Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Cena wybranej oferty
3789 zł
Umowa zawarta
27 grudnia 2024
Okres realizacji
do 31 grudnia 2025
Oferty w postępowaniu
6 ofertceny: 3789 zł – 3953 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa oleju opałowego w 2025 roku

Zamawiający Gmina Siennica (Siennica, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa oleju opałowego w 2025 roku”, wybierając ofertę wykonawcy TERM-OIL Sp. z o. o. Cena wybranej oferty: 3789 zł. Złożono 6 ofert.

Zamawiający: Gmina SiennicaSiennica, Mazowieckie (powiat Nowodworski →)opublikowano 27 grudnia 2024
Cena wybranej oferty
3789 zł
Liczba ofert
6 ofert
Konkurencyjność
~3,5 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy TERM-OIL Sp. z o. o. (Radom), mała firma.

  • 2

    UmowaCena wybranej oferty: 3 789,17 zł.

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 6 ofert; ceny wahały się od 3 789,17 zł do 3 953,22 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 31 grudnia 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA SIENNICA

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 711582782

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Mińska 33

1.5.2.)Miejscowość

Siennica

1.5.3.)Kod pocztowy

05-332

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL912 - Warszawski wschodni

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

gmina@ugsiennica.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.ugsiennica.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-74f5f8a2-2f34-46f7-9d63-f3151696149e

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - związek jednostek samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa oleju opałowego w 2025 roku

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-74f5f8a2-2f34-46f7-9d63-f3151696149e

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00674565

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-12-27

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2022/BZP 00011855/08/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.2 Dostawa oleju opałowego

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00622435

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

RR.19.2024.JC

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa około 118 m3 oleju opałowego lekkiego gatunku L-1 do
celów grzewczych, zgodnie z zapotrzebowaniem szkół wymienionych w załączniku nr 7 do SWZ, określonych dalej jako odbiorców oraz jego sukcesywne dostarczenie do zbiorników tych odbiorców.

4.5.3.)Główny kod CPV

09135000-4 - Oleje opałowe

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

6

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

6

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

3789,17 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

3953,22 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

3789,17 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

TERM-OIL Sp. z o. o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 7962880746

7.3.3)Ulica

Ofiar Firleja 7

7.3.4)Miejscowość

Radom

7.3.5)Kod pocztowy

26-600

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-12-27

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

447122,06 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-12-31

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

09135000-4Oleje opałowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
270 600 zł
Próbka: 87 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
171 774 zł503 208 zł
Rozstęp międzykwartylowy
331 433 zł
Źródło próbki
CPV 09135· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
171 774 zł
Mediana
270 600 zł
Górny kwartyl
503 208 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Siennica prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Siennica.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 3789 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 09135000-4 (Oleje opałowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: TERM-OIL Sp. z o. o. (Radom). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 6 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.