Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

„Wykonywanie usług z zakresu ochrony przeciwpożarowej terenów Nadleśnictwa Kliniska, w latach 2023 – 2024”

Zamawiający Nadleśnictwo Kliniska (Kliniska Wielkie, Zachodniopomorskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Wykonywanie usług z zakresu ochrony przeciwpożarowej terenów Nadleśnictwa Kliniska, w…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~2,7 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

NADLEŚNICTWO KLINISKA

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 810539150

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Pucko 1

1.4.2.)Miejscowość

Kliniska Wielkie

1.4.3.)Kod pocztowy

72-123

1.4.4.)Województwo

zachodniopomorskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL428 - Szczeciński

1.4.7.)Numer telefonu

914312124

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

kliniska@szczecin.lasy.gov.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

kliniska.szczecin.lasy.gov.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-1519270a-4ad6-11ed-8832-4e4740e186ac

2.2.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00020448

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2025-01-10

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2022/BZP 00391083/01

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

„Wykonywanie usług z zakresu ochrony przeciwpożarowej terenów Nadleśnictwa Kliniska, w latach 2023 – 2024”

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

A) Część nr 2 postępowania prowadzona jest pn.: „Ochrona przeciwpożarowa lasu polegająca na wykonywaniu usługi z zakresu kierowania samochodem patrolowo-gaśniczym oraz usługi z zakresu kierowania samochodem Toyota Hilux na potrzeby Nadleśnictwa Kliniska”.
B) Zakres przedmiotu zamówienia do wykonania obejmuje m.in.:
- wykonywanie czynności kierowcy samochodu patrolowo – gaśniczego, w okresie akcji bezpośredniej (wykonywanie jazd związanych z rozpoznaniem zdarzeń w terenie stanowiących potencjalne zagrożenie pożarem oraz udział w gaszeniu pożarów);
- Uzupełnianie oznakowania dojazdów pożarowych;
- Utrzymywanie w czystości tablic informacyjnych i p.poż.;
- Utrzymywanie skrajni dojazdów pożarowych – podkrzesywanie gałęzi i udrożnianie dojazdów;
- wykonywanie czynności kierowcy na potrzeby Nadleśnictwa Kliniska i wykonywanie zadań z tym związanych tj. min.: przewożenie eksponatów wystawienniczych na stoiska promocyjno – edukacyjne, pomoc przy organizacji imprez plenerowych (transport zakupów, rozstawianie namiotów), przewożenie pracowników Nadleśnictwa w celu wykonywania ich zdań służbowych (odbiory zadań inwestycyjnych i remontowych, odbiory prac stolarskich, kontrole czystości obiektów turystycznych, zakupy na potrzeby jednostki), przycinanie gałęzi na szlakach konnych i rowerowych, pomoc przy akcjach sadzenia lasu (przewożenie sadzonek), przewożenie choinek Bożonarodzeniowych i prace z tym związane.
C) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla Części nr 2 określony został w załączniku nr 1.2 do SWZ.

3.9.)Główny kod CPV

75251120-7 - Usługi ochrony przeciwpożarowej lasów

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2022-11-21

4.2.)Okres realizacji zamówienia

24 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Sebastian Rybak

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 8561047664

4.3.3.)Ulica

Piastowska 52A/2

4.3.4.)Miejscowość

Kliniska Wielkie

4.3.5.)Kod pocztowy

72-123

4.3.6.)Województwo

zachodniopomorskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

255120,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2022/BZP 00449807/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2024-12-31

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

255120,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Nadleśnictwo Kliniska prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kliniska Wielkie.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 75251120-7 (Usługi ochrony przeciwpożarowej lasów). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.