Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Poprawa infrastruktury drogowej na terenie gminy Ciepielów

Zamawiający Gmina Ciepielów (Ciepielów, Mazowieckie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Poprawa infrastruktury drogowej na terenie gminy Ciepielów”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina CiepielówCiepielów, Mazowieckie (powiat Lipski →)opublikowano 3 stycznia 2025
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 637 394 zł
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

GMINA CIEPIELÓW

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 670223617

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Czachowskiego 1

1.4.2.)Miejscowość

Ciepielów

1.4.3.)Kod pocztowy

27-310

1.4.4.)Województwo

mazowieckie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL921 - Radomski

1.4.7.)Numer telefonu

483788080

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

inwestycje@ciepielow.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.ciepielow.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-234ee3bc-b6c1-11ee-b628-1a85378e6c0a

2.2.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00004155

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2025-01-03

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2024/BZP 00053141

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

Poprawa infrastruktury drogowej na terenie gminy Ciepielów

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane związane z poprawą infrastruktury drogowej na terenie gminy Ciepielów polegającą na przebudowie lub modernizacji (remoncie nawierzchni) wybranych odcinków dróg gminnych - zgodnie z dokumentacją projektową będącą integralną częścią specyfikacji warunków zamówienia. Zakres niniejszego zamówienia obejmuje wykonanie następujących zadań:
1. Przebudowa drogi wewnętrznej Podgórze – Czerwona;
2. Przebudowa drogi gminnej przez wieś Pcin;
3. Przebudowa drogi gminnej Pcin „Kołchozy”;
4. Przebudowa drogi gminnej Wólka Dąbrowska "Lipka";
5. Przebudowa drogi wewnętrznej Świesielice „Kałkowy”;
6. Przebudowa drogi wewnętrznej przez wieś Świesielice;
7. Przebudowa drogi gminnej Świesielice "Zagrody”;
8. Przebudowa drogi wewnętrznej Kałków „Ogrody”;
9. Modernizacja drogi gminnej przez wieś Stary Ciepielów;
10. Modernizacja drogi gminnej przez wieś Wielgie „Średnia wieś”;
11. Modernizacja drogi gminnej przez wieś Wielgie „Pod lasem”;
12. Modernizacja drogi gminnej Stary Ciepielów – Ciepielów Kolonia;
13. Modernizacja drogi gminnej przez wieś Ranachów B;
14. Modernizacja drogi gminnej Bąkowa – Kochanów;
15. Modernizacja drogi gminnej przez wieś Marianki;
16. Modernizacja drogi gminnej przez wieś Podgórze.
Szczegółowy zakres robót opisany jest w przedmiarach robót.

3.9.)Główny kod CPV

45233123-7 - Roboty budowlane w zakresie dróg podrzędnych

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2024-02-28

4.2.)Okres realizacji zamówienia

6 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

811 15 32 371

4.3.3.)Ulica

Doktora Perzyny 84A

4.3.4.)Miejscowość

Zwoleń

4.3.5.)Kod pocztowy

26-700

4.3.6.)Województwo

mazowieckie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

7190967,57 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2024/BZP 00225856/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2024-08-14

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

7190967,57 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45233123-7Roboty budowlane w zakresie dróg po…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
637 394 zł
Próbka: 867 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
305 435 zł1 626 016 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 320 582 zł
Źródło próbki
CPV 45233· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
305 435 zł
Mediana
637 394 zł
Górny kwartyl
1 626 016 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Ciepielów prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Ciepielów.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45233123-7 (Roboty budowlane w zakresie dróg podrzędnych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.