany SWZ oraz informacje o zmianie terminów. Korespondencja kierowana do konkretnego Wykonawcy
przekazywana jest za pośrednictwem Platformy.
5. Wykonawca zobowiązany jest do bieżącego monitorowania komunikatów i wiadomości publikowanych na Platformie, niezależnie
od otrzymywanych powiadomień e-mail.
6. Zamawiający określa następujące minimalne wymagania techniczne umożliwiające korzystanie z Platformy:
a) dostęp do Internetu o przepustowości nie mniejszej niż 2 Mbit/s;
b) komputer PC lub MAC z aktualnie wspieranym systemem operacyjnym;
c) aktualna przeglądarka internetowa z włączoną obsługą JavaScript i plików cookies;
d) program umożliwiający odczyt plików PDF;
e) komunikacja z Platformą odbywa się z wykorzystaniem protokołu TLS 1.3;
f) czas odbioru danych jest synchronizowany z zegarem Głównego Urzędu Miar.
7. Wykonawca, przystępując do postępowania, akceptuje regulamin korzystania z Platformy oraz zobowiązany jest do zapoznania
się z instrukcjami korzystania z Platformy dostępnymi pod adresem: https://platformazakupowa.pl/strona/45-instrukcje
8. Oferta złożona za pośrednictwem formularza „Wyślij wiadomość do Zamawiającego” nie zostanie uznana za ofertę złożoną
zgodnie z art. 221 ustawy Pzp i nie będzie podlegała ocenie.
1. Oferta oraz przedmiotowe środki dowodowe (jeśli są wymagane) składane elektronicznie muszą zostać podpisane
kwalifikowanym podpisem elektronicznym lub podpisem zaufanym lub podpisem osobistym. Podpis składa się bezpośrednio na
dokumencie elektronicznym.

3.8.)Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne

Nie

3.12.)Oferta - katalog elektroniczny

Nie dotyczy

3.14.)Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu

polski

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.1.1.)Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe

Nie

4.1.2.)Numer referencyjny

ZP.TP.261.28.26

4.1.3.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.1.4.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.1.8.)Możliwe jest składanie ofert częściowych

Nie

4.1.13.)Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia

Nie

4.2.Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakup i dostawy paliwa B7, E5 do pojazdów, urządzeń porządkowych i agregatu prądotwórczego oraz dostawy materiałów eksploatacyjnych do pojazdów

4.2.6.)Główny kod CPV

09134000-7 - Oleje napędowe

4.2.7.)Dodatkowy kod CPV

09132100-4 - Benzyna bezołowiowa

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 miesiące

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.1.)Sposób oceny ofert

1. Przy wyborze oferty najkorzystniejszej Zamawiający będzie kierował się następującymi kryteriami, z przypisaniem im odpowiednio wag procentowych:
Cena – waga 100%

4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Procentowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Wyłącznie kryterium ceny

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

100

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

Sekcja 5

Kwalifikacja wykonawców

PunktPoleWartość
5.1.)Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia

Tak

5.2.)Fakultatywne podstawy wykluczenia

Art. 109 ust. 1 pkt 4

5.3.)Warunki udziału w postępowaniu

Tak

5.4.)Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu
1.O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki udziału w postępowaniu dotyczące

1) zdolności do występowania w obrocie gospodarczym, Opis spełnienia warunku: Zamawiający odstępuje od opisu sposobu dokonywania oceny spełnienia warunków w tym zakresie. Zamawiający nie dokona oceny spełnienia warunków udziału w postępowaniu. 2) uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów, Opis spełnienia warunku: Warunek ten zostanie spełniony jeżeli Wykonawca przedłoży koncesję, zezwolenie lub licencję na prowadzenie działalności gospodarczej w zakresie obrotu paliwami ciekłymi, w zakresie wymaganym ustawą z dnia 10 kwietnia 1997 roku Prawo energetyczne (t.j. Dz. U. 2022.0.1385) 3) sytuacji ekonomicznej lub finansowej, Opis spełnienia warunku: Zamawiający odstępuje od opisu sposobu dokonywania oceny spełnienia warunków w tym zakresie. Zamawiający nie dokona oceny spełnienia warunków udziału w postępowaniu. 4) zdolności technicznej lub zawodowej Opis spełnienia warunku: Opis spełnienia warunku: Zamawiający odstępuje od opisu sposobu dokonywania oceny spełnienia warunków w tym zakresie. Zamawiający nie dokona oceny spełnienia warunków udziału w postępowaniu.

5.5.)Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy

Tak

5.6.)Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu

Zamawiający żąda złożenia wraz z ofertą oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy pzp. W treści formularza, zawarte jest również oświadczenie na podstawie art. 7 ust. 1 ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego. Wzór oświadczenia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ

5.7.)Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu

2. Zamawiający żąda złożenia podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełnienia warunków udziału w postępowaniu:
Zamawiający wezwie Wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym terminie, nie krótszym niż 5 dni od dnia wezwania, aktualnych na dzień złożenia podmiotowych środków dowodowych:
- koncesji, zezwolenia lub licencji na prowadzenie działalności gospodarczej w zakresie obrotu paliwami ciekłymi, w zakresie wymaganym ustawą z dnia 10 kwietnia 1997 roku Prawo energetyczne (t.j. Dz. U. 2022.0.1385)

5.8.)Wykaz przedmiotowych środków dowodowych

1. Zamawiający żąda złożenia wraz z ofertą następujących przedmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie zgodności oferowanych dostaw z wymaganiami określonymi w opisie przedmiotu zamówienia:
1) świadectwo jakości oferowanego oleju napędowego Ekodiesel (B7)
2) świadectwo jakości oferowanej benzyny bezołowiowej Eurosuper (E5)
a) karty charakterystyk substancji niebezpiecznych – dotyczy pozycji 1-3 Arkusza asortymentowo-cenowego – Załącznik nr 4 do SWZ - zgodne z Rozporządzeniem Ministra Gospodarki z dnia 9 października 2015 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych (Dz. U. 2015 r., poz. 1680) lub świadectwo jakości.
b) karty charakterystyki substancji niebezpiecznej, w przypadku kiedy wyroby objęte przedmiotem zamówienia zostały zakwalifikowane przez producenta jako wyroby posiadające substancje niebezpieczną – dotyczy poz. nr 4-8, 14-17, 19-21 Arkusza asortymentowo-cenowego – Załącznik nr 4 do SWZ - zgodnych z rozporządzeniem Komisji (UE) 2020/878 z 18.06.2020 r. zmieniającym załącznik II do rozporządzenia (WE) nr 1907/2006 Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie rejestracji, oceny, udzielania zezwoleń i stosowanych ograniczeń w zakresie chemikaliów (REACH) – jeśli dotyczy.
W przypadku kiedy wyroby objęte przedmiotem zamówienia nie wymagają posiadania kart charakterystyki, dla tego wyrobu Zamawiający odstępuje od wymogu dostarczenia dokumentów opisanych powyżej, a Wykonawca składa oświadczenie na Formularzu oferty, stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ;

5.9.)Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych

Tak

5.10.)Przedmiotowe środki dowodowe podlegające uzupełnieniu po złożeniu oferty

1) świadectwo jakości oferowanego oleju napędowego Ekodiesel (B7)
2) świadectwo jakości oferowanej benzyny bezołowiowej Eurosuper (E5)
a) karty charakterystyk substancji niebezpiecznych – dotyczy pozycji 1-3 Arkusza asortymentowo-cenowego – Załącznik nr 4 do SWZ
b) karty charakterystyki substancji niebezpiecznej, w przypadku kiedy wyroby objęte przedmiotem zamówienia zostały zakwalifikowane przez producenta jako wyroby posiadające substancje niebezpieczną – dotyczy poz. nr 4-8, 14-17, 19-21 Arkusza asortymentowo-cenowego – Załącznik nr 4 do SWZ.

5.11.)Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów

d) Pełnomocnictwo upoważniające do złożenia oferty, o ile ofertę składa pełnomocnik;
e) Pełnomocnictwo dla pełnomocnika do reprezentowania w postępowaniu Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia – dotyczy ofert składanych przez Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia/

Sekcja 6

Warunki zamówienia

PunktPoleWartość
6.1.)Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe

Nie

6.3.)Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną

Nie

6.4.)Zamawiający wymaga wadium

Nie

6.5.)Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy

Nie

6.6.)Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia
5)Oferta wspólna, składana przez dwóch lub więcej Wykonawców, powinna spełniać następujące wymagania

a) oferta wspólna powinna być sporządzona zgodnie z SWZ; b) sposób składania dokumentów w ofercie wspólnej:  dokumenty, dotyczące własnej firmy, takie jak np.: oświadczenie o braku podstaw do wykluczenia składa każdy z Wykonawców składających ofertę wspólną we własnym imieniu;  dokumenty wspólne takie jak np.: formularz ofertowy, formularz cenowy, dokumenty podmiotowe i przedmiotowe składa pełnomocnik Wykonawców w imieniu wszystkich Wykonawców składających ofertę wspólną; c) kopie dokumentów dotyczących każdego z Wykonawców składających ofertę wspólną muszą być poświadczone za zgodność z oryginałem przez osobę lub osoby upoważnione do reprezentowania tych Wykonawców. 6) Przed podpisaniem umowy (w przypadku wygrania postępowania) Wykonawcy składający ofertę wspólną na wezwanie Zamawiającego będą mieli obowiązek przedstawić Zamawiającemu umowę konsorcjum, zawierającą, co najmniej: a) zobowiązanie do realizacji wspólnego przedsięwzięcia gospodarczego obejmującego swoim zakresem realizację przedmiotu zamówienia, b) określenie zakresu działania poszczególnych stron umowy, c) czas obowiązywania umowy, który nie może być krótszy, niż okres obejmujący realizację zamówienia oraz czas trwania gwarancji jakości i rękojmi.

6.7.)Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane

Nie

Sekcja 7

Projektowane postanowienia umowy

PunktPoleWartość
7.1.)Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek

Nie

7.3.)Zamawiający przewiduje zmiany umowy

Tak

7.4.)Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia
2.Zamawiający przewiduje następujące zmiany umowy w stosunku do treści oferty

1) zmianę stawki podatku od towarów i usług oraz podatku akcyzowego, w przypadku ustawowej zmiany tych stawek, mających miejsce przed datą wystawienia faktury – w takim przypadku Wykonawca jest zobowiązany poinformować Zamawiającego w formie pisemnej o zmianie stawki podatku; zmiana stawki podatkowej nie wymaga pisemnego aneksu, a wartość brutto umowy ulegnie automatycznie zmianie proporcjonalnej do wprowadzonych zmian; 2) zmianę na nowy produkt o tych samych bądź lepszych parametrach po cenie jednostkowej zaoferowanej w ofercie w przypadku zakończenia (zaprzestania) produkcji lub wycofania z rynku produktu będącego przedmiotem zamówienia lub wprowadzenia do obrotu odpowiednika wyrobu o lepszych niż wyrób będący przedmiotem zamówienia właściwościach jakościowych lub technicznych bądź będącego „następcą” wycofanego wcześniej wyrobu; 3) zmianę numeru katalogowego produktu, nazwy produktu, przy zachowaniu jego parametrów, sposobu konfekcjonowania i liczby opakowań, w sytuacji gdy produkt zostanie wycofany z produkcji lub wprowadzony zostanie do sprzedaży przez producenta produkt zmodyfikowany / udoskonalony, przy czym zmiana ta nie może powodować wzrostu ceny zawartej w ofercie; 4) zmianę terminu wykonania zamówienia: może on ulec wydłużeniu ponad termin realizacji zamówienia określony w §2 ust. 1 w przypadku niewykorzystania całej wartości asortymentu, którego dotyczy umowa w terminie określonym w umowie; Pozostały zakres zmian umowy został określony w Załączniku nr 3 do SWZ

7.5.)Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia

Nie

Sekcja 8

Procedura

PunktPoleWartość
8.1.)Termin składania ofert

2026-09-03 10:00

8.2.)Miejsce składania ofert

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1363426

8.3.)Termin otwarcia ofert

2026-09-03 10:05

8.4.)Termin związania ofertą

30 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

09134000-7Oleje napędowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
411 738 zł
Próbka: 77 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
250 000 zł896 000 zł
Rozstęp międzykwartylowy
646 000 zł
Źródło próbki
CPV 09134· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
250 000 zł
Mediana
411 738 zł
Górny kwartyl
896 000 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Historia

Poprzednie edycje tego zamówienia

To zamówienie wraca cyklicznie. Zobacz wcześniejszych zwycięzców, kwalifikowane wartości rozstrzygnięć i poziom konkurencji.

  1. 2024wygrał(a): ARKADA M. i T. Kwidzińscy Sp. jawna628 tys. zł1 ofertawynik →
  2. 2021wygrał(a): ARKADA M. i T. Kwidzińscy Spółka Jawna679 tys. zł1 ofertawynik →

Dopasowanie automatyczne: ten sam zamawiający i zbieżne tokeny tytułu postępowania. Każda część rozstrzygnięcia jest liczona raz (wartość umowy, a przy jej braku cena zwycięska); całe ogłoszenie jest fallbackiem tylko dla starszego wyniku bez zapisu części. Kwota nie jest przypisana widocznemu wykonawcy.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 03.09.2026, 10:00. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Lębork.
Nie. Wadium nie jest wymagane w tym postępowaniu.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 09134000-7 (Oleje napędowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.