Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Rozwój gospodarki komunalnej, poprawa bezpieczeństwa mieszkańców gminy Młodzieszyn poprzez zakup maszyn oraz samochodu ratowniczo-gaśniczego

Zamawiający Gmina Młodzieszyn (Młodzieszyn, Mazowieckie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Rozwój gospodarki komunalnej, poprawa bezpieczeństwa mieszkańców gminy Młodzieszyn…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina MłodzieszynMłodzieszyn, Mazowieckie (powiat Sochaczewski →)opublikowano 31 grudnia 2024
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 250 000 zł
Konkurencyjność
~2,7 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy

Kluczowe informacje o wykonaniu umowy

Podsumowanie
Brak danych w źródłach dla krytycznych faktów. Sprawdź oficjalne ogłoszenie i dokumenty.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

GMINA MŁODZIESZYN

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 750148354

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Wyszogrodzka 25

1.4.2.)Miejscowość

Młodzieszyn

1.4.3.)Kod pocztowy

96-512

1.4.4.)Województwo

mazowieckie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL926 - Żyrardowski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

dbednarek@mlodzieszyn.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://mlodzieszyn.pl/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-72c9c405-9ae1-4eab-855d-194f33536c33

2.2.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00680000

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2024-12-31

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2024/BZP 00595891

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Rozwój gospodarki komunalnej, poprawa bezpieczeństwa mieszkańców gminy Młodzieszyn poprzez zakup maszyn oraz samochodu ratowniczo-gaśniczego

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa:
- 1 szt. fabrycznie nowego ciągnika
- 1 szt. fabrycznie nowego pługa do odśnieżania
- 1 szt. fabrycznie nowej posypywarki ciągnionej
- 1 szt. fabrycznie nowego rębaka
- 1 szt. fabrycznie nowego wysięgnika wielofunkcyjnego wraz z głowicami roboczymi
Szczegóły dotyczące realizacji przedmiotu zamówienia zostały opisane w załącznikach do SWZ oraz projekcie umowy.

3.9.)Główny kod CPV

16700000-2 - Ciągniki

3.10.)Dodatkowy kod CPV

43313100-1 - Pługi odśnieżające lemieszowe

34390000-7 - Akcesoria do ciągników

43312200-5 - Rębarki

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2024-12-04

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2024-12-12

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

POL-AGRA J. KORNELUK, T.RZESZOWSKI SPÓŁKA JAWNA

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5670005077

4.3.3.)Ulica

Henryka Sienkiewicza 8

4.3.4.)Miejscowość

Płońsk

4.3.5.)Kod pocztowy

09-100

4.3.6.)Województwo

mazowieckie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

999990,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2024/BZP 00679001/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2024-12-09

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

999990,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

16700000-2Ciągniki
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
250 000 zł
Próbka: 53 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
199 923 zł420 000 zł
Rozstęp międzykwartylowy
220 077 zł
Źródło próbki
CPV 16700000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
199 923 zł
Mediana
250 000 zł
Górny kwartyl
420 000 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Młodzieszyn prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Młodzieszyn.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 16700000-2 (Ciągniki). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.