Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Bobowa

Zamawiający Gminna Jednostka Usług Komunalnych w Bobowej (Bobowa, Małopolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 1 670 565 zł
Konkurencyjność
~2,8 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Wykonanie umowyBieżące

    13 stycznia 2025

    1 wykonawca
  2. Zmiana ogłoszenia

    13 stycznia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gminna Jednostka Usług Komunalnych w Bobowej

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 360516006

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Bohaterów Bobowej 6A

1.4.2.)Miejscowość

Bobowa

1.4.3.)Kod pocztowy

38-350

1.4.4.)Województwo

małopolskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL218 - Nowosądecki

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

gjuk@bobowa.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://gjuk.bip.bobowa.pl/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-3c6afdd6-5649-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.2.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00028578

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2025-01-13

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2023/S 179-559659

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Bobowa

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych Gminę Bobowa z następujących sołectw

Bobowa, Berdechów, Brzana, Jankowa, Siedliska, Stróżna, Sędziszowa, Wilczyska. 2. Odbiór i transport zmieszanych odpadów komunalnych i selektywnie zebranych z nieruchomości będących własnością Gminy Bobowa oraz dostarczenie worków do selektywnej zbiórki odpadów i zbiórki odpadów zmieszanych.

3.9.)Główny kod CPV

90500000-2 - Usługi związane z odpadami

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2023-12-04

4.2.)Okres realizacji zamówienia

12 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

KONSORCJUM: LIDER: Usługi Transportowe i Komunalne Marek SzpilaKrajowy

4.3.1.1.)Dane wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia

PARTNER: „SZPILA” Wojciech Szpila

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 7381036730

4.3.4.)Miejscowość

Wilczyska

4.3.6.)Województwo

małopolskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

2462142,96 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2023/S 242-760176

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2024-12-31

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

1

5.4.2.)Numer zmiany

1

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

Zgodnie z § 15 pkt 4

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

Zwiększenie wartości umowy - prawo opcji.

5.4.6.)Wartość zmiany

50000,00

5.4.7.)Kod waluty

PLN

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Nie

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

2512142,96 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

90500000-2Usługi związane z odpadami
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
1 670 565 zł
Próbka: 153 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
495 000 zł4 600 000 zł
Rozstęp międzykwartylowy
4 105 000 zł
Źródło próbki
CPV 90500000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
495 000 zł
Mediana
1 670 565 zł
Górny kwartyl
4 600 000 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gminna Jednostka Usług Komunalnych w Bobowej prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Bobowa.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 90500000-2 (Usługi związane z odpadami). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.