Zmiana umowy · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie umowy
Zmiana umowy

„Zakup i sukcesywna dostawa produktów żywnościowych do Szkoły Podstawowej nr 2 w Kętach od 02.01.2024r do 31.12.2024r – II części”

Zamawiający Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterów Monte Cassino w Kętach (Kęty, Małopolskie) opublikował zmianę umowy w postępowaniu „Zakup i sukcesywna dostawa produktów żywnościowych do Szkoły Podstawowej nr 2 w Kętach od…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 308 850 zł
Konkurencyjność
~2,7 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

7 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana umowy

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterów Monte Cassino w Kętach

1.3)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 070690438

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Stanisława Wyspiańskiego 1

1.4.2.)Miejscowość

Kęty

1.4.3.)Kod pocztowy

32-650

1.4.4.)Województwo

małopolskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL21A - Oświęcimski

1.4.7.)Numer telefonu

33/845 29 32

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

sp2@edukacja.kety.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://sp2.edukacja.kety.pl/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy zmiany

Umowy

2.2.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-b1fbe90e-7968-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.3.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00008930

2.4.)Wersja ogłoszenia

01

2.5.)Data ogłoszenia

2025-01-07

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa/umowa ramowa

PunktPoleWartość
3.1.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

3.1.1.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00473467

3.2.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.4.)Tryb udzielenia zamówienia/zawarcia umowy ramowej wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.5.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.6.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„Zakup i sukcesywna dostawa produktów żywnościowych do Szkoły Podstawowej nr 2 w Kętach od 02.01.2024r do 31.12.2024r – II części”

3.7.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakup i sukcesywna dostawa produktów żywnościowych do Szkoły Podstawowej nr 2 w Kętach od 02.01.2024 r do 31.12.2024 r – II części

Część I – Artykuły spożywcze i mrożonki

3.8.)Główny kod CPV

15000000-8 - Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne

3.9.)Dodatkowy kod CPV

15800000-6 - Różne produkty spożywcze

15896000-5 - Produkty głęboko mrożone

15200000-0 - Ryby przetworzone i konserwowane

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie/umowie ramowej

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy/umowy ramowej

2023-11-22

4.2.)Okres realizacji zamówienia/umowy ramowej

od 2024-01-02 do 2024-12-31

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę/umowę ramową
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

LÓD-POL M.K. WISŁA sp.j.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

551 169 83 98

4.3.3.)Ulica

Wałowa 30

4.3.4.)Miejscowość

Wadowice

4.3.5.)Kod pocztowy

34-100

4.3.6.)Województwo

małopolskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy/umowy ramowej

120757,40 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP

2023/BZP 00510941/01

Sekcja 5

Zmiana umowy/umowy ramowej

PunktPoleWartość
5.1.)Data zmiany umowy/umowy ramowej)

2024-12-16

5.2.)Podstawa prawna zmiany umowy/umowy ramowej

art. 455 ust. 1 pkt 4 ustawy

5.3.)Przyczyny dokonania zmian umowy/umowy ramowej

zmniejszenie ilości zamawianego towaru

5.4.)Krótki opis zmiany umowy/umowy ramowej

w związku ze zmniejszoną ilością wydawanych posiłków, nastąpiła konieczność zmniejszenia ilości zamawianego towaru

5.5.)Wartość zmiany umowy
5.5.3.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Nie

5.6.)Wcześniejsze zmiany umowy/umowy ramowej, obligujące do zamieszczenia ogłoszenia o zmianie umowy

Nie

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

15000000-8Żywność, napoje, tytoń i produkty p…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
308 850 zł
Próbka: 87 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
200 284 zł565 493 zł
Rozstęp międzykwartylowy
365 209 zł
Źródło próbki
CPV 15000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
200 284 zł
Mediana
308 850 zł
Górny kwartyl
565 493 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterów Monte Cassino w Kętach prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kęty.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 15000000-8 (Żywność. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.