„Realizacja zadań wynikających z Programu kompleksowego wsparcia dla rodzin „Za życiem”
Zamawiający Powiat Tucholski (Tuchola, Kujawsko-Pomorskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Realizacja zadań wynikających z Programu kompleksowego wsparcia dla rodzin Za życiem”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 98 500 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=267, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,9 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
12 wpisów- Ogłoszenie
01 lutego 2024
Termin ofert: 9 lutego 2024 11:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: częściowo rozstrzygnięty
15 marca 2024
1 oferta10 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
31 grudnia 2024
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
31 grudnia 2024
- Wykonanie umowy
31 grudnia 2024
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
31 grudnia 2024
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
31 grudnia 2024
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
31 grudnia 2024
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
31 grudnia 2024
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
31 grudnia 2024
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
31 grudnia 2024
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
31 grudnia 2024
Otwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Powiat Tucholski |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 092351096 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Pocztowa 7 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Tuchola |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 89-500 |
| 1.4.4.) | Województwo | kujawsko-pomorskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL618 - Świecki |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 52 5590700 |
| 1.4.8.) | Numer faksu | 52 5590701 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | przetargi@tuchola.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | https://www.bippowiat.tuchola.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-1eb315b5-bf3c-11ee-9897-f6855eb846c0 |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2024/BZP 00680448 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2024-12-31 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2024/BZP 00085550 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Usługi |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | „Realizacja zadań wynikających z Programu kompleksowego wsparcia dla rodzin „Za życiem” |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Część nr 2 pn. Logopedyczne wspieranie rozwoju mowy dzieci – I |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 80340000-9 - Usługi edukacji specjalnej 85000000-9 - Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2024-03-07 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | do 2024-12-20 |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | Monika Guzinska |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | osoba fizyczna nieprowadząca działalności gospodarczej |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Bysław |
| 4.3.6.) | Województwo | kujawsko-pomorskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 16608 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2024/BZP 00246855/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2024-12-20 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 14496 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Sekcja 6Informacje dodatkowe
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.