Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Obsługa Targowiska Miejskiego przy ul. Targowej 2 oraz miejsc handlu okrężnego na terenie miasta Knurowa.

Zamawiający Gmina Knurów (Knurów, Śląskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Obsługa Targowiska Miejskiego przy ul. Targowej 2 oraz miejsc handlu okrężnego na terenie…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina KnurówKnurów, Śląskie (powiat Gliwicki →)opublikowano 14 stycznia 2025
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~4,4 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gmina Knurów

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 276257587

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Dr. Floriana Ogana 5

1.4.2.)Miejscowość

Knurów

1.4.3.)Kod pocztowy

44-190

1.4.4.)Województwo

śląskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL229 - Gliwicki

1.4.7.)Numer telefonu

32 235 10 17

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

sdg@knurow.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.knurow.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-03022f21-7193-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.2.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00030837

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2025-01-14

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2023/BZP 00461369

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

Obsługa Targowiska Miejskiego przy ul. Targowej 2 oraz miejsc handlu okrężnego na terenie miasta Knurowa.

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie usługi polegającej na obsłudze Targowiska Miejskiego przy ul. Targowej 2 oraz miejsc handlu okrężnego na terenie miasta Knurowa.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje m. in. wykonywanie przez Wykonawcę następujących czynności:
1) zapewnienie porządku i czystości na Targowisku Miejskim oraz w miejscach wyznaczonych do handlu okrężnego,
2) zapewnienie porządku i czystości w miejscach wyznaczonych do handlu okrężnego prowadzonego w związku z uroczystościami odpustowymi,
3) zapewnienie odbioru odpadów stałych z terenu Targowiska Miejskiego oraz miejsc wyznaczonych do handlu okrężnego poprzez zawarcie stosownej umowy z firmą wykonującą usługi w zakresie odbioru odpadów stałych z terenu Gminy Knurów, wpisaną do rejestru działalności regulowanej,
4) wykonywanie konserwacji i bieżących napraw sprzętu stanowiącego wyposażenie Targowiska Miejskiego oraz miejsc wyznaczonych do handlu okrężnego, będącego własnością Zamawiającego,
5) wykonywanie konserwacji i bieżących napraw ławek i koszy na śmieci, usytuowanych w bezpośrednim sąsiedztwie wejścia na Targowisko Miejskie,
6) regularne opróżnianie (co najmniej 2 razy w tygodniu) kosza na śmieci usytuowanego w miejscu wyznaczonym do handlu okrężnego przy Alei Piastów w Knurowie, jego konserwacja i bieżąca naprawa,
7) utrzymanie i bieżąca konserwacja budynku socjalnego usytuowanego na Targowisku Miejskim w Knurowie przy ul. Targowej 2 oraz dokonywanie drobnych napraw sprzętu stanowiącego jego wyposażenie,
8) bieżąca konserwacja konstrukcji zadaszenia targowiska,
9) wywieszanie ogłoszeń i reklam oraz nadawanie ich przez radiowęzeł, zgodnie z obowiązującymi regulacjami,
10) zapewnienie dostaw energii elektrycznej i wody na Targowisko Miejskie oraz miejsca wyznaczone do handlu okrężnego poprzez zawarcie stosownych umów z Zakładem Energetycznym oraz z Przedsiębiorstwem Wodociągów i Kanalizacji w Knurowie, w tym zapewnienie dostaw energii elektrycznej na potrzeby ogrzewania budynku socjalnego, ogrzania wody, oświetlenia konstrukcji zadaszenia oraz zapewnienie dostaw wody i odbioru ścieków dla potrzeb ogólnodostępnych toalet,
11) utrzymanie usytuowanych w budynku socjalnym ogólnodostępnych toalet w czystości i porządku oraz bieżące zapewnienie środków czystości i artykułów higienicznych (papier toaletowy, ręczniki papierowe, mydło, środki czystości, środki dezynfekujące),
12) ochrona sprzętu i urządzeń znajdujących się na Targowisku Miejskim,
13) zapewnienie porządku i czystości na parkingu oraz wykonywanie konserwacji i bieżących napraw,
14) utrzymywanie w należytym stanie zieleni na Targowisku Miejskim oraz w bezpośrednim sąsiedztwie wejścia na Targowisko Miejskie, jak również w bezpośrednim sąsiedztwie parkingu,
15) zimowe utrzymywanie:
a) powierzchni Targowiska Miejskiego oraz w bezpośrednim sąsiedztwie wejścia na jego teren,
b) powierzchni parkingu w soboty targowe,
c) powierzchni miejsca wyznaczonego do handlu okrężnego przy Alei Piastów w Knurowie,
16) obsługa miejsc wyznaczonych do handlu przez rolników i ich domowników, zgodnie z obowiązującymi przepisami,
17) przestrzeganie regulaminu targowiska uchwalonego przez Radę Miasta, przepisów sanitarnych, przeciwpożarowych, bezpieczeństwa i higieny pracy oraz przepisów porządkowych, a także regulacji dotyczących gospodarki odpadami oraz ustawy dotyczącej czystości i porządku w gminach.
3. Przedmiot zamówienia i zakres świadczenia usług został szczegółowo określony we wzorze umowy oraz w Opisie Przedmiotu Zamówienia, stanowiących załączniki do SWZ. Wykonawca obowiązany jest zapoznać się z SWZ i jej załącznikami i zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach w nich opisanych.

3.9.)Główny kod CPV

79941000-2 - Usługi pobierania opłat

3.10.)Dodatkowy kod CPV

90910000-9 - Usługi sprzątania

90914000-7 - Usługi sprzątania parkingów

90911200-8 - Usługi sprzątania budynków

90900000-6 - Usługi w zakresie sprzątania i odkażania

75112000-4 - Usługi administracyjne dotyczące działalności gospodarczej

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2023-12-27

4.2.)Okres realizacji zamówienia

od 2024-01-01 do 2024-12-31

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

"PATI" PATRYCJA ZAJFERT

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 241961810

4.3.3.)Ulica

1 MAJA 316/10

4.3.4.)Miejscowość

Ruda Śląska

4.3.5.)Kod pocztowy

41-710

4.3.6.)Województwo

śląskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

565504,75 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2024/BZP 00019577/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2024-12-31

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

1

5.4.2.)Numer zmiany

1

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

aneks dodający numer konta bankowego Wykonawcy

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

zmiana bez wpływu na opis zamówienia

5.4.6.)Wartość zmiany

0

5.4.7.)Kod waluty

PLN

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Nie

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

246578,10 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Knurów prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Knurów.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 79941000-2 (Usługi pobierania opłat). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.